Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
19. sep 2012

@dm1 ano ano, tak som si dala, neboj 😉

dm1
19. sep 2012

@pristela no ano zle sa fotia biele torty ale zase v skutočnosti nazivo su krasne 🙂

pipka
19. sep 2012

sak som si vytlacila aj fotku chalupy, tak v najhorsom budem chodit B. Slatinami hore dole, kym to nenajdeme 😀 😀 😀

broucek2
19. sep 2012

@pristela právě jsem taky řešila barvu dortu toho svého posledního svatebního, protože kamarádka chtěla krémovou, ale k té se zase nehodily jen čistě bílé květy a dělat jí úplně celou krémovou by asi taky moc nevyniklo, tak nakonec jsme se naštěstí domluvili na jemných reálných barvách květů. Mně se třeba bílé líbí se stříbrnými pásku a krémové se zlatými, ale tady zatím zlaté nemají http://www.dortisimo.cz/eshop/category.php?id_c...

lokalistin
19. sep 2012

krasne jednoduche torty

lokalistin
19. sep 2012

@pristela tvoja posledna biela bola nadherna tak si nemas preco lamat hlavu 😉

mariann2
19. sep 2012

@vecernicci @florentina mám u vás babenky nejaké veci, čo ste mi kupovali, vecernicci malú abecedu a florentina ráfiky 2 okrúhle posúvateľné a 2 štvorcové, poprosím vás, napísali by ste mi cenu, koľko vám mám dať peňazí na stretku a aj to, či to vyplatím v € alebo českých korunách, aby som si vedela poprípade zmeniť, ďakujeeem

pristela
19. sep 2012

@broucek2 to si mala stastie , mne nikdy nechcu ani len jemne tienovanie do zelena na kvetoch, toboz nejaky strieborny štras ☹ a vsak uvidim ako to dopadne, jedina moja podmienka 😀 bola ze to nebude kopia tej prvej, tak ze oki im je to jedno nechavaju na mne , tak aspon daco.
ach mala by som ist piect a nechce sa mi 😝

zdenallicka
19. sep 2012

@dm1 Uá bych udělala čtvercovou, krajku kolem dokola jako stuhu a jednu kalu se stonkem nahoru, nějaký nápis třeba,, jednoduché, čisté... 🙂

lokalistin
19. sep 2012

@eliska22 mne sa hrozne paci ta skatula s tymi orchideami

florentina
19. sep 2012

@dm1 kulatý čokodort, krajku kolem dokola jemně zelenou a nahoru bílou kalu se zeleným stonkem....teda spíš tři....to by se mi líbilo

mamina1978
19. sep 2012

@pristela inspiracia z internetu........ takato by vynikla aj v sneho - bielom pekne.... 😉 🙂

dajna11
19. sep 2012

čafte kočky.....prosím zasa o nejaké inšpirácie,mám robiť na rýchlo tortu pre 2 ročné dievčatko....a nepovedali akú....nemáte nejaké fotočky že ako by ohla pre malú babulku vyzerať?? 😀

lokalistin
19. sep 2012

@mamina1978 iphone vyzera super

lokalistin
19. sep 2012

@dajna11 ta od vlady bola nadherna

mamina1978
19. sep 2012

@dajna11 inspiracie z internetu 🙂 😉

mamina1978
19. sep 2012

@lokalistin dakujem 😉 😵

dievcata aj vam vsetkym vdaka za laijky......to taaaaaaak potesi..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂

lokalistin
19. sep 2012

@dajna11 mne sa strasne paci ta tweety

dm1
19. sep 2012

@zdenallicka
@florentina kočky dakujem len neviem ci mi stihne uschnut tolko krajok lebo tam dokola budem potrebovat tak 2-3 krajky a bude to nadpajane ona nie je taka dlha... iba tusim nieco cez 35cm....

ajaku
19. sep 2012

dnešná, skúsila som klieštiky, no hrozné niečo 😎

broucek2
19. sep 2012

@pristela taky mi vždy trvá než se dokopu k pečení a pak na konci fofruju. Chjo. Ta minulá taku původně měla být krémovo hnědá dosti hrubě zdobená, pak krémovo zlatá a nakonec tak s barevnou kytkou. Postupně jsem kamarádku zpracovávala. Měli jsem teda na to 2 měsíce jí tu představu změnit

mizulienka
19. sep 2012

baby, citlaa som tu niekde, ze je akcia na praskovy cukor, ci sa mi uz iba zda??? ak je, viete aj kde? dakujem 😉

dajna11
19. sep 2012

@lokalistin bola krásna ,ale tak nechcem od nej nejako kopírovať 😀 😀 😀 😀

mia114
19. sep 2012

jaj, baby konecne som dnes nieco vykuzlila do swapu 😅 snad sa bude pacit.
dorobila som postavicky na tortu, ale dnes mi enjak nesli, a uz s ami ich nechche prerabat 😝

aduskatt
19. sep 2012

no zeny moje, co vam ja poviem.........sa mi nejakym zazrakom podarilo zarobit MMF bez bordelu v kuchyni a mojich ruk polepenych az po lakte 😀 😀 😀 😀 len este som teda zvedava, ci sa s tym bude dat aj fajne pracovat alebo poleti🙂

dajna11
19. sep 2012

@lokalistin krásne sú....aj tá twity...aj tie mackové su úžasné

dajna11
19. sep 2012

@mamina1978 krásne sú,díky moc...

vlada111
19. sep 2012

@florentina juj ďakujem za ppchvalu, potešila si ma 🙂

dm1
19. sep 2012

@aduskatt ja vobec nemam pri MMF polepene ruky nikdy lebo ja to na zaciatku obracam takou sterkou co je na plnku a az potom ked je to skoro hotove rukami a vtedy uz nelepi. Uz som aj eliminovala ten cukor pod linkou uz je iba na nej 😀

aduskatt
19. sep 2012

@dm1 ja som nemala cukor uz ani na stole, ani pod stolom, nezaspinila som dosku, len jednu misu velku, jednu malu, sitko a varesku🙂