• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 dani prosiim prosiiim ja by som chcela tie retaze..jednu cervenu srdieckovu a dve hviezdickove, jednu zlatu a jednu cervenu...kupila by si mi prosiiiim? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina sak presne na to to ja mam...na vsetky party...neumyvam..vyhadzujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h jani, ale ona je strasne mila a ochotna pomoct, keby nieco, jej napis, odpise viac, ako cakas :wink: ona je inac moj nedosiahnutelny vzor odkedy peciem :wink:
20. sep 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 ja jar a dve utierky zabalene mam :sunglasses: a uterak pre seba pre istotu tiez :slight_smile:
20. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nemaaas..aj ja mam dzemík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h ta stredna nie je od nej:slight_smile:) a ta sa mi veeeeelmi paci:slight_smile:
20. sep 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja mam zopar tych umelych tanierikov..........donesiem...
20. sep 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som vás dievčatá dočítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v robote nestíham, ani nemôžem , sme ostro sledovaní :angry: :angry: Toľko vecí beriete ? A ja čo mám zobrať ??? Pravdu povediac budem rada ak navarím doma v piatok ... A mám aj nejaké náradie zobrať ? Alebo hmotu ? Alebo čo ??
20. sep 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si hmoty beriem..ale nie nejak vela...tak do kila :grinning: aby ste ma naucili seeecko co viete :wink:
a pomocky berem...cely kufor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky videli ste tieto krajky? je to asi nieco ako sugarveil aj prasok tam je. moooc sa mi pacia :dizzy_face: . Ta cena je sice brutal ale zase aj jedna forma na krajku kolko stoji... a toto bude krasne jemnucke ozaj ako krajka http://www.sladkeumenie.sk/component/jshopping/silikonove-krajky
20. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
baby, co mam doniest ja?
20. sep 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina
@pipka
@jakelina kocky nie je problem idem tam az zajtra zoberiem dufam ze budu mat vsetko ako je na stranke :slight_smile:
20. sep 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak
@aduskatt baby tak dakujem radšej to tam nedám. :wink: len mi bolo luto vyhodiť ten zvyšný krém. :frowning2:
20. sep 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nádherné sú, ale tá cena :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujeeeem
20. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tu je video na ne http://www.youtube.com/watch?v=BqGjwLmHQfU . ano cena je brutal ale aj sugarveil stoji 35 eur a mas tam len jeden vzor na forme tu ich je viac aj 3 alebo to mas naraz lebo to vyjde okolo torty a netreba znovu zarabat. uz si to predstavujem na cokolade. boze uz viem co chcem pod stromcek :dizzy_face: ...... sice to si asi kupim tajne bo toho mojho vykoti ked uviddi cenu :grinning:
20. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mimcak zvysny krem daj do mrazaku, vyuzijes inokedy:slight_smile:
20. sep 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 a jak to dopadlo? zachránila jsi to? :wink:
20. sep 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela když chceš být užitečná, tak přivez váleček :grinning: ať ho nemusíme táhnout až z Čech :wink:
20. sep 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a já beru taky z černého rybízu :wink: náš prcek jí říká ta filajová :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak není zač, klidně zamraž a nebo udělej slepované piškoty. Já zbytky krému natřu na piškoty, slepím dva k sobě a propíchnu párátkem, mezi to dám třeba banán a namáčím v čokoládě. Je to strašně dobré a hned to zmizne. :wink:
20. sep 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja mozem zobrat valcek...mam si ho nabalit? :confused: :slight_smile:
20. sep 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci filajova je dobraaaaa, mnaaam :dizzy_face: ja berem merunkovu marhulkovu :sunglasses:
20. sep 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak u nas zbytok pribinaku jedine a jedine do palaciniek...mnaaam a maliny na to a slahacka..a hrce za usami :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
20. sep 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ja mam dobojovane, s dvomi upistancami za zadkom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano ju odovzdam a uz sa len tesim na stretkoooo.... :sunglasses:
20. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@dm1 ty jsou krasny.Hledam uje u nas a zatim nic. :unamused:
20. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jj díky :wink: podložku na vyválení od tuperware beru :wink:
20. sep 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix u nás je budou mít dřív ťamani než e-shopy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@dadka212 no kočky ja mám na 6.10. robiť svadobnú, kde majú byť cyklamenové kvety a kriklavo zelené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No ale priznám sa, že nemám ani potuchy ako to urobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 asi to máme podelené ja krémové @pristelka biele a ty pekné farebné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. A tortu urobíš určite krásnu :sweat_smile:, ja tiež ešte neviem, ako urobím tú moju
20. sep 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok