• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@zdenallicka je suprová a ty postavičky jsou umělé????
14. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jj, plastové..:slight_smile: Kamarádka si je objednala, že s nima pak Máťa ještě vyhraje..:slight_smile: A ještěže tak... :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina :grinning: ja zas neviem zavárať ani nič iné, takže ja jedine niečo vymodelujem, no ak si ťa vyžrebujem, tak to zožerem, keď ma uvidíš pochopíš, že čo vidím zjem :grinning:
@dada2007 ja ako kedy, niekedy dám krabicu, ale nezháňam ich kvôli tomu, ja do toho nakupujem, ak sú tak dám ak nie tak nie....niekedy by som musela mať doma zo 10 krabíc a to kde sme, by som tu mala skladisko :grinning:
14. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka tie figurky mickey a spol su modelovane? ci hotove? :confused:
14. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka krásna torta, škoda, že nie sú ostrejšie fotky, to by som určite ani nespoznala originál od tvojej :wink:
14. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj no hned sa mi zdalo, ze nie su z hmoty :sweat_smile: taka dokonalost...to by ma uz porazilo aka som lava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Děkuji..:slight_smile: Byla tu ráno tma, vezla jsem jim ho, tak jsem vyjížděla brzy.. :frowning2: Oni ho chtěli hlavně obrovský, takže má 7kg... :grinning:
@pipka Kupované..:slight_smile:
14. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka No a já bych si o sobě mega moc myslela.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 tie centove zalezitosti ako stuha a koralky nepocitam:slight_smile: a kazdeho upozornim, ze podlozku mu dam, ale krabicu nech si laskavo zozenie sam:slight_smile:
14. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 ja davam torty len na podlozkach...do krabice som davala len raz a aj to si ju doniesli :wink:
a take tie stuhy, koralky a ozdobky ja davam v cene..ak to nie je nejaka speci figurka, ktoru treba objednat napr. na svadobnu...to si bud kupia, alebo kupim ja a zaplatia :wink:
14. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ja si za goralky a take veci nepytam naviac to by sa museli aj tie dratiky na kvety, piestiky a taketo veci davat naviac. Podlozky si kupujem bud kartonove v es-hope a necham im ich /to ked som leniva zhanat krabice :-P/ alebo plastove ked viem ze vratia. A ked sa mi ozaj chce tak aj karton obalim :grinning:. A davam iba na podlozke pripadne ak mam doma krabicu navyse a vojde to tak im to tam supnem ak potrebuju
14. sep 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak moja a co z tej IKEA sces? V nedelu sa tam asi vyberiem :wink:
14. sep 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka @dm1 @pipka @aduskatt @dadka212 díky kočky za názor....
....podložky mám drevené(MM mi zohnal veeeeeeela :dizzy_face:) a obalujem darčekovým papierom...
.....moc dík, čo sa týka tých cien, aj som to tak robila.....že tie mini veci nepočítam......ale dnes tá oblátka-predsa som si ju tam bola dať objednať, pak pre ňu...stála 3e...tak som si to započítala. Veď to ozaj nie je 5centov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....no a čo sa týka krabice.....doteraz to nik nechcel ale dve zakazničky sa na to pýtali, pri preberaní torty, že a krabica nebude? ........tak reku či dávate alebo nedávate.......som chcela vedieť.......díkeles :wink:
14. sep 2012 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 no, nedavam, ale vzdy upozornim, nech si zozenu:slight_smile:
14. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 Jo jeslti dávám do krabice? Nee..:slight_smile:
14. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka oo, zlatko píšem ti ikeácku IP , juuuj to by bolo super, teda ides autom abo busom abo nejak inak ? ak nejdes autom tak to nic, vtierknem sa pak do blavy niekedy :grinning: ak naberem odvahu ist k vam autom :grinning: :grinning: :grinning:

aa swap , a ja uz nieco mam hotové :grinning: ale akosik to tiez nieje modelované :confused: som ze nebudem modelovat nic z potahoviek co ak by si ma vytiahla jakelinka na vlaku , by nadavala :confused: či mám modelovať ? :confused: :confused:
14. sep 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 zlatko odo mna aj pytali krabice uz viacerí , ale ja do krabic nedavam a aj im vravim, ze sa im to v nej bude posuvat a kam to s nou daju do auta aby tu tortu videli? som doteraz kazdeho odhovorila a ked aj doniesli svoju krabicu nikdy do nej tortu nezmestili , alebo ju tam nevedeli nalozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podlozky tiez neratam, niektore mam kupovane, niektore kartony a mam aj hrube drevené, ludia sa trasu pri plateni samotnej torty nieto , že by mi mali zaplatit podlozku :rolling_eyes:
14. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela jj, ved to sa tam aj šmýka......a veru.......aj ťažko dáva.
Nie--podložky som nemyslela platiť....ale také tie doplnky - drahšie......kupované.....
14. sep 2012 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 no oplatku jasne ze si das preplatit, teda aspon ja som si dala , a vsetko ostatne zalezi asi od mnozstva a vzajomnej dohody, ja som koralky este nedavala :confused: aaale co som robila tu svadobku so zlatou stuhou tak tu som si dala zaplatit bo stála 4,50€ :confused: ale ine stuhy si nedavam ked su lacnejsie
14. sep 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. sep 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Nocni mura u konce. Korpus mramor, plnka coko podle Aduskatt , vaha 2,5kg
14. sep 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@pristela počúvaj moja - u teba je jedno aký materiál - Ty aj z maku nádheru urobíš :wink: :wink: :wink:
14. sep 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha nna by kralovska potesila este som snou nerobila,ale vela o nej pocula a tiez peciem slane
14. sep 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka - už leštím vitrínu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela nemušíš modelovat, však mě se líbí všecko tvoje. :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas kournik šopa, že jsem to nedala do nějaké hezčí sklenice :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja nešťastná vuitonka došla mi hnedá,ktorú nemali nikde pretože "práve majú výpredaj " a nový tovar až v októbri,zlatú a striebornú mi niekde stratili na pošte :frowning2: proste keď sa darí :frowning2:

PS: zlatú urobíte zo žltej,modrej a červenej a strieknutím perleťového sprayu :slight_smile:
14. sep 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
kočky tak moja prvá aj posledná tohtotýždňová :grinning: som sa na nej vyšantila :grinning: inak takéto podobné som už robila dve, tuším ešte min. rok :wink: a môžem víkendovať, takýto voľný víkend som už dlho nemala :slight_smile:
14. sep 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@janula.h
@eliska22
dievcence perfektne obidve :wink:
14. sep 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h juj no pekna smola :(. a kakao si na hnedu neskusala?
14. sep 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok