• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Holky tak já si řeknu za dort průměr 24 cm 550,-kč + ovoce z mléčnýho a 670,-kč + ovoce ze smartflexu, není to moc ???? díky :wink:
12. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nechcem ta od tvojho sna odradzat, ale mat ceny nizsie ako v e-shopoch je pre kamenny obchod takmer likvidacne. Ak si vsak pamatam spravne, ty uvazujes rozsirit sortiment v predajni.svojej mamy aj o cukrarcinu, tak ak bude za teba znasat prevadzkove naklady ona, potom to azda pojde. Kazdopadne, ak by si chcela nezavisly kamenny obchod, musis pocitat s takymi nakladmi, ktore e-shopy nepotrebuju a preto mozu mat nizsie ceny. Fakt si to najprv poriadne spocitaj. Vyhoda obchodu je skor v poradenstve a osobnom pristupe, nez v nizsich cenach. Drzim palce.
12. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g
@lucula73 dakujem dievcence, uz som si vybrala :wink:)
12. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough tak to si ma pleties, s mojou mamou to nema vobec nic spolocne:slight_smile:
12. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough mam to zratane tak, aby som vyzila lepsie ako teraz a nabalit sa nepotrebujem:slight_smile:)
12. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough zasa urcirte nepojdem so vsetkymi cenami pod eshopove a nie ovela, ale myslim, ze niektore cenytovarov maju premrstene:slight_smile:
12. sep 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@pristela hmmm, mne sa ten puding zdal nejaky velmi suchy. No ale ochutnali sme to, mamka spokojna, ze plnku este budeme doma robit taku a sa tesi na dalsi kusok rano ku kave, ale nam s manzelom bola velmi sladka ta plnka. Som nevladala dojest ani ten kusom ako mi bolo sladko :grinning: lebo take tie pudingovo maslove robievame len cokoladove kde ide aj cela coko a tie nie su take presladene.
12. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jeej v TT? Tam sem tam chodíme, tak budem mať o dôvod viac :wink: držím palce aby ti to vyšlo ! a koníkovská zľava? jeeej to by bola aká paráda :grinning:
12. sep 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a neuvazovala si aj nad tym, ze si k obchodu spravis stranku, ale tovar nebudes posielat len nachystas a si ho vyzdvihnu v predajni. Ja by som take uvitala, lebo ja radsej doma popozeram co maju, pokombinujem a tak. A obcas toho najdem viac ako v obchode v regali.
12. sep 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 jasne, aj eshop, ale chcem aj kamennu..ten eshop je uz najmenej a uz nachystanie na zaklade mailu je fakt minimum...................:slight_smile:mam v plane aj kludne skocit do predajne mimo otvaracich hodin, ak bude treba
@wera.g jj, v TT:slight_smile:
12. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt :slight_smile:
V tom obchode co mame u nas tiez chcu spravit e-shop, tak uz len cakam kedy to bude, ze ja len vyklikam a manzel donesie :grinning:
12. sep 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky :slight_smile: chcela by som Vás poprosiť o radu... ktorá poťahovacia hmota je najlepšia, s ktorou sa najlepšie pracuje? smarflex, white icing, tá zo sušeného mlieka, penových cukríkov alebo pravý marcipán??? mám vážnu dilemu a už nemám veľa času na skúšanie :astonished:
12. sep 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirfa Smartfleeeeeeeeeex:slight_smile:
12. sep 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jaj, tak neviem s kym si ta pletiem, myslela som, ze to tvoja mamina ma tu galanterku:slight_smile: fandim ti, ze si ides za snom, ja zial tvoju odvahu nemam:slight_smile:
Ak ti vsak mozem poradit, nebojuj cenou, to je cesta k rychlemu koncu. Od konkyrencie sa mozes odlisit prave starostlivostou o zakaznika a pridanymi sluzbami. Verim, ze ti to vyjde, ved odvaznemu stastie praje.
12. sep 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough dakujem:slight_smile: neboj, nechcem bojovat iba cenou, co to o starostlivosti o zakaznikov viem:slight_smile: tym netvrdim, ze som dokonala:slight_smile: no uvidime, ci ten sen naberie realne kontury, uvidime, ako dopadnem s dotaciou na urade
12. sep 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirfa smartflex ... Kupis a potahujes, ziadna praca. Vhodna aj pre zaciatocnikov.
12. sep 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Vladi, kde prosim ta nakupujes ten pomarancovy smartflex?
12. sep 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, mixujete niektora smartflex s nejakou inou hmotou? rozmyslam o tom, ze znizim naklady na tortu :grinning: a napadlo ma, ze by som mohla nejako zmiesat jednu drahsiu a jednu lacnejsiu, mate skusenosti?
12. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough @vlada111 Vladka má tuším maminu,čo má v tt galanterku.......raz tu bola o tej tt a priestoroch debata :wink: .nejak mi to utkvelo v pamati :slight_smile:
12. sep 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krásna torta a padla si mi do rany idem robiť na sobotu tortu so psom a mačkou, to si robila z hlavy tie zvírence, či máš postup?? ten pes je božský :dizzy_face: ak by ti nevadilo, skúsila by som tiež takého :grinning:
12. sep 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jasne , tie zvierata su taky mix :grinning: mala som pootvarane vseliake postavicky tak podla nich som to nejak miesala, takyto havino je postup aj v dvojke teme, myslim, ze je tam tusin aj cica :wink: :wink:
12. sep 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela myslela som si to, že si to tak robila :slight_smile: ja budem zajtra bojovať s tými zvieratami a s chorobou, tak sa fakt teším :pensive:
ešte že mám len 1 tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ejha, to drzim silno palce !!! neboj havino pojde coby šup, nieje ťažký :dizzy_face:
12. sep 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeminenku baby, korpus upečený, samo, že mi nevybehol tak, ako som chcela :angry: , tak som dorábala, nech mám navyše ešte jeden plát, no čo už... Ten z polovičnej dávky zasa vybehol až moc, a to som delila všetky množstvá presne na polovicu, ja tomu fakt nerozumiem. No tak hotovo, ráno plním, poobede zdobím, len mám dilemu, v užšom výbere skončilo 17 tortičiek, každá inak zdobená, tak ešte furt sa neviem rozhodnúť, že ktorú? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Idem sa na to asi vyspať a ráno sa uvidí :grinning:
12. sep 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 pekne vyzera ten kalich a ktoru farbu presne mas lebo ja mam taku nejaku svetlu a vobec mi to tak pekne nezafarbi
12. sep 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krasna ta ruza :frowning2: aj ja chcemmm
12. sep 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt podla mna na slovensku je strasne vela ludi, ktori pecu. Ja osobne sa strasne rada premrvam v nasom obchodiku. Podla mna by si mala ist do toho. Budes robit nieco co ta bavi, a nebudes zarabat druhym do vacku. Len si to dobre prepocitaj ake mate najmy atd. ale podla mna by si mohla skusit. Eventualne ponukat aj nejake kurzy.
12. sep 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krasna torticka, mam jednu otazku mozno blbu,al mozes mi prosim ta vysvetlit co znamena to 1:3 marcipan?
dakujem
12. sep 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok