• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Jáj našla som to požiadala som. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaticka este si vas tak zapamatat komu patri ako link.Ale to len do casu urcite
4. júl 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca poziadane :wink: a ja tam mam rovnaku fotku ako tu tak by nemal byt problem
4. júl 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

no ja vobec nestiham....momentalne okupujeme vsetky kupaliska :D

krasne torticky ste popridavali, len ticho zavidim...

Ali uz sa tesim na moj " zverinec"

ake robite teraz torticky, myslim tym napln....vobec neviem aku mam spravit synovi, ci klasika cokoladovu?? na 1ve narodky, sak on z nej aj tak papat nebude :slight_smile:

@bianca...poziadane...super napad...uz sa mi to tu prestava na MK pacit :(
4. júl 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca dobrý nápad,požádáno,já Ti najedu jako anna Slezáková a mám fotky prcka.

@anibas krásný dort,se mi líbí to modré auto jak jede do kopce:slight_smile:
4. júl 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anielik já budu malé dělat na první narozky klasicku šlehačkovou,ale asi do ní přidám milku. Čokoládu miluje a ten kousek dortů jí nezabije. U nás dort naopak Nel jíst bude,hrabe se po každým jídle :grinning: Je to otesánek,ale hubená jak lunt.
4. júl 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik ja neviem, cokoladu este nedavam, aj ked je pravda, ze pribinacika uz mal trochu kakaoveho... No uvidim aj podla toho kolko nas bude, aby som nerobila 2 torty zbytocne...

@anibas dakujem super torticka, uricite nieco take podobne vymyslim pre starsieho...uvidim na com budeme v marci :grinning: "ficat" .
4. júl 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca aj ja som to potvrdila... ale asolutne nemam potuchy ako postupovat dalej...volam sa A lena Štrova a na faceooku uz som zaregistrovana..to nevadi?? :sweat_smile: :sweat_smile:
5. júl 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Alena Štrbova...este len vstavam...tak som zle napisala,lebo zas "B" nam vynachva na klavesnici.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved som zas premyslala,ze to som ani pisat nemusela,ved mam fotku a verejny album a moje troty by si spoznala.... :grinning: :grinning:
5. júl 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no troty! torty som chcela napisat..idem si dat kafeee..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo este spiiiiiim.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko.Alenka dobry momolog.Som sa zasmiala. :grinning: Ja kukam ze jaky chlap chce do skupiny a to tvoj :grinning:
5. júl 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.

Uz dlhsie sledujem vas rozhovor a citam vase rady a napady. Velmi sa mi to paci a musim povedat, ze len vdaka vam som sa odhodlala na moju prvu potahovanu tortu. Predtym som o tom nikdy nepocula a nevidela to, ale nejako mi to cesty skocila vasa tema a odvtedy ju citam. Dakujem vam za vsetky rady, mate ich tu pozhnane. Ste fakt skvele a vynikajuce pekarky, mate naaadherne torticky.
Ja som ich uz tiez par vyskusala, aby som sa nieco naucila a uz som si pokupila aj nejake tie pomocky.
Mohla by som sa k vam do temy pridat alebo ste uz "stara" zohrata partia a neprijmate nikoho?
Prajem vam krasny den a vela zdaru pri peceni :dizzy_face:
5. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa sup sem s tebou a rychlo fotky torticiek.Ja sa im sem tiez sackujem len sporadicky.Sak keby chceli tak si otvoria sukromnu skupinie nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anielik já taky ještě čokoládu dávat nechtěla,ale velikonoce a koleda od všech mi to překazili a žije,kupujeme jen tu kvalitní.
5. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dobrý monolog,to vstáváš takhle brzy? Brr,to by byla moje sebevražda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa moja to je verejná diskusia.Tu sa môže ktokolvek kto má chuť piecť pridať a kedy kolvek.Aj o pol noci ked tu bude niekto. :grinning: :grinning: :grinning: Pridaj fotečky tvojích tortičiek. :wink: No baby ja mám objednávku na štvrtok :slight_smile: Sa teším.
5. júl 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a co si naporoučeli?
5. júl 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa Vítej,já se sem taky nafařila a už se mě nezbavily :grinning:
5. júl 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a co to bude?

Inak decka ja som taka stastna ze za chvilku 13.7. to bude tych nestastnych 8 tyzdnov.Snad budu v pohode a kuchynu dovezu.Potom uz rychlo stahovat a pieeeeeeeeeeeeeect

@benjik ja som vstavala do roboty 4:15 :sweat_smile:
5. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca fuj,neděa,to nejsem ani mezi živýma v tu dobu :grinning:
5. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ani sa nepýtajte.To chce kamarátka ale toys story nakresliť.Už som mala nočnú moru z toho.Idem skúsiť si to nakresliť čo z toho vznikne :frowning2: :frowning2: Baby pomôžte ako to mám urobiť.Neviete je niekde postup to vymodelovať? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja neviem kresliť. :frowning2:
5. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete o dákom čokoládovom kréme šlahaným nad parou? :confused: Nechce parížsky krém.
5. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka - poznám len cigánsky krém., alebo parížsku šľahačku ľahkú.(Do parížskeho krému ide okrem iného i maslo)

Smotana na šľahanie sa prevarí s cukrom a preosiatým kakaom za stalého miešania. Potom to treba nechať vychladnúť, najlepšie do druhého dňa a vyšľahať na krém.
Cigánsky sa robí rovnako, len namiesto kakaa sa dáva čokoláda.
Takto to je popísané v odbornej knihe :pensive:

K tej torte. Nemusíte kresliť. Stačí si vytlkačiť obrázok a podľa toho.

5. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka přesně tak,vytisknu si obrázek a pak ho jen položíš na hmotu a objedeš třeba tupou stranou nože,zůstane ti tam otisk a to pak jen dobarvíš.
5. júl 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca sak ja som aj chodila k ludom co boli viac mrtvi ako zivi :sweat_smile:
@vinka a co jedla oplatka?Ale to sa uz nestiha asi co ?

inak niekto tu raz daval neaku rusku alebo ukrajinsku stranku a tam sa modelovalo asi uplne vsetko.Na Toy Story si moc nespominam no mozno tam je.Akuraj ja uz neviem ktr. to bola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som robila ten lahky bohusov slahany nad parou co je na TOM a cokoladovu verziu a bol dobry
5. júl 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nájdeš mi recept prosím ťa.Lebo netuším ani ako sa volá ten krém.ti vopred dakujem za pomoc. :slight_smile: Už malujem oči ma normálne z toho bolia :frowning2:
5. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tesim sa na vysledok :dizzy_face:

ja utekam tiez piect ale nie torticky no kolace kysnute.Cesto uteka musim aj ja
5. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby už mám ten obrázok ale ja spokojná niesom.Možno skúsim vymodelovať niečo. :frowning2: :frowning2: fakt sa mi to nepáči :frowning2: :frowning2:
5. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok