• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@broucek2 ten je krasny a nadherne kevtinky :dizzy_face:
@dadka212 krasne su :slight_smile:
@mrka2 to je podarene :dizzy_face:
@simasa jej ta je peknucka
15. sep 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps @anibas kocky ako stale krasne, krasne
@broucek upne nadherne kvety
15. sep 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa nadherna mackova, super
@mrka2 krasny bus :wink:
@dadka212 perfektna, dokonale
15. sep 2012 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna white icing obsahuje: Cukr,glukozový sirup,voda,hydrogenovaný rostlinný olej,E413,rostlinný olej,regulátor vlhkosti:E422,kyselina citronová,vanilin. Předpokládám že ty E nejsou mléčné. Já to řešila i telefonátem na výrobce
15. sep 2012 o 07:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no jasně, taky jsem se inspirovala různě na netu
15. sep 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 to jsi si mákla, je nádherná :wink:
15. sep 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina po pravdě jsem čekala, že to bude horší a tak trochu jsem si za to mohla sama, protože kamarádka chtěla nějakou jednoduchou, ale mně to nedalo a ukázala jsem jí květy a pok jsem jí chtěla udělat radost
15. sep 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu je moja jedna neplanovana, pomaly sa rozbieham, buduci vikend 2 a ten dalsi mam 6, netusim, ako to zvladnem, vsetko su to ale kamosky, ktore potrebuju tortu :grinning:
15. sep 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@danciacik já jsem včerejší taky dělal každé patro s jinou chutí. Čokoládový máslový krém, karamelový máslový krém a pudingový máslový krém. Ještě jsem uvažovala o pribiňáčkovém krému, ale chtěla klasiku.
Co je to střední dort? Dělala jsem bráchovi loni 15*15, 25*25, 35*35 a ´vážil hodně přes 10 kg. Přesnou váhu nevím, byl to dárek. V té včerejší byl uproštřed přes 3 patra http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_product=2207 a mezi patry jsem dávala 4 ks http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_product=2042
15. sep 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer díky, mám z ní dobrý pocit
15. sep 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka neviem ako je to možné, ale včera som tú tvoju krásnu tortu preskočila až teraz kukám :slight_smile: krásna, neboj zvládneš, lebo budeš musieť :wink:
15. sep 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aha tak nič asi preskočilo mne :grinning: :grinning: :grinning: resp. mne tu tie stránky nejako preskočili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásne a tá ružová sa mi nenormalne páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Xixi, vidim, ze sme zase viacere tahali nocne :slight_smile:
15. sep 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@broucek2 nádherné sú tie kvietky :dizzy_face:
15. sep 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 perfektné tortičky a ten cirkus parádny :slight_smile:
15. sep 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, moje na tento tyzden :slight_smile: z toho striptera som mala zvlastny pocit, ja take nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
moja dnesna,tieto vyrezavane torty ja nemusim
15. sep 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@maya30 kittinke nahodou nechybaju fuziky? ja som rozmyslala, ze kamaratovi na 30 spravim podobnu stripterku, ale tiez mi to moc "nevonia", hoc zena vyskakujuca z torty je stare dobre klise:slight_smile:
15. sep 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough to som cela ja :grinning: minule som zabudla dat maslu, teraz fuzy :zipper_mouth: snad to preziju...to je hned vidno ze mam doma samych chlapov :sweat_smile:
15. sep 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 :D ja by som si to tiez nevsimla, keby to baby nedavno nerozoberali:slight_smile: vidno ze mas chlapov, kitty auticko je vymakane:slight_smile:
15. sep 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Mne tam tie fuziky nechybaju, aj tak je nadherna. :slight_smile:
15. sep 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer tie malé bledo-ružové kvietky som robila obyčajnou guľatou vykrajovačkou, potom som guľatou kosticku pritlačila každý lupienok tak, aby mal v strede jamku, otočila som kvietok opačne a prstami som tam urobila tie výbežky, och neviem to inak opísať. Ak nechápeš, pýtaj sa :sweat_smile:

Boli si pre tortu a boli z nej unesení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja sa tak teším, vraj som ju urobila presne tak, ako si ju predstavovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A babuľky Vám strááááášne moc ďakujem za pochvaly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mizulienka nádherná :sweat_smile:
15. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 úžasné veselé tortičky :dizzy_face: u nás chalani chorí a mňa to už tiež chytá :rolling_eyes:

@mrka2 krásna :wink: :dizzy_face:

@broucek2 wau ako živé tie kvietky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: by som aj väčšiu váhu tipovala :confused: :slight_smile:
15. sep 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásna jemná ... sa ti tie orchidejky zapáčili, čo? :grinning:

@anibas nádhernéééé tortičky :dizzy_face: a ja som si na tú perleťovú povedala že ako krásne ju máš rozžiarenú :wink:
a tie volány krásne ... ja som teraz tiež dávala na svadobnú, ale užšie :unamused: takto je to oveľa krajšie ... no čo už, snáď niekedy nabudúce ...
15. sep 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja že len na chvíľku mrknem a tu Ďalšia strana s tortičkami :grinning:

@mizulienka že rozbiehaš :grinning: parádna :slight_smile:

@maya30 super super .. tá s Kitty ma dostala... s autíčkom je taká iná :dizzy_face:

@pristela a ty ako? verím že si to zvládla!
15. sep 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaute holky sladké,nádherné tortičky ste popiekli skutočne všetky stále krajšie a krajšie naozaj :slight_smile: :wink: :slight_smile: tak už aj ja mám skusenost s prehnanou váhou, už som tu minule o tom písala, že torta bola ťažká, no ale teraz.....pani chcela 3 kg, povedala som jej, že zrejme bude mať viac, ona že dobre, no ked som ju dala hotovu na váhu, skoro som......že 5 kg.....moj problém...no a prišiel po nu chlap a jasné,že tomu to je to šumafuk,takže žiadna dohoda sa nekonala a dala som ju za povodnu cenu 30 ečok,... ja som kvoli tomu ani nespala,či mi ju pani nehodí do hlavy,teraz budem nesvoja až do pondelka kým sa s nou stretnem, že aká bude reakcia........foto bude neskor
15. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 taky jsem si myslela, že bude těžší, ale je z klasického piškotu a ten je hrozně lehký. Kdybych dělala mramorové těsto, vážil by víc
15. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok