• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina joj, Majka, to ti nezávidím, ja by som mala veľký problém odísť z domu, aj keď viem, že mm je schopný sa o deti postarať, ale... A tá moja kuchyňa nie je stále v takom upratanom stave :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina přesně, ale ono to prospěje dětem i nám :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps to jsi mě uklidnila, nerada bych tu byla za největšího bordeláře :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jo a ještě jsem neodpověděla na ten kufr...neboj, mám velkej /kombik/, takže klidně nakupuj.
17. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps @jakelina presne som chcela napisat, ze Adka nema na linke nic, ja ju mam taku zalozenu, ze uz teraz nemam na nej miesto a to je akoze poriadok, ked peciem alebo torty, ach jaaj neviem sa pohnut. :confused:
17. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: no už som prišla na to, že nie je možné pri 4 deťoch udržať byt stále uprataný, ale keď nemám upratané bývam aj dosť zlá niekedy :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky nemate nejaku peknu motylikovu tortu, taku veselu, pre malu slecnu, dakujem
17. sep 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to já jsem stejná, nechce si mi pořád něco vytahovat ze skříněk, tak to mám na lince a pak si nadávám, že tam nemám místo. :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule prosím nejakú inšpiráciu na tortu pre 85ročného dedka... nechali to komplet na mňa a ja tu sedím, hľadám a nič nenachádzam... vôbec netuším čo pre takého deduša urobiť... :unamused: ďakujeeem...
17. sep 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja ja jááá :slight_smile:
ja som si písala zo simasa-myslela som že ona to organizuje-ale pred týždňom som jej písala že bohužiaľ to musim zrušiť či neni problém a pisala že ok...:frowning2:
17. sep 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka mna napada truhlica s dukatmi
17. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina inak vy by ste mali dostat zdarma aj soby ked vecernici dojde ako jezisek
17. sep 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@itka79 ahaaa, nedala mi vediet...nevadi...takze nejdes? :confused:
17. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 krásne sú
17. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko oni chcú klasika kruh... len mne všetka výzdoba pripadá skôr pre ženy ako pre chlapa...
17. sep 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásna kuchyna,rovno ako z katalogu,už len koli tomu že nič nemáš na linke :grinning: :grinning: :grinning: ,poriadok ako má byť...ja radšej ani nebudem fotiť bo by som musela dve hodiny všetko spratávať :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby vy jake kuchyne davate... ja mam rok kuchynu nedorobenu, len spodne skrinky prerobene, na umyvacke este neni kryciia doska, vrchne skrynky povodne 30 rocne, a nove sa valaju v nedorobenej detskej izbe :sweat_smile: no a bonus...kuchynu mam 2,5x2,5 metra :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz radsej nefotim...ale vsetko mam po ruke...pri najhorsom sa rozsirujem do obyvky :grinning:
17. sep 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 dakujem uz som tam bola
17. sep 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 mne sa umyvacka do kuchyne nezmesti vobec, takze klidek:slight_smile:
17. sep 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji vsem za liky,moc me potesily:slight_smile:

@florentina dekuji za pochvalu, bylo to hrozne a bylo to nejspis v takovem poctu naposled, obdivuji tady holky co pecou nekolik dortu tydne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Lucka ja mám takéto, miesto včielok by mohli byť motýle
17. sep 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lamps však to som sa chcela opýtať,že ako možeš mať kuchynu v takom tip top stave :wink:
no ja nemožem odfotiť,bo by som sa tu prepadla od hanby :angry: :grinning:
@mizulienka tak to si ako ja,ja nemusím ani piecť,stači variť a teda všade som rozložená :slight_smile: ,keď sme to plánovali,tak mm sa ma pýtal,že načo mi bude toľko pracovnej plochy,ale vidí,že je využitá :grinning:

jej kočky,tak vám závidím to stretko,budte tam mať určite veľmi veselo :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 společnost Bonver měli 20let výročí a zakladatelé byli právě z našeho města a okolí. Proto se tu každoročně sjedou celebrity, někt.i vrtulníkem. Ale někteří byli prý do rána jak tága :D
17. sep 2012 o 15:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dakujem krasne, si poklad :wink:
17. sep 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 No tortu sem dělala já, ale ti hosti mě ani neviděli.
17. sep 2012 o 16:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ja ti neviem, stále upratujem :grinning: :grinning: :grinning: a mám umývačku, tak špinavý riad je tam a stále si hovorím, že keď máme malý byt a je nás veľa, tak ho musím mať aspoň uprataný :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Máte niektorá tento stojan? aký je? je pevný? ďakujem :slight_smile:
17. sep 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som pridať foto :grinning:
17. sep 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě vám sem hodim mou vysněnou kuchyň, hrozně mi chybí špajzka na potraviny
17. sep 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bol vikend tak sa idem pokochat krasnymi tortami a co nevidim - kuchyne :fearful: . Len pozeram, ci som nahodou neklikla na iny link, na inu temu. Pridavam svoju mini novu kuchynu (nedvano som fotila) s kt. som spokojna az na silgranitove svetle umyvadlo a sklokeramicku varnu dosku :slight_smile:
17. sep 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok