Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
yamahafazer
15. sep 2012
@broucek2 ten je krasny a nadherne kevtinky x-)
@dadka212 krasne su 🙂
@mrka2 to je podarene x-)
@simasa jej ta je peknucka
mizulienka
15. sep 2012
@lamps @anibas kocky ako stale krasne, krasne
@broucek upne nadherne kvety
mizulienka
15. sep 2012
@simasa nadherna mackova, super
@mrka2 krasny bus 😉
@dadka212 perfektna, dokonale
jper
15. sep 2012
@reruna white icing obsahuje: Cukr,glukozový sirup,voda,hydrogenovaný rostlinný olej,E413,rostlinný olej,regulátor vlhkosti:E422,kyselina citronová,vanilin. Předpokládám že ty E nejsou mléčné. Já to řešila i telefonátem na výrobce
broucek2
15. sep 2012
@pristela no jasně, taky jsem se inspirovala různě na netu
jakelina
15. sep 2012
@broucek2 to jsi si mákla, je nádherná 😉
broucek2
15. sep 2012
@jakelina po pravdě jsem čekala, že to bude horší a tak trochu jsem si za to mohla sama, protože kamarádka chtěla nějakou jednoduchou, ale mně to nedalo a ukázala jsem jí květy a pok jsem jí chtěla udělat radost
mizulienka
15. sep 2012
tu je moja jedna neplanovana, pomaly sa rozbieham, buduci vikend 2 a ten dalsi mam 6, netusim, ako to zvladnem, vsetko su to ale kamosky, ktore potrebuju tortu 😃
broucek2
15. sep 2012
@danciacik já jsem včerejší taky dělal každé patro s jinou chutí. Čokoládový máslový krém, karamelový máslový krém a pudingový máslový krém. Ještě jsem uvažovala o pribiňáčkovém krému, ale chtěla klasiku.
Co je to střední dort? Dělala jsem bráchovi loni 15*15, 25*25, 35*35 a ´vážil hodně přes 10 kg. Přesnou váhu nevím, byl to dárek. V té včerejší byl uproštřed přes 3 patra http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_pr... a mezi patry jsem dávala 4 ks http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_pr...
broucek2
15. sep 2012
@yamahafazer díky, mám z ní dobrý pocit
broucek2
15. sep 2012
@lokalistin @anibas děkuji
eliska22
15. sep 2012
@mizulienka neviem ako je to možné, ale včera som tú tvoju krásnu tortu preskočila až teraz kukám 🙂 krásna, neboj zvládneš, lebo budeš musieť 😉
eliska22
15. sep 2012
@mizulienka aha tak nič asi preskočilo mne 😃 😃 😃 resp. mne tu tie stránky nejako preskočili :-p
eliska22
15. sep 2012
@anibas krásne a tá ružová sa mi nenormalne páči x-) x-) x-)
petkaa28
15. sep 2012
Xixi, vidim, ze sme zase viacere tahali nocne 🙂
eliska22
15. sep 2012
@broucek2 nádherné sú tie kvietky x-)
eliska22
15. sep 2012
@dadka212 perfektné tortičky a ten cirkus parádny 🙂
maya30
15. sep 2012
ahojte, moje na tento tyzden 🙂 z toho striptera som mala zvlastny pocit, ja take nemusim :-p
yamahafazer
15. sep 2012
moja dnesna,tieto vyrezavane torty ja nemusim
rough
15. sep 2012
@maya30 kittinke nahodou nechybaju fuziky? ja som rozmyslala, ze kamaratovi na 30 spravim podobnu stripterku, ale tiez mi to moc "nevonia", hoc zena vyskakujuca z torty je stare dobre klise🙂
maya30
15. sep 2012
@rough to som cela ja 😃 minule som zabudla dat maslu, teraz fuzy :-x snad to preziju...to je hned vidno ze mam doma samych chlapov :-N
rough
15. sep 2012
@maya30 😃 ja by som si to tiez nevsimla, keby to baby nedavno nerozoberali🙂 vidno ze mas chlapov, kitty auticko je vymakane🙂
simasa
15. sep 2012
@maya30 Mne tam tie fuziky nechybaju, aj tak je nadherna. 🙂
lamps
15. sep 2012
@yamahafazer tie malé bledo-ružové kvietky som robila obyčajnou guľatou vykrajovačkou, potom som guľatou kosticku pritlačila každý lupienok tak, aby mal v strede jamku, otočila som kvietok opačne a prstami som tam urobila tie výbežky, och neviem to inak opísať. Ak nechápeš, pýtaj sa :-N

Boli si pre tortu a boli z nej unesení :-N :-N :-N :-N ja sa tak teším, vraj som ju urobila presne tak, ako si ju predstavovali :-N :-N :-N A babuľky Vám strááááášne moc ďakujem za pochvaly :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
lamps
15. sep 2012
@mizulienka nádherná :-N
maca77
15. sep 2012
@dadka212 úžasné veselé tortičky x-) u nás chalani chorí a mňa to už tiež chytá 8-(

@mrka2 krásna 😉 x-)

@broucek2 wau ako živé tie kvietky x-) x-) x-) by som aj väčšiu váhu tipovala =-) 🙂
maca77
15. sep 2012
@lamps krásna jemná ... sa ti tie orchidejky zapáčili, čo? 😃

@anibas nádhernéééé tortičky x-) a ja som si na tú perleťovú povedala že ako krásne ju máš rozžiarenú 😉
a tie volány krásne ... ja som teraz tiež dávala na svadobnú, ale užšie :-| takto je to oveľa krajšie ... no čo už, snáď niekedy nabudúce ...
maca77
15. sep 2012
ja že len na chvíľku mrknem a tu Ďalšia strana s tortičkami 😃

@mizulienka že rozbiehaš 😃 parádna 🙂

@maya30 super super .. tá s Kitty ma dostala... s autíčkom je taká iná x-)

@pristela a ty ako? verím že si to zvládla!
larah
15. sep 2012
čaute holky sladké,nádherné tortičky ste popiekli skutočne všetky stále krajšie a krajšie naozaj 🙂 😉 🙂 tak už aj ja mám skusenost s prehnanou váhou, už som tu minule o tom písala, že torta bola ťažká, no ale teraz.....pani chcela 3 kg, povedala som jej, že zrejme bude mať viac, ona že dobre, no ked som ju dala hotovu na váhu, skoro som......že 5 kg.....moj problém...no a prišiel po nu chlap a jasné,že tomu to je to šumafuk,takže žiadna dohoda sa nekonala a dala som ju za povodnu cenu 30 ečok,... ja som kvoli tomu ani nespala,či mi ju pani nehodí do hlavy,teraz budem nesvoja až do pondelka kým sa s nou stretnem, že aká bude reakcia........foto bude neskor
broucek2
15. sep 2012
@maca77 taky jsem si myslela, že bude těžší, ale je z klasického piškotu a ten je hrozně lehký. Kdybych dělala mramorové těsto, vážil by víc