• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@eliska22 sak som to kukla teraz na mape, ved Vistuk nie je az tak daleko za PK, to by som sa mohla vratit potom do PK a odtial na dialnicu :wink:
19. sep 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty formy... já mám 2posuvné hranaté pro @mariann2 dohromady za 350Kč, 1pro @simasa za 175Kč a 1srdce pro @larah za 149Kč a 1pro @vecernicci (ale my to spolu směníme za tu kulatou, nevím co stála, zbytek srovnáme). A za platbu budu ráda v eurech, vyměním si o to méně.
19. sep 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina tak ty dvě kulaté by měly být pro mariann
19. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nechcem ťa až tak zase zneužívať a zaťažovať, že budeš lietať hore dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vištuk je pri PK, momentálne je uzavretá cesta cez Modru, takže sa musí ísť na Šenkvice :wink:
19. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps hmmm fúúúúha, to fakt neviem, mixuj fakt kým neuvidíš že keď tam pichneš prst, že to bude krásne držať, že sa to ani nepohne :wink: a vôbec nemáš za čo, to je tuším prvý krát, čo viem poradiť aj ja, to sa mi ešte nestalo a som rada, že som aj ja aspoň raz užitočná :slight_smile:)) :wink: a vieš ako som spravila ten vrch piva aby tam nemuselo ísť veľa tej peny? upiekla som korpus taký, že sa mi tam spravil vysoký kopec a na ten som len trošku natrela :slight_smile: všetci čakali, že je celý vrch penový, tak boli príjemne prekvapení :wink: držím päste, isto bude supeeeer a oslávencovi sa bude páčiť :slight_smile:
19. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no, zeny, uz som si aj vlasy ofarbila, nech vyzeram jak clovek:slight_smile:
19. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@aduskatt ja idem kaderníčke až budúcu stredu, takže idem ako mi to narástlo :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já taky :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja sa na to chystám týždeň, ale vždy keď malý zaspí, tak skysnem na nete alebo pri žehlení a je po farbení :grinning:
19. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja tu akurat sedim s farbou na gebuli, takze este neviem, aky bude vysledok:slight_smile:.mozno si to potom predsa len s tym prichodom rozmyslim :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina no vždyť říkám, že jsme se domluvily dobře @vecernicci :wink:
19. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g aj ja mam farbu uz tyzden kupenu, hehe...........a stale nieco.ale teraz ma muz tak nasral, ze som si od jedu isla radsej vlasy farbit............
19. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
hlavně se holky všechny pořádně nadopujte céčkem a vykurýrujte, co jste nemocné...já mám doma dcerku naočkovanou včera priorixem, tak nesmím domu nic přitáhnout....se docela bojím....
19. sep 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy vsak aj ja sa chcem napojit na dialnicu , len este neviem kde bo ma 3moznosti :grinning:
19. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina tak to by som sa aj ja bala veru a nie len toho, aby som nic nepriniesla domov...drzim palce, aby ste to zvladli v pohode:slight_smile:
19. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ved tak som to kukla, ze v PK na Senkvice a hned dalsia dzedzinka je Vistuk...tak tam teda dojdeme pre teba a ked uz pojdeme smer PK, tak aj @dadka212 mozeme vyzdvihnut v tych koncinach a potom teda vyrazime z PK smer dialnica na senec :wink:
19. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja tu tieeez prave sedim s farbou na gebuli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dufam, ze farba bude taka ista, ako som mala doteraz...aspon duuufam :sweat_smile: :grinning:
19. sep 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berie niekto foťák ? a vie dobre fotiť ?
19. sep 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja si farbim podla aktualneho dusevneho rozpolozenia, ale vzdy tmavo:slight_smile: teraz mam tmavocervenu:slight_smile:
19. sep 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ja ze stredne hneda..ale na mojich vlasoch je aj tak secko cierne, tak to mam jedno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ako povieš, chcela som ti to uľahčiť, aby si nemusela takto nás zbierať :slight_smile:
19. sep 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja mavam cervene,. hnede, fialove alebo cierne odtiene a rozny mix z toho:slight_smile:
19. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ja uuurcite fotak beriem..ale teda fotit...noooo akoze Vladkinho mangela by sme asi mali zavolat :grinning: :grinning: :grinning: ale normalne klasika,,,ale odbornik som na samospust :grinning: :grinning: :grinning: to ovladam geniaaalne, zarucene nase najlepsie fotky zo vsetkych akcii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dokelu tuším si pôjdem kúpiť zatra farbu :grinning:
19. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 sak ja vieeem, ale ked citam kolko toho idete vlacit, tak to mi srdco trha :sweat_smile: :sunglasses: pohodaaa...ber to ako vianocny darcek :grinning: :wink:
19. sep 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no já se toho právě taky dost bojím. Obecně očkování nemusím a toto mě vůbec štve. Jenže už tak jsem ukecala odklad o víc jak 5 měsíců na první dávku, dcerka teď byla dlouho zdravá, tak jsem usoudila, že lepší už to asi nebude a dáme to, když to musí být. S ní jsme teď jen doma či na zahrádce či procházce, šetřící režim a nikam mezi davy a já jedu jen na to stretko. Jsem si říkala, že nikam nepolezu a vůbec mě nenapadlo, že holky budou nemocné. Teď mi to tady dost kazí radost z víkendu, fakt se bojím a kdyby na mě holky nebyly závislé s dopravou, tak bych svou účast určitě zrušila. Jako já se moc a moc těším, ale zdraví dcerky je nejdůležitější. No ale teď už s tím nic neudělám...chjo
19. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ja tiež fotiť neviem, ale foťák beriem :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina @vecernicci kočky, nemám čas to celé čítať mám u vá teda 2 hranaté a 2 okrúhle posuvné formy?
19. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podstatne je mat vela fotakov..co tam po tom, ze nevieme fotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sak ked nafotime kvantum aspon bude z coho vyberat :slight_smile:
19. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok