Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

levandulka3
16. sep 2012

@anibas vážne 😨 to nepoznám môžeš hodiť link prosím 😉

simasa
16. sep 2012

@pristela no ja hlasujem za fialkovu - uz tradicne 😀
@vecernicci - ja Ti to ulahcim - co tak kona? 😀

jakelina
16. sep 2012

@roo jestli můžu, to se upečou korpusy v miskách a pak se naplní a potáhnou.

jakelina
16. sep 2012

Dnes jsem našla hezké šablony za dobrou cenu.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58858181&tab=1
Máte je některá?? Pristela myslím používá ty samolepící, já jsem to ještě nezkoušela, tak nevím 😝 😝

anibas
16. sep 2012

@levandulka3 na čo link ??? 😅 😅 😅 😅 😅 pýtaš sa správnej osoby ?

anibas
16. sep 2012

@jakelina takéto šablonky mali u nás v Reprome, ale sú vypredané 😝

anibas
16. sep 2012

Žienky mám hotový swap - lepšie povedané swapíček 😉 😉 😀 😀

jakelina
16. sep 2012

@anibas já jsem už od té paní co je nabízí brala zboží a přišlo hned za dva dny, tak kdybys chtěla můžu ti je objednat a přivezu na sraz.

jakelina
16. sep 2012

@anibas a mám leštit vitrínu??? 😀 😀 😀

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina sím, sím, jestli budeš objednávat, tak já chci všechny 😉 a s těma parohama, jsem to manžovi říkala a prý když ty praohy budou pro někoho jinýho, tak ať si to užiju 😀 😀 😀 😝

vecernicci
16. sep 2012

@anibas povídej, co to bude? 😉 já jsem strašně zvědavá ženská 😀

mariann2
16. sep 2012

@jakelina ja mám jednu, kupovala mi ju @anibas ? tuším, použila som len toho motýlika na zadoček ako tetovanie http://www.facebook.com/media/set/?set=a.317665... , vydilo mi ale, že keď som to nalepila na poťah, tak mi to nechalo stopy po odlepení, ale, keď sa tá lepivá vrstva trochu popráši škrobom malo by to byť ok 🙂

mariann2
16. sep 2012

@jakelina ale ak by si objednávala, poprosila by som ťa tú druhú a tretiu, čo si poslala link a poprosím ťa zrátaj mi čo som ti dlžná za všetky vecičky čo si mi nakúpila a napíš, či si mám zmeniť € na české koruny, alebo ťa možem vyplatiť v €, ďakujeeeem

jakelina
16. sep 2012

@mariann2 můžeš v eurech, tak já to jdu objednat, aby to do pátku stihlo přijít. Pokud ještě někdo nějakou chcete, tak honem pište.

jakelina
16. sep 2012

@mariann2 ten motýlek je krásný a jde to fakt použít víckrát???

pristela
16. sep 2012

@jakelina cakaaaj ja chcu !!!! či prosim si 😀 hod mi do IP pak sumu +cislo uctu a ja ti to prevediem z mojho ceskeho uctu 😵 prosila by som si tieto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58858330&tab=2 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58858249&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58858301&tab=2

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina chceš poslat peníze na účet? ať v tom nemáš moc kaček z rozpočtu 😉

jakelina
16. sep 2012

@vecernicci ne nemusíš, jenom aby to přišlo do pátku, jinak mě omyjou. 😀 😀 😀

mariann2
16. sep 2012

@jakelina jasné, je to síce mäkké, ale ak sa s tým narába opatrne, dá sa to po použítí umyť a použiť znovu, ale stencils z cukrárenského obchodu to samozrejme nie je, originál stencils je hrubší flexibilný plast, toto sa podobá materiálu ako na detských nálepkách

jakelina
16. sep 2012

@pristela zaplatíš mi to až tam, já doufám, že jich tolik bude mít, ale snad ano. Ještě jsem je u ní neviděla, tak doufám, že jich má víc kusů.

pristela
16. sep 2012

@dm1 Dani ta tvoja "jednoducha" je nadherna ja mam take milene rada 😵 😵 a nemyslim ze viem upiect kazdu tortu ☹ s uplne kazdej mam strach a ked zacinam tak si vravim ze to nedokážem a na co to ja blbec beriem take objednavky 😝 ale mooc dakujem 😵

@anibas ja uz mam swapik dva dni hotovy 😵 😵 ale vcera ma napadlo nieco ine,bo ja inteligent som ten swap pojala trosku inak 😝 tak budem musiet urobit este tamto ine 😅

@vecernicci opováž mi doniesť parohy 😀 😀 😀 😀 chudak moj , ten ma má v zuboch dost aj bez parohov 😀 😀 😀

@mariann2 mne tieto co mam po odlepeni nic nenechavaju , nastastie , ale keby aj staci poprasit ako si ty pisala, ved ta sablona sa da prichitit aj tou cerou ako sa to natiera

jakelina
16. sep 2012

Zatím jich mám sedm, tak počkám ještě chvilku a popřípadě nějakou navíc vezmu, když jich bude mít dost a určitě si někdo na srazu vezme.

pristela
16. sep 2012

@jakelina len aby som mala pak tolko prachov 😀 😀 uz rozmyslam ci aj mam ist 😀 😀 😀

jakelina
16. sep 2012

@pristela já taky v září válčím s penězi, nemysli si. Kdyby jsi neměla, tak mi to pošleš pak na účet později, já můžu jít 15 000 do mínusu. 😀 😝 😝 😝

levandulka3
16. sep 2012

@anibas no na to vykrajovátko na volány

eliska22
16. sep 2012

@anibas @pristela ja ešte neviem ani čo urobím a vy už hotovo 😕 dokelu teraz mám stres, že čo ja len prinesiem 😝
mňa nič nenapadá, žiadam o nápovedu 😀 😉

pristela
16. sep 2012

@jakelina fu, mne v banke stale ponukaju debetne karty aj pozicky 😅 a ja stale ze nechcem, bo viem ze keby mam moznost tak do minusu idem stale ☹ a kto by to pak vratil ? 😀 nemám na to prachy aby som si mohla poziciavat ☹ naposledy na mna pani v banke isla inak 😀 ze kde byvam a ci vo svojom , som jej povedala: jasne vo svojom , ona: dome? ja ze: ano, ona: bez pozicky? ja ze ano 😀 😀 aj pisat prestala kukla na mna a že : prepáčte mozem sa spýtať ako to ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadka212
16. sep 2012

@eliska22 ja idem robiť niečo farebné a moc farebné 😀

dm1
16. sep 2012

@lucula73 dakujem a jasne ale ten original je este krajsi 🙂