• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
baby, veď treba zneutralizovať to sladké nejakým párkom, nie? :grinning:
16. sep 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 pripletiem sa vám do debaty,nevim o čom bola ale teda práve som jeden zjedla a s kremžskou horčicou,mnamky :grinning:
16. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka a kedy je odchod a odkial :grinning:
16. sep 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ooooo, uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeee :dizzy_face: aaach taketo torticky by som mohla dostavat furt a stale :grinning: :grinning: a ruze , genialne :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky ja este absolut neviem co beriem zp sebpu a ani na to nemyslim, to az pak na rychlo pohadzem, sa spolieham , ze ak ja nebudem mat pozicaju :sweat_smile: a ked nepozicaju , nebudem musieť robiť :grinning: :grinning: :grinning:

Akurát :confused: :confused: :confused: :confused: chcel by so mnou ist maly :confused: 6rokov :confused: tak sa chcem spytat, ze keby fakt na mna tlačí :grinning: že chce , či ho tam mozem vziať ?
16. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@njonja waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
16. sep 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte potrebujem poradit idem robit malemu k jeho 1 rocku tortu( hadam sa podari) a potrebovala by som poradit kde v BA zozeniem nejake figurky alebo je dostat kupit v obchode nejaku hmotu z ktorej to vyrobim? a ak je to dostatkupit tak to maju aj v nejakych farbach alebo sa da kupit farba a tak to zafarbit? dakujem za radu
16. sep 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natalii6 figúrky dajú sa zohnať, len väčšinou vyzerajú otrasne a sú drahé jak šlak, hmota sa dá v BA kúpiť pri zimáku v tortomanii najlepšia je smartflex na poťah aj na modelovanie, farby si kúpiš gelove najlepšie tiež tam
16. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no ideme piati...teda 5 osob...tak podla toho ake mate rite :grinning: :grinning: :grinning: bo ja soferujem, ja sedim sama :grinning:

ale tak popod nohy toho naukladame a kufor je dost velkyyyyyy :wink: mame xsaru picasso, tak ak vies ake je to afto, tak podla toho sa zbal...ja berem jeden kufor s pomockami a jednu minitasku so svojimi osobnymi vecami :wink:
16. sep 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 no možno narýchlo, ale veľmi pekná, jednoduchá. Fakt je perfektná :wink:
16. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja tak toto je tak prenááádherná dokonalá torta torta! že kritika?? a aká, veď je úplne dokonalá, a ružičky? prvé? ja by som také nedokázala ani keby som ich narobila 10000 :wink:
16. sep 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 dakujem :dizzy_face:
16. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no len ci sa tam nebude nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mne je jedno či tam budú deti, takže za mňa ho kludne zober :slight_smile:.... ja moje neberem chcem mať aspoň chvílu svätý pokoj :grinning:
16. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tak ja mám statnú riť :grinning: ale tak budem sa snažiť to minimalizovať :slight_smile: riť už nestihnem, ale pomôcky ano :grinning:
16. sep 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vecernicci jej ešte mi napadlo. Tie ružové kostice by si mi nemohla kúpiť u číňana spolu s tou silikónovou formou keď tam budeš? a toto nemal - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57513111&tab=9
No ja dúfam, že do stretka neporodím, aby som si preto prišla :grinning:
16. sep 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ak to nebude u číňana u @vecernicci, ja by som poprosila toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57513111&tab=9
16. sep 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt veď to na malom kúsku vyskúšaj :wink:
16. sep 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a šak sa potlačíme :slight_smile:
16. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja První růže, já zírám dyť jsou tak perfektní.

Tak tady vám hodím foto - půlroku peču a jestli poznáte pro koho to bylo (ten v kuchařském je bratr :D) Bobky jsem měla hrozné, ale nakonec ohlasy dobré, ale mám se hodně co učit.
16. sep 2012 o 22:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Jaj, strasne moc dakujem za pochvalu:slight_smile:)) vsetkym:slight_smile: !!!!!! bola to zatial moja najoblubenejsia torta:slight_smile:
Dobre to robi, az sa mi slzy tlacia:slight_smile: Snad tie ruzicky budu nabuduce trosku lepsie...
16. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@njonja boze môj nááááádhernááááá,ja ze zase Peroli inspiracie dava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Na chvilu som prestala dychat,je krasna :wink:
16. sep 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina tie kosicky na muffiny su z krajkovanych podloziek pod torty :wink: :wink: :wink:
16. sep 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@njonja kráááása
16. sep 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no ved ale ked uz maju skusenosti, tak aspon nazory inych vypocujem:slight_smile:
16. sep 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja až udělám takový krásný dort jako ty, tak budu lítat stometrů nad zemí :D Já myslela, že někdo vkládá inspiraci z netu
16. sep 2012 o 22:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt prinesiem ti tie vykrajovačky?
16. sep 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 som sa zamilovala, rozkosna je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ještě dortík pro maminku k dnešnímu svátku rychlá akce - jedna kytka je živá. Jsem nestíhala - tu jednu co jsem udělala, tak byla malá - bylo to takové prázdné. Náplň zase bavaroise s malinami.
16. sep 2012 o 22:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@jper moja:slight_smile: Dakujem:slight_smile: Ale neprehanaj:slight_smile: Ja peciem len jeden rok presne (takto v septembri som zacala:slight_smile: este je co dohanat a co sa ucit ! Mne tuto kocky na konikovi veeelmi pomahaju.. :grinning: :grinning:
16. sep 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak to by som chcela vediet,kde mas hranice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,si tusim bez hraníc .Je dokonala,skvela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok