• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: no tak potom sa budem musieť votrieť do tvojej priazne :grinning: :grinning: :grinning:, inak aj ja robím dobrým kamoškám torty :wink:
9. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
9. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, tak pridavam aj ja svoju prvu potahovanu torticku, na Vase sa nechyta, ale aj tak som rada, ze sa mi celkom podarila :slight_smile:. Potah je z MMF, len ten modry bol nejaky tuhsi, bala som sa, ze sa nebude dat ani krajat. Neviem, ci som malo roztopila cukriky alebo som mala vela cukru a to ho tam nebolo ani tych 750g. Bielu hmotu som uz mala makksiu, tej som robila menej a cukor som pridavala len tak od oka :slight_smile:
9. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pristela jaj no vies co to ma nikdy nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Musim sa opytat niekoho komu som to tak davala :astonished: asi teraz co som robila tu poschodku sa ich opytam ked donesu podnos
9. sep 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 :grinning: nie náhodou takú kulturistickú? :slight_smile:
9. sep 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienkamt bolo viac cukru a este ked sa da farba tak je to este horsie. Ja davam ovela menej cukru na 300g balik americkych cukrikov necele kilo a to maju tie cukriky raz taku gramaz ako rubino
9. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ako hodili svadobnu tortu? coze s nou stvarali?
9. sep 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem za radu :wink: ja som ich nefarbila, to som robila z tych modrych haribo cukrikov. Cukor som dala podla receptu na prvej strane, ale nastastie som tam nesupla hned vsetko.
9. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 netuším ,odtiaľ išla v pohode a pol hodiny po tom ako odišli mi volali,že sa im stala taká galiba a či by som im to ešte nejak nezachránila ,tak ja aj napriek tomu ,že som robila ďalšiu som povedala ok ,čo už s vami ,priďte po mňa a skúsim s tým niečo spraviť...a nato mi už v telefóne iba odznelo a to máme po vas prísť ???? tak sa nato vykašlali a ako to s ňou bolo ďalej neviem....
9. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienkamt krasna na prni dortu. I figurka je super
9. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix dakujem za pochvalu, ale figurka je kupena, nejdem sa chvalit cudzim perim :grinning:
9. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienkamt aha, ale mas hezky potahnuty
9. sep 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, prosím vás o radu, ako polievate tortu čokoládou aby to bolo krásne rovné, a hlavne tie boky? Mám robiť čokotortu (dúfam že nebude teplo zase) a rada by som oblievala čokoládou, prípadne na boky dala kusy čokiny s čokotransferom, čo tiež neviem či zvládnem :-/ nejaké tipy prosím vás? Ďakujem :wink:
9. sep 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja davam do cokolady smetanu aby neztvrdla a nelamala se pri krajeni.(a vypada lip na oko) Ale stale se ucim, taky mam problem s tim aby to bylo rovny. Takze ti moc neporadim. A cokofolie je jednoducha. To si nastrihas na kousky co potrebujes a potres cokoladou a preneses na dortu, jen to musis nechat trochu schladnout.
9. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá. prosím o radu, čo sa týka mmf poťahovky, že koľko ju môžem hotovú skladovať v chladničke? ďakujem pekne za radu.
9. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 áno presne tú :slight_smile:
9. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka tak dlho ako majú záruku cukríky poprípade cukor :wink: tam sa nemá čo pokaziť :wink:
9. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majkapokud si pamatuju tak holky psali, ze do igelitu a nemusi do lednice.
9. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@p69majka nemusi byt v chladnicke, len dobre zabalena
9. sep 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienkamt no kazdej sa robi dobre s inou konzistenciou daj si tam vzdy len polku cukru a ptom prisypavaj podla potreby

@lawli no to teda potesi clovek sa s tym papre a niektori s tym zaobchadzaju ze az
9. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krásnučká
@pristela krásna tortička. Viete že pri vás by som sa nečudovala, keby tie šálky a podšálky boli vymodelované?
@mima1311 krásna
@larah krásna
@yamahafazer krásna
9. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g skus si dat tortu na mriezku a na vrch naliat viaC coky , ono ti to stecie po bokoch a odkvapka do nadoby, v ktorej budes mat tu mriezku postavenu.pisem ako tatar, tak dufam, ze vies, co som chcela povedat:slight_smile:
9. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix áno celozrnná múka, obyč. hladká múka, voda, hnedý cukor, olej, perníkové korenie, prášok do perníka :wink:
9. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku krásna
@janulkamartinko krásne dielka
@dadka212 krásna tortička
9. sep 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli a akoze ratali, ze tam prides peso, ci co?:slight_smile:
9. sep 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 :grinning: aj tú som mala robiť, len som bola na dovolenke tak som nemohla :grinning:
9. sep 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 tak vieš ,mrzelo ma to hlavne preto ,že som sa fakt snažila aby bola pekná a bola som s ňou nad mieru spokojná a to som s málo ktorou....vždy vidím chyby ,alebo viem že by sa to ešte dalo doladiť...no na tejto som nič nechcela meniť ,jednoducho som bola so svojou prácou spokojná...

@aduskatt možno mysleli ,že doletím na metle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 ta vcielka aka suprova,a vlastne vsetky su super len ta vcielka ze az
9. sep 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok