Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
19. sep 2012

bože tolko toho treba 😀 @pipka aké rozmery kufra si môžem zobrať 😀 ja mám len ten velký 😅 ešte kuknem športovú tašku....

eliska22
19. sep 2012

@pipka aj my sa niekde stavíme, či?? veď keď tam máme prísť až kolom obeda, tak by bolo fajn sa niekde staviť, nie?
čo na to spolujazdkyne 😉

dm1
19. sep 2012

@pristela ja nerobim urobi to florentina tusim ja ju tam len ozdobim nestihala by som to 😝

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 jééééééé ty jsi hodná, ještě mi vezme i mariann, tak se pak nějak podělíme. Určitě bude chtít i večernice.

Nechcete něco z Čech co u vás není???????????? Klidně nakoupím, ale asi je všechno co 😀 😀 😀

vecernicci
19. sep 2012

to jsou manévry, jak kdyby tam nebyl krám s jídlem 😀

eliska22
19. sep 2012

@dadka212 tak to ja zase sa chcem narvať do jedného batoha 😝 😝 😝

mamina1978
19. sep 2012

@jakelina Jeeej diky 😉 🙂 tak ho vyskusam aj ja 😵

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 já tě přitulím jak ti bude zima 😀 😀 😀

vecernicci
19. sep 2012

@eliska22 tak to ti děvče fandím, jsem na tebe moooooc zvědavá 😀

eliska22
19. sep 2012

no baby my keď to tam začneme všetky vybalovať, tak predpokladám, že tam možno ešte tak dva dni ostaneme a budeme dojedať 😀 😀 😀

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci já mám dost domácích marmelád, tak neber, já vezmu. Nemusíš kupovat.

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 já nic nevybaluju, jenom zubní kartáček 😀 😀 😀

eliska22
19. sep 2012

@jakelina len si to všetko píš aby si nezabudla, chleba, marmeláda ..... 😀

dadka212
19. sep 2012

@eliska22 aj ja som sa chcela, ale nejako to asi nevyjde 😀 ale nie narvem sa tam

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 to bude i málo jeden chleba, asi vezmu dva.

vecernicci
19. sep 2012

@jakelina já mám taky domácí 😉 já myslela dovnitř dortu 😉

eliska22
19. sep 2012

@jakelina ja tiež tak, ešte tak pohár s vínom do ruky, ja budem pozorovať ako to kočkám ide a híííííííííkať nad ich šikovnosťou 😀 😀
ja som Vám dnes robila dve slnečnice prosím pekne 4 hodiny a nie som úplne spokojná 😝

pristela
19. sep 2012

Baby inak ked chodili zeny na moje kurzy vzdy kazda nieco priniesla, dalo sa to na jeden spolocny stol a kazdy si mohol brat co chcel, nik sa nikoho nedoprosoval akurat tak potom prosil o recepty 😀 a vzdy aj pozostavalo, sme to davali recepčnym alebo si to holky rozobrali domov . Hlavne si nezabudnite vziat vody 😀

vecernicci
19. sep 2012

@pristela vody už mám sbalený 😵 a vínko taky frankovku červenééééé 😉

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci já vím, že dovnitř dortu, jenom jsem nechtěla ať kupuješ. Tak vem ty a já vezmu dva chleby a čaje. 😉

dm1
19. sep 2012

@vecernicci ked pises o tom domacom no neveim neviem ako na hranicach ked je zakaz dovozu alkoholu z ciech 😀

florentina
19. sep 2012

@vecernicci já myslím, že jsme se domluvily dobře, já kupovala jen čtvercové a srdcové ráfky....kulaté máš ty 😉 Cenu pohledám večer, až půjde malá spát...

jakelina
19. sep 2012

@dm1 ani nemluv, já nemám doma ani kapku rumu do krému a nikde nekoupím 😝

eliska22
19. sep 2012

@pristela takto by sa to aj mne páčilo s tým spoločným stolom 😉

anibas
19. sep 2012

Dievčatá na týchto privátoch by malo byť aj povlečenie na posteľ - preto je cena 12€ za noc, aj mikrovlnka, väčšinou je aj pripojenie WIFI - záleží aký príjem tam majú
A vy už rozmýšľate čo beriete ???? 😅 😅 😅 tak ja som ešte mimo výlet - asi len kefku a € a OP zoberiem 😀 😀 😀

florentina
19. sep 2012

@jakelina @vecernicci já se na povlečení ptala @simasa už předevčírem a dělala dotaz, tak psala, že dá vědět

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci
@florentina mám tu seznam těch forem a mariann chtěla dvakrát kulatý a dvakrát hranatý ráfek.
Larah jedno srdce
Simasa jeden čtvercový.

anibas
19. sep 2012

hranice kontrolujú na alkohol !!

eliska22
19. sep 2012

@pipka nechcem otravná moc byť, ale keďže pôjdem tým vlakom, tak sa mi nechce trepať do vlaku, (ja budem aj prestupovať VIštuk - Šenkvice pôjdem busom a potom ešte aj vlakom do BA ) že či by si mohla zobrať nejakú vodu, ja ti to pak zaplatím 😝

eliska22
19. sep 2012

@anibas a šak víno sa môže nie prenášať 😕