• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 dobre, urobim kocku. Ano, boky a vrch, prip. cokoruzu? Co budeme stihat... A baby, aku plnku mam do nej dat? Ci to je jedno? Ja teda tiez uz nebudem zakusky piect, len tuto tortu.
14. sep 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešní 150-200 něco co mělo být kytka :grinning:
14. sep 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@lussy23 Stretko bude 22.-23. septembra na chate tu: http://www.ubytko.sk/chata-belusske-slatiny/ - platime 12 eur za noc/osoba.
14. sep 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 nádhernááááááá :sweat_smile:
14. sep 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 to je neskutočne milá tortička :sweat_smile:

A tu je moja "zabudnutá" torta :grinning:
14. sep 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@sisix mne sa robi s icingom lepsie ako so smartflexom mne je smartflex strasne tuhy chutovo mne nechuti ani jeden
14. sep 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tá cirkusová je bombová :sweat_smile:
14. sep 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. sep 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. sep 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps aká nádherná jemnučká :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ja som práve dodžub .... kala tortu perleťou :angry: :angry: :angry: :angry: neskúšala som mimo strieknuť - kočka veľká rovno na tortu a on vadný je ... len sŕkal perleť -tak som musela celú riadne nastriekať až vyzerá ako ruské čéče !!!! do r....i !!!!!! akurát posledná - šak asi znamenie, že už prestaň sa hrať na Alana :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@ikula2
@jakelina
@pipka
@pristela
Baby, dakujem za pochvaly.
Inac pomaly docitavam a fakt to nehovorim len tak, ale normalne cumim, ze ake nadherne torty ste dnes napiekli. Musim povedat, ze sa zo dna na den zlepsujeme :grinning:
14. sep 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikula2 ved mozes robit aj cisto farbou alebo sa to robi aj royal icingom
@dadka212 ten cirkus je uzasny
@mrka2 super
@broucek2 velmi pekna
14. sep 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. sep 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krasne su vsetky
14. sep 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krásne ich máš všetky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ďakujem za pochvalu mňa jeduje, že na fotke mám tie torty akési šedivé :stuck_out_tongue_closed_eyes:, lepšie by to bolo fotiť pri dennom svetle, ale ráno hneď torta cestuje, tak som ju cvakla radšej teraz :grinning:
14. sep 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Nic si nedodzubala, Ty si to tu dnes zavrsila - vsetky su nadherne!
14. sep 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa preeesne, tiez som si to hovorila :grinning: ze coraz krajsie robime :grinning:

dakujem za pochvaly dievcata!!! :slight_smile:
15. sep 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas nadherne su vsetky, nic si nedodzubkala, tak to malo predsa byt,keby nieco :confused: :grinning: aspon bude neprehliadnutelna,ked sa tak krasne leskne :wink:
15. sep 2012 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ďakovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - ale ja otváram a zatváram a otváram a zatváram chladničku :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: dúfam, že to na dennom svetle nebude byť do očí !!!!
15. sep 2012 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas urcite bude nadherna aj na dennom svetle :wink:

babule prosim, nemate niektora odfotenu figurku ninjago, ci co su to za panaky z lega? ci uz modelovanu alebo priamo lego panaka, len aby ho bolo dobre vidiet...bo neviem najst ziadnu normalnu foto :rolling_eyes: chcela som to este teraz vymodelovat ale prd som nasla, tak neviem co by som z toho vytvorila :zipper_mouth:
15. sep 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. sep 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nerob hej? krásna je!!!!
15. sep 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nedavno tu bola taka lienka a cele pozadie bolo cierne aj to tu vysvetlovali ako sa to robi - upravuje ta fotka aby to bolo cierne neviete poradit? chcem robit nejaku fotomontaz a som totalny blbec z toho
15. sep 2012 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešne :slight_smile:
15. sep 2012 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lamps ja milujem tieto tvoje nežne tortulienky :dizzy_face:
@dadka212 oooo, cirkus je bombovyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: askore uzdravenie :wink:

@broucek2 páni tie kyticky spolu naaaadherneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si z dovolenim tu prvu foto ulozila pre buduce skopirovanie :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@anibas jasne, povedz , že to tak malo byť :wink: :wink: :wink: ze inak sa to sprejom ani neda :wink: :wink: krasne su vsetky !!! a ako robis ten spodny lem /kraj ? super to vypada , uz som to videla na vela tortickach a fakt pekne :wink:
15. sep 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
inak holky mrkam foto z bojn.zamku , holka mala odčepčenie v krojoch a teda .... nechcela by som mat sobas ani hostinu na zamku, total sa to tam nehodí, teda podla mna :sweat_smile:
15. sep 2012 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ahojky teda moc diky,perfektni uplne neni,ma chyby ale na druhy muj potahovany dort to jde. Ja premyslela taky nad figurkou zkousela ji i vyrobit ale moc mi to neslo,ja a teda dcerka mame peppu na dennim poradku tak my jsme velke fanynky.mam i super navod na figurku pokud budes mit zajem poslu odkaz na ang.stranky.jinak placatou jsem delala pres folii,obrazek vytiskla a pres folii vkreslila do mmf a pak nuzkama vystrihla. Odstiny barev jsou nic moc,uz jsem si objednala gelovky ;)nikde jsem nemohla sehnat cernou tak jsem byla dost limitovana co vyrobit.no dcerka dort uvidi az zitra tak ma prekvapko;)
15. sep 2012 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ja som ju miesala tiez len od oka dala som do bielej troska ivory gelovky a miesala a takato my vysla :grinning:

dakujem vsetykm za paci sa mi :slight_smile: musim popozerat este vase torticky lebo nestiham
15. sep 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tieto tvoje kvetove mam strasne rada krasne su :dizzy_face: a aku to mas formicku na tie male biele kvetinky?
@anibas krasne su vsetky tri neboj urcite sa bude pacit aj cela nastriekana
15. sep 2012 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok