• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
@dadka212 ked tam ich je vela, neviem, ktory myslis.....
20. sep 2012 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
čokoládový korpus:
6 vajec
240g práškový cukor
250g hladká múka
prášok do pečiva
100g čokoláda na varenie (rozpustiť)
100ml olej
100ml voda
z bielok vyšlahať sneh, žltka vyšlahať s cukrom do biela, pridať rozpustenú čokoládu, olej, vodu a nakoniec múku s pr.do peč., ručne metličkou vmiešať sneh, piecť pri 150stupňoch

tento???
20. sep 2012 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak ho skusim .. aj ked 6 vajec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co uz....
20. sep 2012 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa priznávam toto mi uniklo, že je to takto s tým jedlom :wink: mne uniká takto dosť vecí a potom všetko riešim už tesne pred :grinning: napr. keď neviem akú tortu urobiť, tak vždy v hodine dvanástej mi to doťukne, nikdy dopredu nemám plán ako bude vyzerať (ak to nie je určené zákazníkom) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jakelina aj ja chcem ochutnať český chlieb :grinning:
my máme doma tiež záhradku, takže papriku môžem priniesť aj keď niekto ľúbi, tak aj baraní roh alebo feferónky :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 neprerábaj, lebo potom aby som aj ja prerobila, tiež sú tam detaily na ktoré stále kukám, že sakra mohlo to byť lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. sep 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 no uvidím ako sa mi bude chcieť robím na piatok 4 torty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja môžem priniesť skoro kilové paradajky :sweat_smile: včera som jednu vážila a mala 800gramov a sú tam aj väčšie :grinning:
20. sep 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
20. sep 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky tak swapik dokonceny s ruciacim krpcom na kolenach, lebo on chce byt hopa a tiez pomahat, tak som mala kusok od infarktu,ale hotovo a ked zienka co ho dostane privre oko tak by sa mohol aj pacit :wink:
20. sep 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
mne včera volala jedna pani, tej som robila už dve torty, že by potrebovala teraz na nedeľu, tak jej vravím, že idem preč a ona teda, že by si po ňu prišla v piatok, tak som ju nechcela odmietnuť, len nevedela ešte akú tortu, tak mi mala volať a nevoláááááááá :angry: :angry: :angry: to je tiež asi typ človeka, že si myslí, že obchod mám doma a tortu hotovú za hodinu :angry:
20. sep 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka inspiracie z internetu......................... :wink: :slight_smile: Samozrejme , ze najkrasi su ti od @vlada111 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mamina1978 dakujem pokladiiik. Vladkinu mam aj ja :sunglasses: asi z toho nieco namiesam... :wink:
20. sep 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko mne tu teraz tak rucia dvaja...sa vytesujem nenormalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a to ma este caka torta cez obed...duuufam, ze budu spat aspon tri hodiny, inak ma picne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a swapik este ani v myslienke...len hmota zafarbena :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mně volala nějaká cizí paní, přitom já pro cizí dorty vůbec nedělám, že jí dala moje známá telefon na mě a chtěla by na pondělí dort. Tak jí říkám, že jsem pryč a přijedu až v neděli večer a ona a to nestihnete na pondělí dopoledne?? Já ty lidi nechápu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@eliska22 no to poznám :confounded: a niektorým nechcem povedať nie ked som im už robila viac toriet a ešte aj sestra ma otravuje tento víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ja mám ten swap velký a vôbec nie krásny farebný :frowning2: idem ešte jeden urobiť, dúfam, že si ma nevyžrebuje nejaká perfekcionistka :grinning:
20. sep 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nestíhaš ????? nedaj sa vysmiať !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. sep 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ten swapik by malo byt nieco uzitelne na tortu, ci ako?
20. sep 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 však kdybych nešla spát i stihnu co :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 som sa zasmiala na tej perfekcionalistke :grinning:

Inac ten chlap mi stale neodpisal na tie otazky ohladom chaty, budem musiet pohladat telefon na neho.
20. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt cokoliv na dort co jsi sama udělala, ale já myslím že je to úplně jedno co to bude, ať je sranda. :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka Tak to nevím, mně přišel jen čokotransfer na folii a protože jsem měla více vzorů, tak oddělené papíry, aby se o sebe neotíraly. Možná je to jen pro ten případ? :unamused:
20. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no, sranda bude to stihnut hehe..........uz teraz mam z toho stres.............potrebovala by som aspon tieto dva dni aby mali tak 28 hodin
20. sep 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a načo budeš spať :grinning: alebo urob na stretku dovlečeš to domov vlakom :grinning:

@simasa čo ti je smiešne :grinning: ja neviem no asi to donesiem a uvidím čo poviete asi sa mi nechce robiť nič iné, ale veď beriem smartflex keď budú pripomienky urobím niečo iné rýchlo :sweat_smile:
20. sep 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka ja mam na zajtra tiez torty trojposchodku svadobnu ze bielo zlata kombinacia to ja ani netusim co z toho bude a este jedna pre kamaratku mojho syna k 18 ,ze darcekova krabica z ktorej trcia kondomy a na vrchu napisane ,,opatrnosti nieje nkdy dost, takze neviem ci ho nenakope do rici za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt nee, nemusi to byt len na tortu :grinning: musi top byt nieco vyrobene tebou , ja nemam urobene nic jedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a ani nebudem robit ,by som isto nieco krehke urobila a co potom tie vlakove baby s tym :confused:
a mam ted robit tazku čokoládovu :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak ani nervy nemam nieco modelovať :frowning2: :frowning2:
20. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ved odfotte tie swapy. Ved to nemusi byt prekvapenie, co sme male deti? Aspon nas to namotivujeme a ako budeme utekat na stretko :grinning: A niektora sa mozno vecer aj pomodli, aby dostala swap od tej a tej osoby :grinning:
20. sep 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 @pipka vy mi kočky ale lichotíte s tou ponny tortou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 to je nápad, už jdu zabalit mouku, cukr a vajca a můžu tam i péct :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miciatko no ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. sep 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok