• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lubicakovac a nemáš třeba nutelu?
16. sep 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja kým som nemala wiltonku ivory tak som na bežovo farbila nescou a bolo to dobré voňalo to po káve
16. sep 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 joj - závoj - tak to musíš skúšať a skúšať - ja vyvaľkám čo najtenšie hmotu, a potom prehýbam skoro ako ked sa skladá papierová harmonika - nejak pekne rovnomerne - mne sa to podarilo až na 3 - 4 pokus -musíš si nájsť svoj systém
16. sep 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to nějak dopadne, se tam o to poperem :grinning: :grinning: :grinning: vezmi všechno co tam mají a nějak se podělíme :wink:
@lubicakovac skús radšej nutelu
@levandulka3 supeeeer:slight_smile:) diky
16. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@vecernicci doma máme nejakú ale domácu od starkej, môže byť aj taká? ako originál kupenu v obchodne nemám nič
16. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no presne takto to robím aj ja na viackrát :grinning: :grinning: som myslela či na to nie je nejaký zlepšovák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina v pohode, nebude, tak nebude a chcela som až dve, tú druhú má?
16. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ten odkaz co jsi mi dala mi ukazuje jenom uvodní stranu mimibazaru.
16. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ty rohy ještě má, psala mi, že vzala na zkoušku každé tři kusy a některé už si někdo koupil, tak měla už jenom jednu nebo dvě od každé.
16. sep 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 tak ty karafiáty jsem ti ještě objednala, dobře. :wink:
16. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicakovac tak to nevím a z čeho je dělaná, aby ti po tom neslezl potah
16. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vrchu je napísané nutela z jablk
@vecernicci
16. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka drahá a kolko máš miesta v aute? :grinning: neviem kolko pomôcok si môžem zbaliť :grinning:
16. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina jasne ze nevadi kto prv pride prv melie :grinning:
16. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 škoda, jsou fakt hezké :unamused:
16. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak děvčata, tady je ta moje první svatební zakázka. Dalo mi to neskutečně zabrta, dělala jsem to 7 DNI!!! Mezi tím mi onemocnělo pul rodiny, to kdyz se dari.... Ale nevěsta i hosté byli moc nadšení, tak jsem moc ráda:slight_smile:Nevěsta si moc přála sovy a byla z nich unešená :slight_smile: Vím, že mají hodně chyb,ale to už je zapomenuto,jelikož už po nich nezbyl ani kousíček :wink: Hlavní svatební dort : horní patro- red velvet,mascarpone a maliny, druhe patro-mramorový korpus, pařížský krem, třetí patro- čokoládový korpus,pribiňačkový krém, ty další čtyři jsou stejné-mramorák a pařížský krém. A ještě přidávám pohled do naší lednice :slight_smile: Budu ráda za jakékoliv "připomínky" ať je topříště lepší :grinning: Jinak chci moc poděkovat za všechny vaše rady!
16. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@jakelina škoda, že mi to tam nedalo, chcela som tú lištu na okraje druhá v poradí, ak je to možné
ž
16. sep 2012 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina tak 22,5 kg to tady asi ještě nebylo! těším se na foto toho obra! :slight_smile:
16. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubicakovac tak to fakt nevím ještě co na to holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak si je vezmou holky a já si je objednám až je naskladní, to je fuk :wink:
16. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 já nevím jakou lištu na okraje?????
16. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a keby som dala hustý džem, to do zajtra prežije nie? lebo to mu teraz idem robiť, ráno to berie a hned to zjedia, lebo to idu na stanovačku, a nemaju chladnicku, to hádam prezije nie?
16. sep 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pozdravujem dievky:slight_smile: pridavam moje na tuto nedelu - jedna krstinova , druha znova ako inac princeznovska.... (na tej malej si farby zvolili zakaznici :rolling_eyes: takze zase ruzovo-filova...)

Tu poslednu este prihodim, len prave stahujem foto:slight_smile:
16. sep 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@vecernicci uvidíme, však se nějak dohodneme. Stejně je volná jenom jedna, aby se pak nepopraly. :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rapunzel1 když to nedá odkaz, tak už to není na skladě, něco chtěla i dadka 212 a taky se mi to nezobrazilo. Tak to už prostě nemá.
:confounded:
16. sep 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicakovac ja davam aj domaci lekvar a v pohode :slight_smile:
16. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicakovac já myslím, že to vydrží, nic jinýho ti asi nezbyde, než doufat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. sep 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 a jakou lištu? třeba ji má ťaman u nás, zítra odpolko tam jedu, tak někde najdi jiný odkaz a já tam mrknu :wink:
16. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok