Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
20. sep 2012
@dm1 dani prosiim prosiiim ja by som chcela tie retaze..jednu cervenu srdieckovu a dve hviezdickove, jednu zlatu a jednu cervenu...kupila by si mi prosiiiim? =-) x-) x-) x-)
pipka
20. sep 2012
@jakelina sak presne na to to ja mam...na vsetky party...neumyvam..vyhadzujem :-p 😃 😃
karaa
20. sep 2012
@janula.h jani, ale ona je strasne mila a ochotna pomoct, keby nieco, jej napis, odpise viac, ako cakas 😉 ona je inac moj nedosiahnutelny vzor odkedy peciem 😉
pipka
20. sep 2012
@eliska22 ja jar a dve utierky zabalene mam 😎 a uterak pre seba pre istotu tiez 🙂
pipka
20. sep 2012
@jakelina nemaaas..aj ja mam dzemík 😃 😃 😃 😃
aduskatt
20. sep 2012
@janula.h ta stredna nie je od nej🙂) a ta sa mi veeeeelmi paci🙂
aduskatt
20. sep 2012
aj ja mam zopar tych umelych tanierikov..........donesiem...
anibas
20. sep 2012
Tak som vás dievčatá dočítala :-p :-p v robote nestíham, ani nemôžem , sme ostro sledovaní ]-( ]-( Toľko vecí beriete ? A ja čo mám zobrať ??? Pravdu povediac budem rada ak navarím doma v piatok ... A mám aj nejaké náradie zobrať ? Alebo hmotu ? Alebo čo ??
pipka
20. sep 2012
ja si hmoty beriem..ale nie nejak vela...tak do kila 😃 aby ste ma naucili seeecko co viete 😉
a pomocky berem...cely kufor :-p
dm1
20. sep 2012
kocky videli ste tieto krajky? je to asi nieco ako sugarveil aj prasok tam je. moooc sa mi pacia x-) . Ta cena je sice brutal ale zase aj jedna forma na krajku kolko stoji... a toto bude krasne jemnucke ozaj ako krajka http://www.sladkeumenie.sk/component/jshopping/...
aduskatt
20. sep 2012
baby, co mam doniest ja?
dm1
20. sep 2012
@florentina
@pipka
@jakelina kocky nie je problem idem tam az zajtra zoberiem dufam ze budu mat vsetko ako je na stranke 🙂
mimcak
20. sep 2012
@mimcak
@aduskatt baby tak dakujem radšej to tam nedám. 😉 len mi bolo luto vyhodiť ten zvyšný krém. 😞
anibas
20. sep 2012
@dm1 nádherné sú, ale tá cena =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
mimcak
20. sep 2012
@jakelina dakujeeeem
dm1
20. sep 2012
@anibas tu je video na ne http://www.youtube.com/watch?v=BqGjwLmHQfU . ano cena je brutal ale aj sugarveil stoji 35 eur a mas tam len jeden vzor na forme tu ich je viac aj 3 alebo to mas naraz lebo to vyjde okolo torty a netreba znovu zarabat. uz si to predstavujem na cokolade. boze uz viem co chcem pod stromcek x-) ...... sice to si asi kupim tajne bo toho mojho vykoti ked uviddi cenu 😃
aduskatt
20. sep 2012
@mimcak zvysny krem daj do mrazaku, vyuzijes inokedy🙂
vecernicci
20. sep 2012
@ankalv1 a jak to dopadlo? zachránila jsi to? 😉
vecernicci
20. sep 2012
@pristela když chceš být užitečná, tak přivez váleček 😃 ať ho nemusíme táhnout až z Čech 😉
vecernicci
20. sep 2012
@pipka a já beru taky z černého rybízu 😉 náš prcek jí říká ta filajová 😃 😃
jakelina
20. sep 2012
@mimcak není zač, klidně zamraž a nebo udělej slepované piškoty. Já zbytky krému natřu na piškoty, slepím dva k sobě a propíchnu párátkem, mezi to dám třeba banán a namáčím v čokoládě. Je to strašně dobré a hned to zmizne. 😉
pipka
20. sep 2012
@vecernicci ja mozem zobrat valcek...mam si ho nabalit? =-) 🙂
pipka
20. sep 2012
@vecernicci filajova je dobraaaaa, mnaaam x-) ja berem merunkovu marhulkovu 😎
pipka
20. sep 2012
@mimcak u nas zbytok pribinaku jedine a jedine do palaciniek...mnaaam a maliny na to a slahacka..a hrce za usami 😃 😎 😎
pipka
20. sep 2012
no ja mam dobojovane, s dvomi upistancami za zadkom... :-p rano ju odovzdam a uz sa len tesim na stretkoooo.... 😎
sisix
20. sep 2012
@dm1 ty jsou krasny.Hledam uje u nas a zatim nic. :-|
vecernicci
20. sep 2012
@pipka jj díky 😉 podložku na vyválení od tuperware beru 😉
vecernicci
20. sep 2012
@sisix u nás je budou mít dřív ťamani než e-shopy 😃 😃 😃 :-p
vlada111
20. sep 2012
@lamps
@dadka212 no kočky ja mám na 6.10. robiť svadobnú, kde majú byť cyklamenové kvety a kriklavo zelené x-) x-) x-) No ale priznám sa, že nemám ani potuchy ako to urobím :-p
lamps
20. sep 2012
@vlada111 asi to máme podelené ja krémové @pristelka biele a ty pekné farebné :-N :-N :-N. A tortu urobíš určite krásnu :-N, ja tiež ešte neviem, ako urobím tú moju