• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
tak tu fotecky, chalan pre nu este nebol tak som zvedava ci bude v pohode , ta hneda , je "polievaná" čokoládou, to taka mini 1kilova rychlovka, so "starými" kvetmi co som mala doma :sweat_smile: kamarat bral nasej spolocnej tehulkovej kamoške :dizzy_face: pokial este moze, ze nech si dá :grinning: dnu bledy korpus, cucoriedkovy dzem, parížska šlahačka a maliny
a este fotosa cigosiek so mnou aby ste videli ake su velke , maju 4,7 , napln , klasika :rolling_eyes: pribinák s malinami :rolling_eyes:
15. sep 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (74)
@pristela vdaka,páčiť sa jej možná bude,len mna s.... tá váha, tak som chcela vidieť jej prvotnu reakciu a dovtedy sa z toho vyspí
15. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - kráááááááááááááááááááááásne obe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , aj tá čoko a tie cigy sú super, prosím Ťa, prezraď, ako si to položila na ten vrchnák? Je to niečim v strede pod krabičkou podopreté? A cigy si robila z hmoty, či z čoho? :slight_smile:
15. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela tak ty cigara jsou bozi, kolik ze vazi?
15. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela si neuveriteľná ......tú krabičku s cigami by som nedala ani keby čo........si super!!!!!!!!
15. sep 2012 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nadhera moja ,nornal čumím s otvorenou pusou...a že si s tým nevieš rady ,ty si kúzelník ...super prácička moja... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 aj mne už bolo jednu tortičku ľúto odvzdať...kým si po ňu nedošli ,tak som ju obkukávala hádam každých 5 minút :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neznasam cigarety,ale tie tvoje su inak dokonale nadherne ako vsetky tvoje torticky ty sa nemusis bat ty vies kazdu tortu spravit dokonalu a tie cigarety su zcoho? a ako to drzi tak podoprete?
15. sep 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli nie, nie moja........ja som to myslela tak-že by som to nedala-akože nedokázala.......tak by to stálo ,,vo vzduchu"....
15. sep 2012 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela perfektné obe, tie cigarety sú nakoniec z čoho? nemáš náhodou na to nafotený postup na krabičku?
15. sep 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak babulky, tu je tá moja posledná tortička - už bez gombíkov :wink: . Ani neviem, ktorá sa mi páči viac, či tá predtým, či táto :sweat_smile:
15. sep 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Baby vy ste božskeeee :dizzy_face: :dizzy_face: moje sladké :dizzy_face: kujem

@mia1111 ta krabicka nieje polozena na vrchnáku vobec, ked mrknes foto so mnou, vrchnak je tam este len oprety o obkladacky a susí sa :sweat_smile: torta ma taku sikmu úzku podložku v strede,ktora drzi celu tortu, vrchnak je tam len na konci prisunutý, je to na styl ako sa robia auta, ktore "stoja" na kolesach. a cigy šli nakoniec z hmoty , cela torta je obalena mmf.

@lawli och vážne som z tohto mala tazku hlavu :frowning2: fakt som si myslela, že toto isto nedám :frowning2: tak som stastna jak blcha ze to slo :sweat_smile:
15. sep 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela no ty si proste jednotka.....to je ako živé :wink:
15. sep 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela super a fakt jako originál. :wink:
15. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela perfektne si to vymyslela.....aj s vrchnákom, so stojanom pod tortou....so všetkým....super!
15. sep 2012 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - úžasné. Tak som si aj myslela, že na nejakej podložke, veru na tej poslednej foto som si ani nevšimla, že tam ten vrchnák nie je, kukala som Ti na ruky :grinning: . Si šikulka, fakt klobúk dole pred Tvojím nadaním :wink:
15. sep 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dívám se jak jsi říkala, že pod auto ne leský papír, že je vidět co je dole a tady nic vidět není, tak je to fakt vymakané. Já bych to nechtěla dělat ani za nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 postup taky chabý mam , kvoli andelici @lawli som fotila , ale este som nekukala fotky z neho , pozriem a dam vecer abo zajtra. este ju musim ist odfotit z boku bo sa pytate ako drzi a to som teda neodfotila :rolling_eyes: tu podlozku :rolling_eyes:
15. sep 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela těšíme se na postup :wink: :wink:
15. sep 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to su umelecke diela! Nadhera a tie cigy....to sa ani neda okomentovat, moja slovna zasoba nepozna vhodny vyraz. Proste naadhera, klobuk dolu! :wink:
15. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 tato bez gombíckov sa mi paci viac, cela je taka jemna , nezna, elegantna :wink:

@jakelina ale bolo vidiet :angry: jedovala som sa bo mi bolo vidiet hnedy krem :angry: uvidis pak na postupe ak ho sem dam :sweat_smile: ona je obalena vlastne dva krat prave preto ze mi to furt odzrkadlovala ta podlozka , davala som tam taký tenky pasik bielej mmf okolo.

inak takato torta pre dievča, chudák holka :confused:
a holky este raz velkaaaa vdaka, ved uz ma znáte :confused: , že sa trasiem pri každej torte :confused: :sweat_smile: ale ja za to fakt nemozem a to isto niesom perfekcionalistka :rolling_eyes:
15. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 jaaj no nedopálilo mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela vidíš a ja som ti verila :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
15. sep 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sa teším ,vďaka moja a aka pocta ,že kôli mne :dizzy_face: ...rada si počkám a hneď ti prezradím ,že si všetky uložím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jestli ty se třeseš u každé dorty, tak to já vibruju týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem schopná udělat jenom jednoduché dorty, nic takového extra. Já mám úplně hrůzu, že bude někdo chtít dort s postavičkou, to neumím vůbec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela tvoj mm má pravdu, rozmaznávame si tých ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@enya00 dakujem :slight_smile: modelujem podla fotopostupov na stranke tortyodmamy.sk alebo dortomanie.cz....ale teraz uz mi staci len pozerat na postavicku a nejako to pospajam :grinning: na postavicky kupujem hmotu smaltflex :wink:
15. sep 2012 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - ďakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak som urobila správny krok s tým jednoduchším zdobením :sweat_smile: . Ešteže som si prečítala mail, že má byť "decentná" :sweat_smile:
15. sep 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a teraz kukám na tú tortu, ty si fakt blázen, šak to úplne dokonalé :dizzy_face:
15. sep 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - tak vitaj v klube, ani ja postavičky neviem :unamused: , doteraz som musela len Kitty a myšky, tak ale teraz ma čaká na október Bobík a jeho kámoši, tak asi začnem modelovať už zajtra :sweat_smile:
15. sep 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok