• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@sisix nie ja nemám formu, dĺžku jednej strany a a 6-uholníkov rátam tak, že si odmeriam obvod lopty a tento vydelím 15. Potom si narysujem na papier d a 6-uholník a podľa neho vyrezávam z čiernej (5-uholníky) a bielej (6-uholníky) a lepím postupne na tortu. Tu je aj postup: http://tortyodmamy.sme.sk/lopta-futbalova
8. sep 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata este jednu pomoc potrebujem. vymysleli si anjelika na tortu. myslite ze zozeniem takuto formicku?
dakujem vam

@anibas dakujem ti, budes velmi zlata ak mas striebornu,ze by si mi poslala na ten krizik. super :grinning:
8. sep 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://tortyodmamy.sme.sk/silikonove-formicky-doma

dievcata ten anjelik co lezi v tych kridelkach. nemate niektoru tu formicku? ze by som si kupila hotoveho anjelika. aj si po neho pridem. dakujem.
8. sep 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ok a lopta je co?
8. sep 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix korpus upečený v nerezovej miske :wink:
8. sep 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Ahoj ,dáždniček si robim tak ,že si vyvaľkam hmotu ,trochu hrubšiu a dám do zmrzlinového pohára ,skalpelom orežem kraj ....prirobím rúčku a nechám vytvrdnúť ,potom ho vyberiem a dorobím špicík a volánik...mám presne tieto poháre http://www.kika.com/cz/katalog/m/kuchyne-jidelny/vareni-stolovani/sklenicky/08669080/pohar-na-zmrzlinu-alaska/
8. sep 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps velice dobre si to vyriešila, pekné :slight_smile:
8. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 krásna je tá svadobná :dizzy_face:
8. sep 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeffka http://www.modrykonik.sk/forum/tema/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ tu si pozri recepty na korpusy a kremy podla toho, ci ti bude najviac vyhovovat a ked budes mat nejake otazky, tak sa vrat sem do tejto temy a mozme podiskutovat
8. sep 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasne torty ani pacitka mi nestacia klobuk dole vy toho stihate. Akurat mi prisla sms ze ideme na oslavu v sobotu dievcatko bude mat 3 roky rozmyslam nad husenicou alebo tym smolinkovym domcekom nemate nan navod alebo aspon fotku niekde to tu bolo. Dakujem
8. sep 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ok si zlata
8. sep 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@itka79 Ivet a ty si zakvitla aj sem? Som ani nepostrehla doteraz :slight_smile:
8. sep 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 mě taky vadí chuť bílé čokolády, pro mě ten mascarpone krém taky není nic moc, ale ostatním chutnal. Já teda mám raději pařížák, napadlo mě - co udělat ten mascarpone s čokoládou na vaření? zkoušel to už někdo?
8. sep 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna ano, ja som robila.klasika parizsku slahacku a do toho mascarpone, bol taky lahky, fajn:slight_smile: kombinovala som to s bananom
8. sep 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dalsia futbalka...
8. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@zdenallicka ten dort je nádherný, ale bez té stuhy by byl mnohem hezčí, i kdyby byla pěkná rovná, tak se mi tam nehodí, ale pokud byl takový požadavek....
8. sep 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa jeemine aka krasna futbalka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja milujem taketo krasne, hladke , rovne , neprecackane torty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fakt vas obdivujem , ja bych umrela , urobit takuto krasnu oblu loptu :confused: snad to v zivote nedostanem :fearful:

ja dostala objednavku ze krabicka cigariet :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som reku to bude zas umelecky zazitok :rolling_eyes: lenzeeee chalan dosiel, ukazal obrazok ze taketo presne chcem , mne skoro oci vyleteli :confused: :confused: :confused: no fakt fantasticky urobena , ocividne americka praca, ja netusim ako to urobit a ja ze objednavka nezazivna "bez roboty" :grinning: a on takto :confused: obrazok este nemam u seba mi to len v mobile ukazoval , ale asi ma to položi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a aby som nezabudla, uuuuuuzasne torticky, dokonca aj na ukladanie na inšpiracky tu boli som hned supla do pc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem. Ale neumrela - trochu pohladkas manzela a hned mas ten gulaty tvar v rukach :grinning: :grinning:
8. sep 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela To hore je pre Teba :slight_smile:
8. sep 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer nádherná dortička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa náááááááááááááááááááááááááádherná
8. sep 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 hi-hi-veru Vladi ani ja som teba nepostrehla-ja len nejak pred letom som našla že je tu aj o tortičkách-tak kde by som ja nebola? :slight_smile:
len tu sa mi to trošku horšie sleduje-také neprehľadnejšie je to pre mňa... rýchlo utekaju prispevnky :grinning:
8. sep 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje noční prácička

První svatební potahovaný, horní dvě patra čokokorpus, krém bavaroise tmavý a světlý navíc s malinama. Dole čokokorpus a krém stracciatella. Váha 6,7kg
8. sep 2012 o 15:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
A ještě ten, kdy jsem neměla černou gelovku a vše tmavé je natřeno černou prachovkou.

Dnes jsem byla pilná, ještě druhý dort pro milovníka monster truck. Čokokorpus, krém bavaroise tmavý a světlý s malinami. Potahováno čokoládovou hmotou Pettinice. Váha 3kg
8. sep 2012 o 16:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
... tak ja mám chvíľu kľudu doma, tak som to využila a stiahla som fotky z foťáka ... keďže ja len pečiem, pofotím, ale už nestíham to sem stiahnuť :grinning:

@simasa futbalka aká krásna guľatá, presná :astonished: super :dizzy_face:
8. sep 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@zdenallicka mne by sa bez stuhy asi viac páčila.. alebo len na prekrytie by som dala len takú 1/3 šírku z tej čo je teraz :wink:

@lamps aj tá tvoja futbalka je dobre vymyslená :wink: :dizzy_face:
8. sep 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rýchlo pridávam prvú várku z tohto víkendu: svadobná marhuľová do daru, kiteboard k narodkám a national geographic v punčovom vydaní (tie zvery modeloval môj syn)
8. sep 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@levandulka3 dobrééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!
8. sep 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok