• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
sisi nieco uzasne krasne ta torticka!!!!Vôbec nie je vidiet, ze si ju robila na poslednu chvilu, vydarila sa ti! :slight_smile:
20. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata krasne torticky

sisa ten patchwork si ako prifarbila??je to super :wink:
20. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, aj ja vas chvalim :wink: , to prifarbenie je ozaj supis.
ali, dakujem za popis, takze sme sa dockali :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som konecne dospala zameskane :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dakujem holky, ale ja sa z nej neviem tesit, ked viem, ako som si ju predstavovala a ako dopadla :frowning2:

ten patchwork som prifarbila stetcom nasucho perletovou farbou, len to na fotke nie je vidiet. rada by som vedela, ako s tym mozu vykrajovat. mne to teda neslo ani cez mikroten, ani normalne, ani s namastenymi ani maizenovymi vykrajovackami... :unamused: musim sa toho este vela naucit :stuck_out_tongue_closed_eyes: rada by som vedela, ako robia tie krasne bordury okolo torty
21. jún 2009 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my uz mame oslavu za sebou..Torticka sa mi celkom vydarila, az na ten farbeny marcipan, neviem preco, ale zasa sa mi po farbeni rozpadaval... :frowning2: Povodne som planovala tie kolieska na torte vykrajovat, nakoniec som ich musela vysulat...
No a torticky boli vlastne dve! Ostali mi okrajky a aj plnka, tak som sa rozhodla v posl. chvili, ze manzelovi urobim prekvapko...No, posudte sami, fotky som pridala... :wink:
22. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela no parada...a ta pre ocka...nemam slov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
"super"
22. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela, super :grinning: ocko musel mat velmi velku radost :grinning: :grinning: :grinning:

a z akeho marcipanu robis? :confused: a preco 3x potahovana?

ja som si dnes urobila radost a objednala som si vykrajovacky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a ake, daj link... :wink:
22. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha to aka velka sada :confused: ...nooo s tym sa bude pracovať :slight_smile:
23. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak ja som tento víkend urobila moju prvú tortu. Marcipán som robila v domácej pekárni, ale sa mi zdal dosť lepkavý, tak nabudúce budem musieť dať menej vody. Nebola som s tortou extra spokojná, ale snáď to už nabudúce bude lepšie. Fotku som dala do albumu.
23. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Retaux...no teeeda,ake babatko krasne si vytvorila! Super na to,ze je prva!!! :wink:
23. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa,
to nie je 3x potahovana, ale moja tretia potahovana :astonished: :wink: Marcipan robievam doma falosny:200g cery, 200 prask. cukor, 150g sus. mlieka...
Retaux,
krasna torticka a paci sa mi napad s babätkom :slight_smile:
23. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Graziela,a to mas dobry recept??Mne sa zda,ze tam ide nejako moc tej cery...este som taky nerobila... :sweat_smile:
23. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alionuska,
mam takyto zo "sunarovych rezov", to su tie kocky, ktr. su este obliate napoly cokopolevou :wink: Videla som aj ine recepty, kam ide menej cery, tie odskusane nemam... na potiahnutie torty mi tento moj vyhovuje, ale na ozdobovanie a prifarbovanie to nie je ono...
Bola by som rada, keby tu niektora zo sikuliek, co robia doma marcipan hodila svoj osvedceny recept... :wink:
Ja sa najblizsie chystam vyskusat hmotu MMF, tie vyzeraju naozaj krasne...Kupila som si origos Marshmallow pen. cukriky, tie ruzovo-biele...
Alionuska, ty si to tusim niekedy pisala, ze ked chceme farbit tuto hmotu, tak treba tie cukriky najskor pred upravou umyt vo vode a potom dofarbit, ci sa mylim?
23. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
retaux dobry napad, vydarena torticka, paci sa mi... :dizzy_face:

a ake susene mlieko pouzivate??laktino??
23. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela umyvaju sa len HARIBO tie velke ruzove buchticky,ten ruzovy cukor sa umyva :dizzy_face:
23. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy, dakujem, zatial som sa tym este nejako nezaoberala, ale urcite budem mat viac otazok, ked sa budem chystat piect dalsiu torticku :wink:
Ja pouzivam Laktino :slight_smile:
23. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktore??modre, zelene, alebo cervene???

:wink:
23. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
retaux, torticku mas krasnu :slight_smile:

graziela, tak som to nepochopila, prepac :grinning: :grinning: :grinning:

cessy, ta sada je vraj najlepsia, preto som ju objednala :confused:
23. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy, tusim modre, polotucne to je :slight_smile:
Sisa, v pohode :astonished:
23. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, baby, ste ma potešili :dizzy_face: lebo MM frflal, že či chcem ísť na krst s takouto amatérskou tortou :sweat_smile:
24. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podla mna si nou musela zozat riadny uspech :wink:
24. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj podla mna je uplne super.....a ziadna anaterska....krasna je :wink:
24. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...neviete mi poradiť kde by som kúpila aj cez net svadobné postavičky????aj vtipné....dík
24. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie v strede stranky su peknucke :dizzy_face:
24. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.megi.sk/megi

poznate tuto stranku????ja som ju len teraz objavila...jeej tie podlozky na marcipan.....normalne som sa zalubila.a pozeram, ze je to v Nitre, kusok od nas :sweat_smile:
24. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo tu nikto nieje??? :confused: pisem si sama zo sebou?? :confused: :confused: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok