• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
Dievcata moje, co ste skusene pekarky:slight_smile:
Mam na vas jednu otazku - polievate vsetky korpusy , aby neboli suche?
Cize aj orechovy, kavovy, kakaovy ...? pripadne piskotovy aj ked tam nejde ovocie? A ak ano, cim by ste poliali kakaovy korpus s kakaovou plnkou a cokokorpus s cokoplnkou?
Mam na nedelu tri torty, z toho dve pre 20 ludi, jednu pre 35 a jednu pre 15... U mna bud nie je nic, alebo vsetko naraz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dakujem krasne!!!
9. sep 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csina nuz, ja denne popozeram aj 700 tort a ukladam, co ma zaujme, predvcerom som za vecer pozrela 1680 obrazkov, lebo nieco hladam..........takze ani tu to nie je, ze nieco si vymyslim a za 5 minut viem co a ako:slight_smile:
9. sep 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ja polievam vsetky, ale samozrejme nepremacam, len tak light, injekcnou striekackou pokropim:slight_smile: davam rozvar voda, cukor, stava z ciernych ribezli:slight_smile:
9. sep 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja Prolívám všechny..:slight_smile: I red velvet s ovocem,a le ten jen trochu..:slight_smile: Udělám si směs - 1/3 rumu, 1/3 sirupu ovocného a 1/3 citronové šťávy.. to si smíchám a tím to prolívám. Čokokorpus a ořechový prolívám kávou s rumem..
9. sep 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csina já ho dělala podle fotky :wink: ale někde postup určitě bude, využij strýčka googla :slight_smile:
9. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ja nepolievam ničím, akurát do džemu dám rum a tak to natriem to sa do torty rozpije a je to aj vynikajúce aj šťavnaté, ak je to pre deti tak džem rozriedim troškou vody....ak ide ovocie nepolievam vôbec
9. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saminka ja robim s rastlinnou slahackou ale pod potah to nedavaj ja som to skusala poradili mi ze to vobec nerosi a tak ale prd vsetko sa mi orosili a leptalo este ze to bola len pre nas na skusku
9. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci krásne tortičky. Ten psík sa mi veľmi páči, taký rozprávkový a človek potom nemá výčitky, keď do neho ztareže. @blcha krásne kabelky @janula.h krásné tortičky @wera.g nádherná orchidejka @dm1 krásne tortičky @mariann2 krásne tortičky @pipka krásna tortička @maya30 krásne dielka @zdenallicka krásna @broucek2 krásna tortička @dadka212 krásne tortičky @bzucinka2 krásne tortičky @zdenallicka nádherný @micmo krásna
@levandulka3 krásne tortičky
@larah krásna
@miciatko krásna
9. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@eeffka krásnučká
@lamps krásna
@ajka82 krásne
@simasa to je krásne jej
@itka79 krásnučká
@lawli krásne
@eliska22 krásne tortičky
@zdenallicka krásne je ta fialová s holubicami @levandulka3 nádherné, aj syn je šikovný. koľko má rokov?
@maca77 krásne
@jper parádne tortičky
@simasa krásna
9. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vecernicci krásnučké tortičky
@lamps krásna tortička
@katulkaaaaaa krásne výtvory
@mariann2 krásnučké @zklimekova krásna
@mrka2 krásnučká
@lifinka krásna
@lawli krásne totičky a tie prsia - dobrá práca
@anibas krásne @rapunzel1 krásne tortičky
@alenv nádherné tortičky
9. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@evvina krásny vláčik @pipka krásnučká @eliska22 krásna tortička @janula.h krásne tortičk y všetky @simasa krásna
@jakelina parádna @yamahafazer waw nádherná @dajna11 krásnučkí Pat a Mat
@eliska22 krásna torta @adenka krásna
9. sep 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@saminka ja nemam rada moc maslove kremy. Pod potahovku davam nutelovy krem, masla j etam malinko. Mam dojem, ze tu nekdo daval jen nutelu.
9. sep 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ja polevala jen jednu a nevim jak chutnala. Jinak nepolevam a suche nejsou. Ale kazda mame radi jinak. Vyzkousej a uvidis.
9. sep 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ďalšia moja dorobená
9. sep 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@aduskatt tolik oobrazku, si rekordman :grinning:
9. sep 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ani mi nemame radi maslove preto robim jogurtovu s rastlinnou slahackou a pod potah dam tenku vrstvu masla s cukrom a korpusom
9. sep 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 kedy to vsetko stihas? su krasne
9. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ja polievam tiez sirup,rum,voda s cukrom ale mala som poziadavku uz aj polievat s tatranskym cajom a zevraj to bolo super. jedinu ktoru nepolievam je jogurtova s ovocim
9. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix hladala som nieco a nie velmi rozsirene, tak som klikala ako o zivot, aj tak som v tych 1680 nasla len dve take, ake som potrebovala, dalej som uz nevladala :grinning: :grinning: :grinning: sa mi este aj snivalo
9. sep 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g prvááá?? ...nádherná je.....mňa teraz čaká prvá orchidea..trochu sa toho bojím :rolling_eyes: ..
9. sep 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prekrasne tortičky ste popridavali...nadhera všetky....moje posledne vytvory :slight_smile:
9. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@dadka212 jéjda krásna :dizzy_face: inak poťahovala som jednu tortu so smartflexom velvetom .. fajn sa s ním robilo... mám citronový, aj mne chutil kým som zdobila :grinning: neviem síce ako chutí v kombinácii s tortou, musím pre nás nejakú urobiť :grinning:
9. sep 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si urobila polystyrénovú rekvizitu na fotenie :sunglasses: , som zvedavá, kedy sa mi do nej pustia mravce alebo mole, čo myslíte?
9. sep 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@maya30 krásne tortičky
9. sep 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty jsi neuvěřitelná, prosím tě jak to všechno stíháš? tolik dortů :wink: :dizzy_face:
9. sep 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozrite čo dokázal oslávenec s tortou :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@lussy23 ďakujem pekne :dizzy_face:
9. sep 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 děkuji krásně za pochvalu dortíku, je to od tebe hezké. :wink:
9. sep 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte nejaké foto na tortu pre chalana ,ktorý má stavebnú školu???ďakujem... :slight_smile:
9. sep 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok