• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
ahojte moje tento tyzden,dali mi veru zabrat :slight_smile:
14. sep 2012 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@katulkaaaaaa me ceka ovecka v rijnu mala si ji objednala k svatku :grinning:
14. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas jasne kupim aj pre ostatne kocky co idete na stretko - ak chcete nieco z T-fornaxu staci napisat je tam aj 10% zlava ale neplati na WI a SV a SF
14. sep 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wow.... úžasné torty... kamarátka podobné objednáva svojej dcérke k narodeninám, ale ja by som to iste upiecť nevedela... :grinning:
14. sep 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak tady je to moje veledilo, fakt mi to dalo zabrat ale porad se jen ucim !!! vsechny vase dortiky jsou uzasne :wink:
14. sep 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Tak mám za sebou náročný týden, nemám ani všechny dorty vyfocené - vůbec jsem to nestíhala a pak mi blbnul foťák, že jsem ráda i za ty zhoršené fotky.
První je Bezlepkový potahovaný dortík. Korpus z bezlepkové mouky a přírodního cukru - mrkvový, náplň vanilkovo-tvarohový krém a jahody. Potahovka white icing (bezlepková). Váha 3,4kg - 6růží dělala kolegyně - já si udělala tu úplně nahoře, nestihala jsem dělat zákusky, tak jsem si s tím nemohla vyhrát sama.
Druhý byl pro jednu firmu - dort jsem nedělala sama, ale s kolegyní - i když většina je moje práce. Dort má čokokorpus, Náplň stracciatella z jogurtu, potah white icing. Váha 16kg.
14. sep 2012 o 19:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@jper nádhernéééé :slight_smile:
14. sep 2012 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Děkuju - ale měla jsem bobky- ještě na tom obr dortu má být logo dané firmy, ale to nemám nafocené.
14. sep 2012 o 19:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina já se chystám napéct s sebou slané pečivo s oříšky a mákem a cookies sušenky, originál recept z Ameriky, přivezla mi ho švagrová, když tam rok makala :wink:
14. sep 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
božinku holky , sedim za netom , uz som si aj pospala , taaaak sa mi nechce tie cigy robiiiť , moj tu na mna ted kuka, ze co je :grinning: :grinning: a ja ze sa mi nesce aj tak je to jedno bo ten vrchnak musi tvrdnut 3dni a ja este ani mmf nan nemam zarobene :grinning: ale sedííím, a čitam, kukam , slintám :grinning: :grinning: a na obed odovzdavam tortu
dám královstvo za cigy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela jake cigy robis???
14. sep 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kupim ci?? pošlem?? aké LM? Malrboro?
14. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 tieto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: foto si doniesol chalan, inspiracia z netu , ja viem ze na nieco som sikovna nie na vela , ale aj to sa ráta :sweat_smile: ale na toto nieeee, sa bojim zacat to obalovat, este mu vravim ze je to tazke , ze to nedokazem a on , ze videl moje fotky , vie a čaka ze budu vypadat presne tak dokonalo ako na foto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. sep 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela no ty kokso - to by mě porazilo. Už se těším na tvůj výsledek. Ale dělat bych to nechtěla :D
14. sep 2012 o 20:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, kámoška byla včera u toho ťamana co tam chodím a prý má hafo forem silikonových a všechno možné nové zboží, tak tam zítra přibrzdím cestou k našim a pokoukám, mě to bude stát nějakou blbost pro děcka, protože přece neodejdou s prázdnou, když máma nakupuje, že? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mám hotovo, už jen na neděli dva dortíky , teď tu sedím u pc, ke kterýmu jsem se dostala po dvou dnech a cpu se ruskou zmrzlinou, čokoládovou, mňaaaam :wink:
14. sep 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
ahojte babulky, po prazninach znova pecenie :slight_smile:
moje dnesne torticky.
14. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
kočky dosť často tu padá otázka ,.že aké veľké torty pre istý počet ľudí ,tak snáď to niekomu pomôže :wink:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560976_469678369731753_307641396_n.jpg
14. sep 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela júj nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mávam tiež takéto stavy že sa bojím začať ... ale neboj, zvládneš to, teším sa na fotečku :wink:
14. sep 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saminka super, skacou v kaluzi, to ma mala rada :grinning:
14. sep 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes se taky můžu připojit k vašim výtvorům. První Hellou Kitty, má chyby ale snad příště bude lepší. A snad už 7. beruška
14. sep 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@jper jak se ti dela s touto potahovkou? Ctela bych vyzkouset.
14. sep 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja mela delissu, mnam :grinning:
14. sep 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tak sem s receptem :sweat_smile:
14. sep 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix je hrozně měkká. Lepí se až svinsky :D na modelování to bylo za trest. Jsem prvně ty růže dělala dopředu v noci, ale měla jsem toho víc na prstech jak na té kytce - tak jsem s tím švihla. Já ji koupila hl.kvůli tomu, že nemá ten lepek a my měli objednávku na ten bezlepkáč. Jako raději mám smarflex, ale chutově mi víc chutnal ten icing - je po tom citronu takový svěží. Ale je fakt, že citronovy smartflex jsem ještě nejedla
14. sep 2012 o 21:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela za mnou keby prisiel sebelepsi kamos, ze chce takuto tortu, tak mu kupim karton cig a nech mi da svaty pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale toto bych neupiekla ani za svet :sweat_smile:
sak ja ani netusim ako bych ten vtchnak spravila..to je nejak vystuzene? ci :confused: :sweat_smile:

to sa teda tesim, az sem hodis foto :sunglasses:
14. sep 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix tak tu já taky můžu :dizzy_face: :dizzy_face:
jasně
Cookies
2 vejce
30 dkg cukru (já dávám 20)
25 dkg másla
van cukr
Vše vyšleháme do pěny
Přimícháme 35 dkg hladké mouky
1/2 čl soli
1 čl sody

Přidáme 30-35 dkg nakrájené čokolády na vaření, ořechy, rozinky, co má kdo rád
Lžičkou děláme malé bochánky dál od sebe, protože se rozjedou do stran
Pečeme 10-15 minut na 175 st.

A jsou mňaaaam

14. sep 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dokončene dalšie 2 :grinning: idem sa ešte pustit do poslednej :grinning: tu tu asi nedám :grinning: (pimpel) :grinning:
14. sep 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
boze ja tu mam zas dalsiu objednavku na spidermana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
mna to taaak nebaviiii...stale dokolecka to iste robit :frowning2: :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. sep 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: donesiem ti do swapu spider masku na tvar aj spider pizamko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jper diky, tak tu uz vyzkouset nechci
14. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok