• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@karaa ak nam staci 6 x1,5 l jemne sytenej vody, tak netreba..pripadne este dve flase dokupim aj neperlivej :slight_smile:
20. sep 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix
@pipka
@eliska22
@ajka82 holky všem moc děkuju :slight_smile:
20. sep 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 řeším úplnš stejný roblém a prý v Americe mají i jiné barvy
20. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka Jééééééé mooooc děkuji .-) ještě sehnat ten bonbon :grinning:
20. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak jsem rozbalila ten čokotransfér z obalu, je tam teda ten vzor, ale ještě jedna průhledná folie? jaký je teda postup, děkuji? nevím, co s tou průhednou folií
20. sep 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa hrozno bych si dala :wink: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ja ho mám a používam, chvílku mi trvalo kým som mu došla na chuť :grinning: ale už to ide a používam skoro pri každej torte :slight_smile:
@simasa ok takže nič nemusím nosiť :grinning:
inak robila som ten swap a hrozné :sweat_smile: no musím ísť urobiť niečo iné pri vás to musí byť perfektné vy máte oči jak jastrab :grinning:
20. sep 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@broucek2 ja idem robiť takú gýčovú tortu béžovo zlatú :confounded: vôbec som s tou zlatou neni stotožnená, ale je to kamoška, tak musím :sweat_smile: a chce tam tieto kamienkové okraje, zlaté kvety v strede kvetov taký diamantík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a čo s tým valčekom napríklad robievaš?bo ja ho tiež mám a neviem ako na to........
20. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mne je jedno len mi dajte do zajtra vedieť ako ste sa baby dohodli :grinning: a kde mám čakať o kolkej :slight_smile:
20. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chcem sa spytata na toto:
parížsky krém:
v 1 šlahačke na ohni rozpustiť 100gr čokolády na varenie, nechať poriadne vychladiť v chladničke do druhého dňa a vyšlahať so smetafixom
...množstvo na jednu šlahačku 250ml ide 100gramov čokolády....do formy 24cm dávam dvojité množstvo

Je to podla vas myslene, ze z dvoch slahaciek urobim dve vrstvy vnutri torty? proste 2x rozrežem korpus a bude to akurat? Idem robit klasicku okruhlu tortu....
Chcem sa tiež spytat, ci to mozem dať do vnutra potahovanej torty ( nie pod potah ) , ako plnku, ci to nebude moc makke...
DAKUJEM !!!
20. sep 2012 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tusim to bol recept od teba :slight_smile:
20. sep 2012 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 hlavne tie "stuhy" okolo torty s nožom som to mala vždy také nerovnomerné, alebo keď robím pásikovú tortu
20. sep 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 ano je to myslené tak, že na taký priemer potrebuješ dvojité množstvo teda 2 šlahačky a 200gramov čokolády :wink:
20. sep 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 já jsem je chtěla na tu poslední svatební jestě v době, kdy kamarádka chtěla jen krémový odstín a slaté lemování kolem pater. Celé to mělo být hodně jemné, tak tam by mi to nevadilo. Jinak ta tvoje už asi bude hodně síla. U někoho u vás na Slovensku jsem už tyto zlaté pásy viděla.
20. sep 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ale na dve rozrezania, ano? je toho aspon 1cm potom na tej kazdej vrstve?

Baby, este sa chcem spytat - tusim Lucula davala v receptoch Pribináčikovy krem..
AKe ovocie by ste k nemu dali? rozmyslam, ze kakaovy korpus urobim a bud dam parizsky krem alebo ten pribinacikovy..len neviem, ake to bude, este som tortu s tvaroh. plnkou nejedla.. ludom to zvykne chutit?? je to dobre?
20. sep 2012 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a kde presne byvas..priamo v PK? lebo ak uz pojdem do Vistuku cez PK, tak by bolo zbytocne aby si sa trepala do BA vlakom :wink: ja PK nepoznam..ale tak ma nanavigujes, kde by si ma tam mohla cakat aby som to mala cestou k odbocke na Senkvice :wink:
20. sep 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 mne sa moc zlatá nepáči :sweat_smile: príde mi to velmi gýčové....
@katrin21 ano 2 rozrezania, čiže 3x korpus 2x plnka
20. sep 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katrin21 ráda dávám maliny nebo jahody
20. sep 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 taky se mi do nedávna zlatá nelíbíle, ale úplně šílená mi treď už nepřijde
20. sep 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2
@dadka212 dakujem :slight_smile:
rozmyslam, ze skusim ten pribinackovy, pre zmenu.. lebo vzdy robievam maslove , alebo pudingove a toto by mohlo byt fajn.... snad to bude dobre...
Len este na vrch musim nejaku maslovu urobit, pod potahovku, budem potahovat velvetom... netusim, kolko si jej mam spravit... :frowning2: mozno by nebolo od veci natriet to len nutelou??? robite tak niekto? nestecie to?
20. sep 2012 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som teraz v Limbachu, ja by som mohla prísť niekde k tescu to máš po ceste
20. sep 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 no keď sa nepreženie tak je to fajn :slight_smile:
@katrin21 zmiešaj maslo s nutelou alebo aj cukrom a hotovo :wink:
20. sep 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 fakt? to by ma nenapadlo nutelu s maslom .. hm.. asi skusim :slight_smile: dakujem :slight_smile:
20. sep 2012 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katrin21 udělala bych si maximalně z půlky másla. Nutelu jsem ještě nezkoušela. Taky jsem do nedávna dělala jen máslové krémy, ale poslední dobou si všichni oblíbili pribiňáčkový, tak dělám hodně ten, i kdyžpaříž je taky fajn, ale na tu většinou nemám čas čekat
20. sep 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 no ved prave, ja tiez narychlo potrebujeme upiect dcere na sobotu .... a dnes chcem korpus aplnku a zajtra vecer potahovať ....
a ked robis z polky masla, tak co das k nemu ? teda cukor, jasne, a este co? na klasicku okruhlu..
20. sep 2012 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 dobrá je taky směs mraženého ovoce z Lidla
20. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 dakujem, nieco kupim :slight_smile: mam doma nejake mrazene cernice, ale inak nic ... teda este max. mandarinky, ale.. to asi nie... tak take lesne ovocie by mohlo byt fajn :slight_smile:
20. sep 2012 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, takže nejaky čoko korpus, aby nebol suchy, snad nieco najdem... k tomu ten pribinacikovy krem a na vrch potahovka , snad to bude OK
20. sep 2012 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 čokokorpus v receptoch je super :wink:
20. sep 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok