• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt to ne a já ji za to moc obdivuju. :wink:
17. sep 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a my sa stazujeme.............
17. sep 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natalii6 pozri na ich stránke je tam adresa :wink: tortomania.sk
17. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 :grinning: no nejako to zvládnem :grinning: mňa zabíja stávať o pol 8 ráno malého budiť a odviezť do školky :sweat_smile:
17. sep 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moje torty na stužkovú skladovali v izbe pri otvorenom okne bol február a prežili, vraj nemali to kam dať, a tvarohové plnky s ovocím tam boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no moj treti spiderman...konecne odovzdany :wink:
a dufam, ze nadlho posledny :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
kočky, prosím vás, nejaké inšpirácie na šachovú tortu, alebo fotopostup na figúrky :unamused:
17. sep 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 normalne smiesam cokohomotu so smartflexom potom je pekna hneda farba ,co mi ostala cokohmota tak som supla do smartflexu a to len od oka
17. sep 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja Jak děláš ty košíčky na muffinky? Dělala jsem je podle tohoto návodu a vůbec se mi nedařilo.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. sep 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zdenallicka presne podla toho navodu :unamused: akoze sa ti nedarilo? Vystrihla som to, zlepila naboku a bolo.... :confused:
17. sep 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja Nevím, mně to nesedělo..:( Jdu to znova zkusit.. Kolik jsi si toho ustříhla? Mně se to kroutilo divně.. :unamused:
17. sep 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja Už to mám!!! Co jsem jako předtím dělala??? :astonished: :astonished: :astonished:
17. sep 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky zlate, nemate nejake inspiracie na tortu pre dvojicky,maju 12 rokov? ze nechcu ziadnukomplikovane zdobenie, ale vobec neviem, co asi tak...ze mala je mazoretka a chalanisko hra futbal...ale neviem si to nejak predstavit :rolling_eyes: dakujeeeem
17. sep 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Inspiracia z internetu :wink: :slight_smile:
17. sep 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@mamina1978 wow super, dakujem krasne :wink:
17. sep 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@micmo krásné dortíky a je jich teda hafo....to musela být makačka.....
@njonja nádhera
17. sep 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka prosím Ťa, alebo kočky, máte recept na ananasový krém, plnku? PROSÍM SÚRNE. ďakujem
17. sep 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 podla coho robis tu travu,?
17. sep 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz fuu ja som este nikdy nerobila ananasovy...ale podla mna aj traseny mozes urobit s ananasom? ci?
17. sep 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tiež ma napadlo, a asi by to bolo aj dobré, lebo chcú pudingovú.
17. sep 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky poprosim vas o rady... mam potahovaciu hmotu smartfex velvet , ako ju skladujete, ked s nou nepracujete?? drzite ju pri izbovej teplote alebo v chladnicke?? a ked ju idete pouzivat do silikonovych formiciek nechavate ju schladit?? skusala som ju tam "narvat" ale strasne sa to lepilo... dakujem za rady..
17. sep 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz ak si už robila trasený s mandarinkami,tak sa dá aj s ananásom,len suroviny prisposobiť množstvu ananásu,lebo mandarinky sú menšia konzerva ako ananás...
17. sep 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka
@lucula73 a šlo by to aj tak, že do 100% ananasovej šťavy zlatý klas a ptom maslo?
17. sep 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniz podla mna by sa v pohode malo dat, ved urob puding vanilkovy, namiesto mlieka daj stavu annasovu, potom zaslahaj do masla a navrch poukladaj ananas....si myslim,ze by to mao byt ok, nie?
17. sep 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@voskovaeva To bola inspiracia z internetu a nie moje torticky :wink: :slight_smile: Ale taku travu robime cez cesnakovy lis :wink:
17. sep 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 skladujem v kybliku pri izbovej...........ked ju natlacis do silikonky, tak dAJ FORMICKU NA 5 MINUT DO MRAZAKU:slight_smile:
17. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper a prepac, ja nestiham sem stale pozerat tak som len zahliadla predtym tu tortu, som myslela ze ty :slight_smile:
17. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja mam takuto mini kuchynu a nikdy v zivote by som nechcela vacsiu!!!!! , to len kopec chodenia a upratovania. medzi skrinkami mam len meter , aby sa dali otvorit a prejst :grinning: a som plne spokojnáááá, toto som fotila bo som ju zas prerabala, tak aby bolo poznat aka bola predtym - niesom foto maniak co si len tak foti kuchynu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz je cela biela a na stene su take komicke farebne pasiky namalované :grinning: :grinning: jedine co by som chcela , nove skrinky robene priamo na mieru , bo toto su spojene dve lacnoty tescove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to až ked budem bohatááááá :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok