• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@simasa z té mojí marmelády by se všichni pos... radostí :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ty umíš krásně šít, já bych chtěla od tebe nějakou chňapku - to je pro mě super dárek :grinning: :grinning: :grinning: Já nemusím nic z marcipánu :grinning: :grinning: :grinning: To by byl swapík :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@simasa nee, to musi byt prekvapko, vlastne o to tam ide najviac :wink:
20. sep 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja mam nieco urobene mnou, ale uz davnejsie:slight_smile:
20. sep 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,čo idete na stretko,teraz ma napadlo,ak by ste mali niektorá záujem o niečo zo shopu Tortičkovo, možem doniesť a nemusíte platiť poštovné
20. sep 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nooo zasa taka dobra domaca marmelada nikdy nie je zla...

@pristela ma nes... ja som zvedava! :angry:
20. sep 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá potrebujem poradiť. rozhodla som sa upiecť pre malého tortu k narodeninám. kúpila som včera marcipán,na obale píšu,že je to na tortu s priemerom 26cm,ale mne sa to zdá málo hmoty. vážne mi to jedno balenie stačí? len si to rozvalkám a položím na tortu? alebo? dakujem za rady
20. sep 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu_la :grinning: to je blbosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslíš asi ten dr.oetker, kúp minimálne 3-4 balenia aby si to ako tak pekne potiahla :wink:
20. sep 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzu_la ak je to ten Oetker, to je ho tusim 100 g, na potiahnutie torty potrebujes cca 500 -600 g, plus ale rataj, ze ak ju chces mat relativne pekne, musis vyvalkat o dost vacsi plat, takze by som ratala mozno aj 700 g.......
20. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak uz mi odpisal: dobry den, ak mate na mysli plastove misky jednorazove, tak take tam tusim nie su, varecha a noz tam je + su tam komplet pribory a taniere. internet je na chate nedostupny.
Na to postelne pradlo zabudol, spytala som sa znova, ale na fotkach je, tak si myslim, ze to nebude treba nosit. Pytala som sa na misky - konkretne mi islo o to, aby sme mali v com roztapat cokoladu (ja to totiz robim v mikrovlnke). Dani neviem ako Ty, ci nad parou - ak v mikrovlnke, tak asi radsej zober so sebou misku @dm1
20. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 áno,ten. mne sa to hned nezdalo. nebehnem ešte do po obchodu aspon po dve. a potom ich už len dokopy vyvalkam a prenesiem na tortu, či je v tom ešte dáky háčik?
20. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, poprosím vás o radu, idem robiť prvýkrát dvoj poschodovú tortu a neviem, či je nutné to nejako spevniť, a ak, tak čím? To druhé poschodie bude trochu nižšie ako prvé...
20. sep 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu_la tortu musis mat obretu maslovym kremom, vyvalkas marcipan, potom ho opatrne prenesies na tortu a vyhladis....skus si ki tomu pozriet videopostupy, na nete ich je dost
20. sep 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka su ludia, co vystuzuju a si taki, co ie....ja pre svoj dobry spanok vystuzujem kazdu poschodovu:slight_smile:, vystuzujem slamkami, alebo bambusovymi tycinkami
20. sep 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa ja robim nad parou ale zoberiem nieco teda :slight_smile:.
20. sep 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa prosim ta nezabudni to RVO-cko zobrat svoje uz po tom dlho poskulujem a chcem vidiet ci by som mala aj na to nervy :sweat_smile:
20. sep 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha ake nove retaze maju u nas tie srdieckove a hviezdickove :slight_smile:. nechcet niektora na stretko? http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/novy-tovar/
20. sep 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah aku ma prosim stranku ten obchod? lebo som nasla len taku kde nie je shop ale ponuka na torty
20. sep 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tuším toto http://www.tortickovo.com/

@larah žienka, aj ty ideš na stretko?
20. sep 2012 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ide so mnou v auticku :wink:
20. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence, mám objednávku na svadobnú tortu a hádajte v akej farbe :grinning: :grinning: :grinning: krémovo-bielo-hnedá :grinning: :grinning: :grinning:. Ja by som tak rada robila takú veselú svadobnú :frowning2:
20. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak moji si mysleli, že idem autom :grinning: reku jasné, mám vodičák mesiac aj s cestou a ja sa vyberiem do sveta len tak sama :grinning:
20. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps :confounded: ja neviem čo majú tí ludia za vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes: také smutné torty na svadbu....
20. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 presne ako hovoríš, oni vraj majú celú výzdobu v týchto farbách :frowning2:
20. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja neviem kde sa podeli farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si predstavujem takúto nejakú tortu na moju svadbu :grinning:
20. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@dadka212 no to je ono, máš dobrý vkus, keď sa budeš vydávať, upečiem ti takú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chceš?
20. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: jasné len si kúsok od ruky :sweat_smile:
20. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ďakujem, akými slamkami? Ja som bola práve v cukrárskom obchode, mali tam tie bambusové tyčinky, ale som ich nevzala, sa mi to zdalo moc na to akú tortu robím :grinning:
20. sep 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka normálnymi slamkami na pitie odstrihneš na takú dlžku akú potrebuješ :wink:
20. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok