• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@ajaku netuším, ešte som nerobila tortu ako dekoráciu :grinning:

@vecernicci dakujem, no ani sama neviem :grinning:
9. sep 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja dalsia
9. sep 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
9. sep 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 třeba něco takovýho?
ta poslední jen jako vtip.. :wink: :grinning: :grinning:
9. sep 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@nika1985 ja pouzivam jen zivocisnou. A maslo s cukrem jsem jeste nezkousela, nejak me to nelaka.
9. sep 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt me se dnes zdalo o dortach. Hruza :grinning:
9. sep 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky ďakujem vam všetkým za lajky, potešilo ma :slight_smile: Ja som mala stále problém s ľahkými tortami a táto je veru dosť ťažká. Mala 2,5 kg, a tu je na porovnanie s múkou.
9. sep 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Ahojte , uzasne torticky radost sa pozerat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , neviem kde skor klikat :grinning: ....mne sa este na dnes ohlasila navsteva , tak rano som len zacala piect , tak len tak poskromne , cokotortu s cokoplnkou a zo zvyskov ozdobku ... :slight_smile: taka minitorticka 1,8 kg , uz je z nej len kustik .
9. sep 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
9. sep 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@dadka212 som kukala na fb, že túto fialovo bielu tortu čo si robila tej kočke, tak aj odo mňa mala nedávno tortu :wink: aký je ten svet malý :grinning:
9. sep 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny ja tento vikend volno tortickoveee :grinning: :grinning: :grinning: ajaak dobre mi bolo :grinning: aj trsanicu som vcera stihla :grinning:
Dnes som robila len švagrinke oneskoreny darcek k narodkam uuuplne malickuuuu , mala len 1kg :grinning: a inspirácia bola šálky co som jej kupila, ona vzdy snivala o velkych salkach tieto mali až 660ml :grinning: no laska na prvy pohlad hned v predajni, k nim usite big podsaločky a darcek hotovy :grinning: skoro sa počúrala od radosti ked to videla :grinning: tak som bola moooc happy :sweat_smile:
9. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@zklimekova hej hej prvá, s tortičkami len začínam :slight_smile:)) mne robili najväčší problém listy, inak v pohode :slight_smile: neboj sa, isto ju zvládneš ! keď som ju ja zvládla :wink:
9. sep 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej babulky, moc moc moc vám ďakujem za všetky PÁČÍTKA, veľmi veľmi ste ma potešili ! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela super komplet, dívám se co to máš za podložku pod dortem???
9. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a neskutocne kraaaaaaaaaaaaaasne torty ste popiekli !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jakelina :grinning: to je vysstrihnuté z kruhovej podlozky co som kupila v cukrarenskom obchode dááávno , take tenke to bolo, som mala asi zatmenie mysle ked som to kupovala :rolling_eyes:
9. sep 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhernéééééééé všetko aj tortička aj šáločky, ja milujem túto kombináciu bodkovanú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nooo to je skvelý nápad, nabudúce to spravím tak :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:)
9. sep 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aháááááááááááá, no tak to je dobrý nápad. :wink:
9. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli ďakujem...
@lawli ďakujem...
9. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
túto tortu som robila segre ona je vegánka, tak taký perník bez vajec, mlieka :slight_smile: chutil výborne :dizzy_face: a hlavne potešil oslávenkyňu :slight_smile:
9. sep 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@pristela ta je kraaaasna :sunglasses: super to spolu ladi vsetko si sikula. Inak presne tieto tenke podlozky si ja kupujem ako podlozky pri vyztuzeni poschovych tort. uz ich potom ani nemusim obalovat
9. sep 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela - jéééééééééj,to je milené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , aj tortička, aj podšálky a tortička? Ako inak - suprováááá :dizzy_face:
9. sep 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a obalujes to este do potravinarske folie abo sa uz nemusi ? :confused:

Holky mooooc dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :grinning: ze sa tak nebal ze mu to dzubne z podnosu dole :grinning:. zabudol asi ze zemska pritazlivost taha prsa k zemi :grinning:
9. sep 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela neobalujem to sa nemusi je to nepremastitelne
9. sep 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to je veľmi pekné, aj ja chcem byť tvoja švagrinka :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa krásna tortička a ten kvietok hore je bombovýv :confused:
9. sep 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 100 bodov moja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...presne nato som myslela aj ja že im to tam vydržalo...a ako druhé ma hneď napadlo ako mi minule "hodili" svadobnú tortu...ani oni sa nebáli a tak to aj dopadlo.... :confounded:
9. sep 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a co se tam teda dava? Jeste chapu vegose,ale toto mi prijde uz moc.Ale kazdeho vec, pokud tim nemuci sve deticky :wink: Jinak to nevypada spatne. Je tam voda a olej predpokladam.
9. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ono to je zo spodu len papier, to nevadí ? nezvlhne to na torte a neodlepi sa z toho ten papier abo co? chapes aby nezoskrabavali papier z potahovkky :grinning: :grinning:

@lamps Adka ja aj dobrym kamoskam na narodky robievam :grinning: :grinning:
9. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok