• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps wauuu krásna :dizzy_face:

@vecernicci ja som nejak nepochopila na akú tortu potrebuješ inšpiráciu :sweat_smile: jedine čo som robila je stegosaurus :grinning:
7. sep 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 inspiraci na Homera Simpsona :wink:

jinak holky, koukaly jste v dortisimu mají černý smartflex velvet :wink:
7. sep 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nádherná!
7. sep 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krásna :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 @katulkaaaaaa @vecernicci @lamps - prekrááááááááááááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci veru som dnes pozerala na ten cierny. a ako je cenovo o moc drahsi ako biely?
7. sep 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jáj... pred pár dňami tu niekto dával foto ako sa kúpe v okrúhlej vani :sweat_smile: iné nemám :unamused:
7. sep 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ja mám padla - ešte dať deti spať a dlouhá noc pred nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: torty už sú odovzdané, môžem zreorganizovať chladničku do normálu
ináč tá fialková poschodové srdcia sa mi ták nechcela robiť, že som dala všetky zvyšné kvety čo som mala doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj to vidno - niečo mi tam nepasuje :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@anibas jeeeeeeeeeej andeliček krásny :slight_smile:
7. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pánečku - furt to odkliknem bez foto :unamused:
7. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@anibas dakujem :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas aj mne tam dačo chýba :frowning2:
7. sep 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tanierik a vidlička neroooooob chuťky :grinning:
7. sep 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas co ti nepasuje? parada! krasne,ako vzdy! :slight_smile:
7. sep 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnešne dve a dve ešte ráno...
7. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
ahojky, přidávám dnešní rychlovku tetě k narozkám:slight_smile:
7. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@anibas
@janula.h je super ,krásna....ale mne na kvetinkových chýba vždy pár lístočkov ,tak možno aj vám :wink:
7. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no este ja taku rychlovku, chceli len meno a cislo, no tak akuraaat.. ja take nerobim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak hadam mi ju neotrepu o hlavu :slight_smile: ma len 1,4 kg. tak aspon v tomto bude pani spokojna, bo chcela malicku :pensive: uz nemienim take robit, ved vybuch v celej kuchyni koli takej malej torticke.. sa na to mozem... ale zajtra idem na svadbuuu,tak sa tesim :slight_smile:
7. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lawli nieeee mne tam nič nechýba :grinning: pozri koment nižšie :grinning:
7. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 v e-shopu ho ještě nenahodili, ale můžu se mrknout u nás v krámku a zeptat se Olgy C. z dortů od mámy, ona tam prodává :wink: jsme tam kecaly asi hodinu o všem možným, prý si pamatuje moje dortíky, to potěší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli BINGO - presne lístky - ale tie som v zásobe nemala :grinning: :grinning: :grinning: proste táto torta bolo odbúchaná, nemala som na ňu duševné rozpoloženie - začal sa školský rok a kopec iných starostí :wink: :wink:
7. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h :D s tým tanierikom si to trafil , ježííííš ,mne je teraz veselo ,to by mňa nenapadlo :D :D
@anibas a to si nevedela písnuť ,vieš koľko lístočkov ja mám doma v zálohe :grinning: :grinning: stale ke´d mi zvýši poťahovka ,tak čo narýchlo s ňou ??? predsa lístky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja dnešná svadobná tortička :slight_smile:..
7. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@anibas ozaj kočka ideš na to stretko na 100 % ??
7. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ja som zasa nemala dusevne rozpolozenie na to srdce - a hlavne na tie klobuky. Tiez mi tam stale nieco nepasovalo...
7. sep 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja mám hotovo, ale som k. o. neviem kto uprace ten bordel :frowning2: ja sa zajtra asi ani nepostavím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli no na 100% -ked mi deti nejak vážne neochorejú - hlavne Filip - tan má sklony k laryringitíde - ale nebudem maľovať čerta na stenu a poklopem 1000000x :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli vidíš - a ty si chcela niečo doniesť ????
7. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby dnes som zistila že v prievidzi je super obchodík kde majú všelijaké veci k marcipánu... valčeky, podložky, vypichovačky, lišty a pod...
7. sep 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ano moja chcem doniesť vecičky od vecernicci..ale to ti ešte potom poviem čo a pred tým stretkom ti donesiem korunky ,aby si jej ich hneď dala ...tak do stretka ešte dojdem na kávu :wink: :grinning: ináč aj my máme Filipka a nemaľuj toho čerta ,nech ste všetci v pohode a nech si to užiješ :slight_smile:
7. sep 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok