• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka :grinning: no a vy sa tu vychvalujete :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina však jsi si na ní mákla, tu váhu obdivuju. Já jsem největší dort měla deset kilo a to i s podložkou, tak to jsem měla problém přenášet a manipulovat s tím, natož tak takový obr. :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 máš ji hezky vymalovanou tu kuchyň a ty lustry :grinning: :grinning: :grinning: Krásná je :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 nee my sme len chceli aby nas niekto polutoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka víš jak se to říká, co je malé to je milé a dobrých lidí se vejde i na malý prostor :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám takovou průměrnou a pořád je pro mě malá, když zavařuju nebo peču, tak to nosím i do jídelny na stůl. :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina že? :grinning: aj mne sa páči :sunglasses: ale výhlad z okna budem mať krásny na les, keďže budeme bývať v lese :sweat_smile: potom aj divé svine odfotím alebo aj medveda čo sa tu potuluje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pipka ja nebudem lutovať ja ju velkú mať nebudem :grinning: v paneláku som mala väčšiu :sweat_smile:
19. sep 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Jaj tak 3 torty su aj dost pri 2 detuskach. ja som mala teba fixnutu na BA ,neviem ci je tu este daka zienka sikula z BA..ak hej moze sa mi ozvat :sunglasses:
Tak pardon...za obtazovanie :wink:
19. sep 2012 o 15:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 v lese, tak to je romantika. To začneš dělat myslivecké dorty jako večernice, samý pařez, srnec, medvěd, vlk :grinning: :grinning: Inspirace přímo pod okny a krmit je můžeš odřezky z dortů. :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina ano ano sak ja mam cely bytik taky milyyyy...a malyyyy :grinning:
19. sep 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 neee v pohodeee, ak by som nic nemala, tak rada spravim :wink: skus este @ajka82 alebo aj ine babule su tu este z BA :wink:
19. sep 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko inspiracie z internetu...................................... :wink: :slight_smile:
19. sep 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@bambula1307 co by si potrebovala? necitala som dozadu :wink:
19. sep 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela v nedelu tiez do 12tej
19. sep 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dik za tip :grinning:
19. sep 2012 o 16:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nejakú dobrú čoko-kávovú plnku by som potrebovala čím skôr. Jedna bude vanilková /puding, maslo/ , tak k nej nejakú inú, nad parou by som vedela, ale takú pudingovú osvedčenú má niekto? Šľahačkovú tiež viem, ale tá by k maslovej asi nepasovala.
19. sep 2012 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby nevedeli by ste mi poradit nejaku zatvorenu knihu, ktora by nebola prezdobena, vsetky co som nasla na nete su zdobene kadejakymi bordurami, ktore ja nemam....prosim

a ak by ste mali ulozene nejake torticky so simpsonovcami - strasne by ste mi pomohli...uz neviem kde mam hladat :frowning2:
19. sep 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja robim uzasnu vonavu, idu tam aj oriesky, som ju sem davala par dni dozadu, skusim pozriet:slight_smile:
19. sep 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas mate recept na pribinackovy krem?a ake ovocie sa knemu hodi?al.nejaku dobru cokoladovu plnku?dakujem lebo v takom velkom fore to najst je tazke :slight_smile: :astonished: :grinning:
19. sep 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 díky moja,ja som chcela.....ale má byť neposchodová takže veru si lámem hlavu lebo všetky s totuto témou čo sa mi páčili boli poschodové :grinning:
19. sep 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko este par inspiracii z inetrnetu.............. :wink: :slight_smile:
19. sep 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt super, hoď to prosím ťa sem, oriešky tam nechcú, lebo v druhej časti bude orechová celá, chcú mramor korpus, vanilka plnka a čokokávovú, teším, budem čakať, dnes ju musím v noci urobiť, ešte dorobiť ďalšie 3 v noci a zajtra plniť a poťahovať, ďalšiu ozrutu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som zvedavá ako potiahnem v jednom celku dve veľké srdcia v kope, veď taký ani nemám stôl na rozvaľkanie marciánu
19. sep 2012 o 16:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 1 ,5dl Nesca , 1 dl mlieka, 3 pl polohrubej muky, 1 vanilka alebo van cukor,
15 dkg praskoveho cukru, 20 dkg masla, rum podla chuti

Z mlieka, kavy, muky a vanilky uvarit husty puding a po vychladnuti pridat k vyslahanemu maslu s cukrom. pridame rum

tak tu mas verziu bez orechov:slight_smile:
19. sep 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 spoustu receptů najdeš tady, je tam o hooooooooooooodně méně stránek, takže není problém prolistovat :grinning:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
19. sep 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt díky, ja k tomu pridám čokoládu a uvidím čo z toho vzíde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 16:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co si o tom myslite...vo stvrtok plnit tortu, pribinakovym kremom, v piatok pre to pridu ale chcu ju dat malej do skolky az v pondelok...mne sa to nejako nepozdava, ci myslite, ze to je ok?
19. sep 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jedla som tu pribinakovu aj 5 dnovu bola v pohode ale malemu by som ju uz vtedy nedala. pre istotu. mne sa to nepozdava pre male deti tak dlho. predsa len nemaju take zaludky ako dospelaci. ja za seba hovorim ze je to dlho do skolky. clovek nikdy nevie.
19. sep 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 hmm tiez si myslim...mam im navrhnut nejaku inu plnku alebo radsej to odmietnut? robim pre nich este 2 dalsie torty.
19. sep 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak soudek připraven na zejtra na potahování a zdobení, na to že to měl bejt malej dortík je velkej a pěkně těžkej :wink:
19. sep 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mizulienka to by som urcite nerobila a zvlast ked to ma jest tolko deti v skolke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok