• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@eliska22 moja súcitim s tebou ,ja som dnes na nohách od pol 5-tej rána ,včera večer som sa zabudla na nete do pol 1-nej ...takže ráno som vstala nevyspatá...teraz som odstavila plnku zo sporáka a ráno mam mať dve tortičky do 10-tej hotové ,potiahnutéa to z nich je teraz korpus na jednej polici a plnka chladne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: unavená som jak pes ,ani do postele sa mi nechce ,dlhá cesta k nej... :frowning2:
7. sep 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli nezávidím teda, drž sa moja :wink: ja zajtra ešte pečiem pre moju sestru vegánsky perník, ale to už je pohodka a potom máme oslavu jej 30 ky, tak dúfam, že tam neodpadnem :sweat_smile:
7. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli no to bude nočná a počúvaj moja: ty vieš kde bývam ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v pondelok nastupujem do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 vďaka aj ty ,budem na teba myslieť a to mi hádam dodá sily ,že v tom nie som sama ... mne tými tortičkami tiež nekončí deň ...chcem upiecť medový koláčik ,aby sme mali na nedeľu ku káve a po obede ideme s detičkami na letecký deň..takže nohy hore a k tomu kávička - nehrozííí ...ale potom ,potom už bude nedeľa ...sa tešíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas jasné viem ...teda myslím ,že viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v Medzanoch že ?? to viem kde je :wink: ...jaj práca ,ja po MD nemám kde nastúpiť ,tak ti trochu závidím... :slight_smile:
7. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pár posledních a figurky na svatební dort podle přání ženich se jmenuje Milka :grinning:
7. sep 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@b.janka pod kláštorom,tých 1001 drobností??tam majú super ceny :slight_smile:
7. sep 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prosim "babo raď"
kde zoženiem takýto križik na tortu? poraďte prosím ak viete.

dakujem
7. sep 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuul to by mohol byť aj falošný štras - taká stuha - rozne šírky a dá sa strihať ako chceš
7. sep 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujem. a nemas link nahodou? kde sa to da kupit? dakujem.
7. sep 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul hmmmm -počkaj
7. sep 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 presne tam... ja som málo chodila do mesta a vôbec som o tom nevedela... dnes som tam bola pozrieť... a to mi ten pán povedal že toho tam majú len polovicu... že už veľa popredali... ale nemala som čas to tam dobre pozrieť... ale určite pôjdem na nákup
7. sep 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pozeram ze stare paky tu tak vas idem pozdravit . Nazdar :grinning:
7. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
7. sep 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca kto je starý???
7. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h sak uz ste dve zagagali :D
7. sep 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
7. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv krásne tortičky :dizzy_face:
7. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt zdar :grinning:

ani neviem po akej dobe tu daco pisem.Ale fotky kukam furt :dizzy_face:
7. sep 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bianca ešte že tak - ideš na stretko do PO ??????
7. sep 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nee moja nejdem.Nestiham
7. sep 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas a Ty ideš???
7. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja idem do Beluše - dúfam
7. sep 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby vy ste toho za dva dni napísali... no mám čo čítať :wink: pridávam nové a idem čítať a páčitkovať :slight_smile:
7. sep 2012 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Moc prosím o radu - zítra ráno v 8 předávám dort a došla mi černá barva :zipper_mouth: mám tmavě hnědou potahovku místo čené. Ještě mám prachovou barvu, tak mě napadlo, že to tou tmavě hnědou potáhnu a nabarvím tou prachovkou, stačí tu prachovku pak smíchat s alkoholem?
7. sep 2012 o 22:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper nemáš doma klasický černý uhlí? :slight_smile: když jsem začínala, používala jsem to taky :slight_smile:. možná bych zkusila i tu prachovku dát přímo do hmoty, zkus to na kousku. a v nejhorším potřít tím alkoholem, ale bude to lepkavé, a třeba flekatý :confused:
7. sep 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper no možno by to malo stačiť ja by som Ti rada poradila ale fkticky neviem a veľmi vidieť že je hnedá? skús niekde na kúsku kde nevidno
7. sep 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv krasne.. ta macicka je perfis a vlastne vsetky.. :slight_smile:
7. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka. jo černé uhlí nemám - to bylo první co mě napadlo :D Hmoty potřebuju hodně bojím se, že prachovku spotřebuju a hmota nebude černá.
@janula.h vidět to je dost - barvila jsem tu čokoládovou hmotu pettinice, ale té černé gelovky jsem měla už jen na vytření lahvičky.
Holky děkuju asi risknu aj fleky a nabarvím to nad ránem.
7. sep 2012 o 23:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper určitě to dobře dopadne :slight_smile:. nebo já když potřebuju černou, tak smíchám všechny potahovky, co mám dohromady. tak si smíchej všechny barvy a řerná z toho snad bude :slight_smile:
7. sep 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok