• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
babulky je nejaka torta na tematiku barbie, kde nie je babika barbie???
17. sep 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka som nenasla:frowning2:
17. sep 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a viac sa mi uz nesce, je toho strasne malo:frowning2:
17. sep 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha to je zabavna torta http://www.imbecile.me/pic/barbie-dolls-mud-wrestling-cake/attachment/mud-wrestling-barbie-dolls-cake/ :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
17. sep 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt adka, ja som ozelela jednu velku uloznu skrinku, lebo sa mi fakt nechcelo umyvat s vrestiacim dietatom na teplakoch kazdy den Xkrat :unamused: a teraz som zacala rozmyslat, ci som dobre urobila, lebo nemam kam hrnce popratat a plechy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ty si poklad, dakujem krasne :wink:))
teraz mi volala kamoska, ze chce tortu, potom, ze dve a nakoniec, ze chce tri, okrem toho mam uz objednavky na 4 torty, ach jaaj, som sa znova do toho dostala. :confused:
17. sep 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja mam tak malo ulozneho, ze nemozem obetovat:frowning2:.ale neva, my sa striedame, resp, kto sa toho chyti, ten umyje, poloviciak s tym nema problem:slight_smile:
17. sep 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nie-je mi to ľuto-tak som sa moc tešila-ale prišlo nám do toho dosť príležitostí:frowning2:
17. sep 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak mi povies ze mas dve alebo tri spodne skrinky, tak ti budem zavidiet...ja len jednu v rohu a 3 sufliky dolu :grinning:
akoze som total KO :confounded: deti presoplili predosle dni a ja ze, sak som odolna...no prd veliky :frowning2: a to som este rada, ze mi dnesnu tortu presunuli na zajtra, piatok rano pridu pre jednu, v sobotu pre jednu na 99%, este sme nedorozpravali a na nedelu este jednu :slight_smile:
17. sep 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 mam dve 45 cm a jednu 90.........ale ta 90ka ma vnutri odtokovu hadicu:slight_smile:) takze nehrozi miesto niektorej dat umyvacku
17. sep 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby asi idem robit prvu zakazkovu a to hned prsia :stuck_out_tongue_closed_eyes:....no amen tma ....to sa robi zo srdcovej formy , ze ? a to ,,popredie,, :grinning: sa tvaruje puncovinou ?
17. sep 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tka dneska silikonky neměl žádný :cry: :frowning2: ještě se tam stavím jednou a uvidím :wink:
17. sep 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci :frowning2: ...teda ty sa nabehas , zienka jedna obetava ...
17. sep 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby poraďte mi čo je lepšie na poťahovanie? K2 alebo Pasta Dama? .. Ďakujem :slight_smile:
17. sep 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci to nevadí, děkujem moc
17. sep 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@louisviffon kazda ma svoju oblubenu hmotu, jedna ju vychvali a druha ju nechce za nic na svete.musis vyskusat, co vyhovuje tebe
17. sep 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no tesiii ma, ze nie som sama s takou kuchynou :grinning: ja mam dole dve skrinky a hore dve...cakum prask...dovi dopo :sweat_smile:

@lamps ...moja a ty ani rychlovarnu konvicu na linke nemas? :confused: to je inyyyyy poriadok teeeda :slight_smile:
ja tiez furt upratujem, ale teda nieco na linke mat musim...sak inam to nemam kam dat :sweat_smile: ako stojan na noze, konvica, chlebnik, kosik s ovocim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie děkuji za radu! super nápad:slight_smile:
17. sep 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaakze sutaz o najmensiu kuchynu vyhraaaaaaaaava pipkaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@miciatko si perfektna, dakujem krasne, su tam super inspiracie, urcite vyuzijem :wink:
17. sep 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no, ked ratam tvoje skrine, tak vyhravam ja.prosim ospravedlnit bordel, ale som v akcnom procese modelovania, neupratujem momentalne:slight_smile: okolo stola dam ledva tri stolicky, aj to sa dvaja dospelaci nezmestia oproti sebe, jeden musi sediet chrbtom k linke:slight_smile:fotila som od dveri
17. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Zdravím vespolek. :slight_smile: Po všech těch chválách na Marlenku, co jsem tu četla, tak jsem ji musela vyzkoušet. Bohužel asi jsem divná, protože uvařené zkaramelizované salko, i když nebylo zkažené, mi vůůůůůůůůůůůůůbec nechutnalo. Takže já placky nachystané a co teď. Tak jsem uvařila extra karamelový pudink od dr. ... a vyšlehala s tím máslem a přidala trochu oříšků a bylo to vážně výborné i takhle. U nás se všichni oblizovali už druhý den, ani nevydrželi čekat do třetího dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lifinka :slight_smile: jen ještě mne napadla maličkost, že ten okraj z transferu musíš mít aspoň o trochu vyšší než dort. Jinak by ta poleva ztekla i dolů :sweat_smile:
17. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, "špehuji" vás velmi pilně :sweat_smile: na potahovaný si zatím netroufám, ale chci mužíčkovi k narozeninám (40, tak se chci pochlapit :dizzy_face: ) udělat dort atypického tvaru (prasátko), mám dřevěné prkénko, podle kterého to chci vykrojit (z obdélníku), máte nějaký tip/trik na prokrajování? já se bojím, že to nedám rovně, což se mi ostatně už několikrát potvrdilo u normálních tvarů... rozměry jsou 35x15 cm, takže na mě fakt docela velký sousto :pensive:

chci polévat čokoládou a zdobit lentilkami, stačí rozpustit čoko na vaření s máslem? a lepit hned, že? nebo případně pak asi kapkou a lepit, aby to na mě nebyl moc velkej fofr...

děkuju moc za všechny postřehy
17. sep 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @pipka baby nehadajte sa bo budem musiet odfotit moju kuchynu :grinning: napravo za suflikmi sa otvaraju balkonove dvere a vlastne este napravo za rohom, jak som fotila od dveri, je chladnicka...takze my tam ani stol nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jooo a ta skrinka pri umyvacke pod umyvadlom je s vyvodom z umyvadla, takze plna hadice ... vyhrala som? :grinning: pracka sa nam nezmestila do kupelne, preto je v kuchyni...aj povodne tak bolo robene na pracku v kuchyni
17. sep 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ajka82 Micka, ja musim mat pracku na WCku:frowning2: inde nie je pre nu miesto, takze zhora plnena............
17. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok