• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Moja torticka Simpsons pre mojho syna Lukasa k narodeninam.On je taky roztopasnik moj :wink: :slight_smile: a ked si zaziadal torticku Simpsons , tak som si vymyslela takuto so zlomenym skyebordom a vyplazenym jazykom. :wink: :slight_smile:
15. sep 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
akurat dorobena dufam,ze ta plachta do rana zaschne nieje uplne podla predstav ale chceli veliku lod s velkym chlapom hlavne puncovu a este k tomu aj spodok ze dobosovy tak som robila co sa dalo.
15. sep 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@kucminkova
nejde mi to vobec pridať,tí šmolkovia,ale daj si do googlu šmolkovia torty ,alebo šmolko torta a nájde ti koooopec obrázkov :wink:
15. sep 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Tie cigarety su giganticke, bombasticke WAUUUU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko Ten tvoj kosik s ruzami je prekraaaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2012 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tie tvoje kvetinky su neskutocke nadherneeee............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2012 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....baby, šak tak dávno to bolo a vždy vám to zabudnem povedať.......ako ste spomínali zážitky s odovzdávaním tort a pod. Ja som robila 2 krstinové pre jednu pani......boli sme jej to aj zaniesť je to mužova teta.....no a došli sme a ja že teda 90e a ona šla do penaženky a z fleku sa pýta: Hm, asi nebudete mať vydať z 500e? :astonished: :confused: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prvú sekundu som si myslela že si robí srandu, druhú že čo?nerobí???? a tretiu bez dychu........pak že teda nie-nemáme vydať-aj ja, ani muž..........tak kričí na dcéru, že či má......a ona že 200e......a zase na nás, budete mať vydať z 200? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

......babenky, kráááááásne tortičky ste popridávali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2012 o 06:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moje dve este vcerajsie neplanovane rychlovky
16. sep 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotky som zabudla
16. sep 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
kočky, ty @lamps alebo ty @anibas ........ktorá ste mi to dávali link na mixér čo máte? aj váha tam tuším bola.....jasné, neuložila som si link.....a chcela by som už napísať ježiškovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nech má čas :sweat_smile:
16. sep 2012 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 :sweat_smile: ja som ti raz dávala link na tento: http://mixery.heureka.sk/eta-3088/
16. sep 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pridávam svoje víkendové, aj tie 2 čo som už dávala, len som ich lepšie odfotila, pri umelom to nebolo ono :grinning:
16. sep 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@pipka @pristela oukej baby, tak jani, sa tam mozno vidime :wink:
16. sep 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps A aky mas ten extruder prosim Ta? Kovovy ci plastovy? Ja by som mozno mala zaujem - odfotis mi ho prosim? Dakujem :slight_smile:
16. sep 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Vsetky su nadherne.
16. sep 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa kovový a odfotím ti ho :sweat_smile:
16. sep 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa dakujem :slight_smile:
16. sep 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som vcera vymakla jeziska ako mi vybera mixer :sweat_smile: :dizzy_face: a nakoniec ze ho dostanem skor, k narodkam, ked uz o tom viem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze tento http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/1009254/kenwood/kuchynsky-robot-kenwood-kmx-50-bily/ a mozem sa tesit, ze uz mozem piect s dietatom na rukach :grinning:
16. sep 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@levandulka3 a dobře ti tak... :grinning: :grinning: :grinning: co tam mám ztrácet čas jenom já? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
samozřejmě vtip.. :wink:
16. sep 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tu sadu miminko teď nemají, ale třeba doplní a silikonky skoupím všechny co tam budou mít, teda jestli ještě dopllní a pak si je nějak spravedlivě rozdělíte, ju? :grinning: :grinning:
16. sep 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zdenallicka hele zítra tam jedu, mrknu tam, když tak ti tam zajedu ještě příští týden, určitě budou mít nový zboží a ten váleček tam taky myslím ještě mají za 199 kč :wink:
16. sep 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim ako urychlim schnutie hmoty?
16. sep 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ventilátor :wink:
16. sep 2012 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , pridavam svoju dnesnu pre nas doma :slight_smile:...mramorovy korpus + jogurtova plnka s broskynami 2,5 kg
16. sep 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@rapunzel1 ako si robis prdel ? no neviem ci ich ty nechodis kupovat predo mnou :grinning: :grinning: :grinning: bo ja som ich tam zo šiestich razov natrafila len 2x :rolling_eyes: ale pojdem a spytam sa ako si radila, diky babulka moja sladkaaa :dizzy_face:
16. sep 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela skús, ja som tam tiež prišla a boli tam 2 ks, tiež som bola sklamaná, tak som sa pýtala predavačky, tá ma odkázala na zmenového, ten najskôr, že nemajú, ale potom si zobral jedne z tých balíkov, išiel hladať a doniesol mi celú krabicu, že nedoložili a včera boli na dvoch tých ramenách zavesené naplno, keď budem v meste a budú ti cinknem
16. sep 2012 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nooo...nie že by som extruder nejak súrne potrebovala..... :grinning:
ale ďakujem zatiaľ,včera som minula 20 ečok u čiňana,bo mali aj tie farebné silikonky,tak sa musím krotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. sep 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny, neskusali ste pri farbeni hmoty kakaom pridat aj trosku Nesci? dooost ma to vabi:slight_smile:
16. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krásne sú a moc chrumkavé :grinning: :grinning: :grinning: to je plastická čoko?
16. sep 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok