• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@florentina jasné ja ti môžem priniesť formičku :slight_smile:
17. sep 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 kukam, ze mas za linkou preeesne taku istu tapetu ako ja :sunglasses: :grinning:
17. sep 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ja ju urcite budem mat so sebou...ja beriem vsetko :sunglasses:
17. sep 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps na video jsem koukala a mám jednu otázečku. Ty máš také tu podložku na které se objíždí ty konce lístků, aby se zvlinly? Jesli se tedy vyjadřuji srozumitelně.....Já zatím žádnou kytku nedělala, teprve se chystám, ale zkoušla jsem si to jen tak nanečisto a vůbec mi to nešlo zvlnit, ale měla jsem to normálně na stole. Je mi jasné, že je v tom i grif, ale zajímalo by mě, zda je to ještě něčím jiným...
17. sep 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@pipka

holky skvělé, děkuji mooooc :wink:
17. sep 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina áno mám takú tú penovú podložku a stenšujem okraje špandľou alebo špáratkom.
17. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka anoooooooo :sunglasses: :wink:
17. sep 2012 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mali ste niektora tieto vystuze ? http://www.natortu.sk/ostatne-pomocky/plastove-vystuze-wilton-10cm/ tu hlavicku treba zatlacit tak aby bola zarovno s potahovkou, ci ? A ked sa mi nepodari presne 10 cm vysoka torta, da sa s tym daco robit ? Mam robit 3posch. tortu s ktorou pocestuju, neviem ci postacia slamky so spajdlami a toto mi pride aj take estetickejsie....a este k tej stredovej vystuzi, tu som doteraz nedavala - ako to tam pichnut, ked je pod kazdym poschodim karton ? Ak si v nom spravim dierku, trafim sa do nej potom ? :fearful: :confused:
17. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 také výstuže som ešte nemala, dierku som si urobila do kartónu pre istotu väčšiu, aby som sa do nej strafila a išlo to v pohode
17. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tyto výztuže neznám, mě dělá všechny manžel, ale dirku trefíš, taky jsem se toho bála, ale jde to vcelku bez problémů...a to nejen najít dirku, ale i napíchnout dort....
17. sep 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak to jste mě dnes dostali fotkama kuchyní :sweat_smile: jsem se šla nahoru podíavt na téma, jestli jsem nenajela někam jinam :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@teodorie ale to uvarené salko má úplne inú chuť,ak k nemu pridáš maslo,ja dávam aj 300gr,niekedy aj viac.....škoda že si neskúsila :wink:
17. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina já tam ještě skočím koncem týdne :wink:

teda holky, dneska mi volá ženská, která si měla přijet pro dort zítra, že to nestíhá, jestli může dneska, já neměla ještě ani napečený korpusy, tak jsem na to vlítla a v šest odpolko začala péct a o půl devátý byl dort hotový, takovou rychlovku jsem ještě nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla to kniha a měla 5 kilo :wink:
17. sep 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@florentina jééé já se přidávám, taky si síííím sííím udělám miminka, aspoň marcipánový :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža už dalšího potomka nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: že prej kdo by to živil :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásny večer baby...nerobili ste niekto tortu z rozprávky Toy story 3 a Simpsonovcov?alebo nejaké inšpir nemáte?
17. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 tak takto tam tie styri stolicky proste nedam:slight_smile:)ale to je jedno, hlavne ze nehajame a nepapame pod mostom:slight_smile:
17. sep 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
teda holky, vy máte kuchyňky jak prdelky :grinning: jak říká moje mamka, kuchyň pro jednohom nebo pro dva co se chtějí mačkat,
já zítra vyfotím tu svoji, ale mám maličko větší, jsem si ji vydupala, mám 8 metrů linky a to mi připadá, stejně, že nemám kam co dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps jasne napis mi do IP preste ktore hrubky chces a ake farby :wink:
17. sep 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no ide o to aku pasku mas doma lebo tmava paska pri svetlom drote vypada velmo divne :sweat_smile:
17. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ked otočím stôl vodorovne pod okno, tak zmestím len tri stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: štvrtá bola v detskej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ze 8 metrov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fuuuuj, nehanbis sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky ja nemam ani cely byt :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. sep 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ale já to nemám na dýlku, ale do účka,

hele, jsme se @sisix diskutovaly, že uděláme někdy srazík tady v Čechách, ať se trochu poznáme :wink:
17. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka my bydlíme v 80 let starý vilce, vysoký stropy, veliký místnosti a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka v pohode aj na chodbu mozes dat, kamoska ma tak chladnicku na chodbe a nikto nic nefrfle na to :slight_smile:
17. sep 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky konečne som sa vyšuchtala dať aj sem tortičku, ktorú som robila na sobotu. Zadanie bolo - nech je veselá :slight_smile:
17. sep 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
no nejaká chybička, mala tam byť táto foto :grinning:
17. sep 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@dada2007 @pipka,
@aduskatt
@ajka82
@lamps no kočky sklamem vás alebo poteším. Musím potvrdiť, že @aduskatt má z vás fakt najmenšiu kuchyňu. dnes som v nej sedela zase a teda klobúk dolu v takom mini priestore fungovať. Nepochopím tých architektov ako mohli toto navrhnúť. Foto mojej nemám, ale nemôžem si sťažovať. Moja má 6x4m :rolling_eyes:
17. sep 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlada111 Vladi ja by som velmi chcela vidiet, aku mas kuchynu :grinning: podla mna tak krasnu ako tvoje torty, si ju predstavujem taku "cistu" ciste linie, nic navyse :wink:

a tortu som uz komentovala, prenadherna.
17. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 este ze si mala kde sediet, xixi...............no ved chudatko si si ani nemohla sadnut slusne za stol, ale bokom, tam sedava Patko, lebo len on sa tam zmesti:slight_smile:

huraaa, vyhralaaaa, vyhralaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111 ved to mas kuchynu takmer tak velku ako ja obyvacku..........:slight_smile:
17. sep 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok