Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
15. sep 2012

Moja torticka Simpsons pre mojho syna Lukasa k narodeninam.On je taky roztopasnik moj 😉 🙂 a ked si zaziadal torticku Simpsons , tak som si vymyslela takuto so zlomenym skyebordom a vyplazenym jazykom. 😉 🙂

nika1985
15. sep 2012

akurat dorobena dufam,ze ta plachta do rana zaschne nieje uplne podla predstav ale chceli veliku lod s velkym chlapom hlavne puncovu a este k tomu aj spodok ze dobosovy tak som robila co sa dalo.

lucula73
15. sep 2012

@kucminkova
nejde mi to vobec pridať,tí šmolkovia,ale daj si do googlu šmolkovia torty ,alebo šmolko torta a nájde ti koooopec obrázkov 😉

mamina1978
15. sep 2012

@pristela Tie cigarety su giganticke, bombasticke WAUUUU 😵 😵 😵 😵

mamina1978
15. sep 2012

@miciatko Ten tvoj kosik s ruzami je prekraaaasny 😵 😵 😵

mamina1978
15. sep 2012

@lamps tie tvoje kvetinky su neskutocke nadherneeee............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dada2007
16. sep 2012

....baby, šak tak dávno to bolo a vždy vám to zabudnem povedať.......ako ste spomínali zážitky s odovzdávaním tort a pod. Ja som robila 2 krstinové pre jednu pani......boli sme jej to aj zaniesť je to mužova teta.....no a došli sme a ja že teda 90e a ona šla do penaženky a z fleku sa pýta: Hm, asi nebudete mať vydať z 500e? 😲 😕 😨 😀 😀 😀 😀 prvú sekundu som si myslela že si robí srandu, druhú že čo?nerobí???? a tretiu bez dychu........pak že teda nie-nemáme vydať-aj ja, ani muž..........tak kričí na dcéru, že či má......a ona že 200e......a zase na nás, budete mať vydať z 200? 😅 😅 😅 😅 😅 ......uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

......babenky, kráááááásne tortičky ste popridávali 😵 😵 😵 😵 😵

yamahafazer
16. sep 2012

moje dve este vcerajsie neplanovane rychlovky

yamahafazer
16. sep 2012

a fotky som zabudla

dada2007
16. sep 2012

kočky, ty @lamps alebo ty @anibas ........ktorá ste mi to dávali link na mixér čo máte? aj váha tam tuším bola.....jasné, neuložila som si link.....a chcela by som už napísať ježiškovi 😅 😅 😅 😀 😀 😀 nech má čas 😅

lamps
16. sep 2012

@dada2007 😅 ja som ti raz dávala link na tento: http://mixery.heureka.sk/eta-3088/

dadka212
16. sep 2012

ahojte pridávam svoje víkendové, aj tie 2 čo som už dávala, len som ich lepšie odfotila, pri umelom to nebolo ono 😀

ajka82
16. sep 2012

@pipka @pristela oukej baby, tak jani, sa tam mozno vidime 😉

simasa
16. sep 2012

@lamps A aky mas ten extruder prosim Ta? Kovovy ci plastovy? Ja by som mozno mala zaujem - odfotis mi ho prosim? Dakujem 🙂

simasa
16. sep 2012

@dadka212 Vsetky su nadherne.

lamps
16. sep 2012

@simasa kovový a odfotím ti ho 😅

dadka212
16. sep 2012

@simasa dakujem 🙂

ajka82
16. sep 2012

baby ja som vcera vymakla jeziska ako mi vybera mixer 😅 😵 a nakoniec ze ho dostanem skor, k narodkam, ked uz o tom viem 😝 ze tento http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod... a mozem sa tesit, ze uz mozem piect s dietatom na rukach 😀

peroli
16. sep 2012

@levandulka3 a dobře ti tak... 😀 😀 😀 co tam mám ztrácet čas jenom já? 😀 😀 😀 😀
samozřejmě vtip.. 😉

vecernicci
16. sep 2012

@pipka tu sadu miminko teď nemají, ale třeba doplní a silikonky skoupím všechny co tam budou mít, teda jestli ještě dopllní a pak si je nějak spravedlivě rozdělíte, ju? 😀 😀

vecernicci
16. sep 2012

@zdenallicka hele zítra tam jedu, mrknu tam, když tak ti tam zajedu ještě příští týden, určitě budou mít nový zboží a ten váleček tam taky myslím ještě mají za 199 kč 😉

nika1985
16. sep 2012

baby prosim ako urychlim schnutie hmoty?

dada2007
16. sep 2012

@nika1985 ventilátor 😉

mima1311
16. sep 2012

Ahojte , pridavam svoju dnesnu pre nas doma 🙂...mramorovy korpus + jogurtova plnka s broskynami 2,5 kg

pristela
16. sep 2012

@rapunzel1 ako si robis prdel ? no neviem ci ich ty nechodis kupovat predo mnou 😀 😀 😀 bo ja som ich tam zo šiestich razov natrafila len 2x 🙄 ale pojdem a spytam sa ako si radila, diky babulka moja sladkaaa 😵

rapunzel1
16. sep 2012

@pristela skús, ja som tam tiež prišla a boli tam 2 ks, tiež som bola sklamaná, tak som sa pýtala predavačky, tá ma odkázala na zmenového, ten najskôr, že nemajú, ale potom si zobral jedne z tých balíkov, išiel hladať a doniesol mi celú krabicu, že nedoložili a včera boli na dvoch tých ramenách zavesené naplno, keď budem v meste a budú ti cinknem

lucula73
16. sep 2012

@lamps nooo...nie že by som extruder nejak súrne potrebovala..... 😀
ale ďakujem zatiaľ,včera som minula 20 ečok u čiňana,bo mali aj tie farebné silikonky,tak sa musím krotiť 😝 🙂

aduskatt
16. sep 2012

zeny, neskusali ste pri farbeni hmoty kakaom pridat aj trosku Nesci? dooost ma to vabi🙂

dajna11
16. sep 2012

@yamahafazer krásne sú a moc chrumkavé 😀 😀 😀 to je plastická čoko?