• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

bože tolko toho treba :grinning: @pipka aké rozmery kufra si môžem zobrať :grinning: ja mám len ten velký :sweat_smile: ešte kuknem športovú tašku....
19. sep 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka aj my sa niekde stavíme, či?? veď keď tam máme prísť až kolom obeda, tak by bolo fajn sa niekde staviť, nie?
čo na to spolujazdkyne :wink:
19. sep 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja nerobim urobi to florentina tusim ja ju tam len ozdobim nestihala by som to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 jééééééé ty jsi hodná, ještě mi vezme i mariann, tak se pak nějak podělíme. Určitě bude chtít i večernice.

Nechcete něco z Čech co u vás není???????????? Klidně nakoupím, ale asi je všechno co :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to jsou manévry, jak kdyby tam nebyl krám s jídlem :grinning:
19. sep 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dadka212 tak to ja zase sa chcem narvať do jedného batoha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Jeeej diky :wink: :slight_smile: tak ho vyskusam aj ja :dizzy_face:
19. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já tě přitulím jak ti bude zima :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 tak to ti děvče fandím, jsem na tebe moooooc zvědavá :grinning:
19. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no baby my keď to tam začneme všetky vybalovať, tak predpokladám, že tam možno ešte tak dva dni ostaneme a budeme dojedať :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci já mám dost domácích marmelád, tak neber, já vezmu. Nemusíš kupovat.
19. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já nic nevybaluju, jenom zubní kartáček :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina len si to všetko píš aby si nezabudla, chleba, marmeláda ..... :grinning:
19. sep 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 aj ja som sa chcela, ale nejako to asi nevyjde :grinning: ale nie narvem sa tam
19. sep 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 to bude i málo jeden chleba, asi vezmu dva.
19. sep 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina já mám taky domácí :wink: já myslela dovnitř dortu :wink:
19. sep 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja tiež tak, ešte tak pohár s vínom do ruky, ja budem pozorovať ako to kočkám ide a híííííííííkať nad ich šikovnosťou :grinning: :grinning:
ja som Vám dnes robila dve slnečnice prosím pekne 4 hodiny a nie som úplne spokojná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby inak ked chodili zeny na moje kurzy vzdy kazda nieco priniesla, dalo sa to na jeden spolocny stol a kazdy si mohol brat co chcel, nik sa nikoho nedoprosoval akurat tak potom prosil o recepty :grinning: a vzdy aj pozostavalo, sme to davali recepčnym alebo si to holky rozobrali domov . Hlavne si nezabudnite vziat vody :grinning:
19. sep 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela vody už mám sbalený :dizzy_face: a vínko taky frankovku červenééééé :wink:
19. sep 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci já vím, že dovnitř dortu, jenom jsem nechtěla ať kupuješ. Tak vem ty a já vezmu dva chleby a čaje. :wink:
19. sep 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ked pises o tom domacom no neveim neviem ako na hranicach ked je zakaz dovozu alkoholu z ciech :grinning:
19. sep 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci já myslím, že jsme se domluvily dobře, já kupovala jen čtvercové a srdcové ráfky....kulaté máš ty :wink: Cenu pohledám večer, až půjde malá spát...
19. sep 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ani nemluv, já nemám doma ani kapku rumu do krému a nikde nekoupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela takto by sa to aj mne páčilo s tým spoločným stolom :wink:
19. sep 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá na týchto privátoch by malo byť aj povlečenie na posteľ - preto je cena 12€ za noc, aj mikrovlnka, väčšinou je aj pripojenie WIFI - záleží aký príjem tam majú
A vy už rozmýšľate čo beriete ???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ja som ešte mimo výlet - asi len kefku a € a OP zoberiem :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina @vecernicci já se na povlečení ptala @simasa už předevčírem a dělala dotaz, tak psala, že dá vědět
19. sep 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci
@florentina mám tu seznam těch forem a mariann chtěla dvakrát kulatý a dvakrát hranatý ráfek.
Larah jedno srdce
Simasa jeden čtvercový.
19. sep 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hranice kontrolujú na alkohol !!
@pipka nechcem otravná moc byť, ale keďže pôjdem tým vlakom, tak sa mi nechce trepať do vlaku, (ja budem aj prestupovať VIštuk - Šenkvice pôjdem busom a potom ešte aj vlakom do BA ) že či by si mohla zobrať nejakú vodu, ja ti to pak zaplatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anibas a šak víno sa môže nie prenášať :confused:
19. sep 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok