• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
Holky ze Slovenska, za kolik je u vás benzín? cca ...pokud někdo tuší....
20. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten je geniálny, ako si ho krááásne vystihla, juj :wink:
20. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina 1,614 na Shellke, 1,615 na SlovnaFTKE
20. sep 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no nemám predstavu, aké kvety tam mám dať. Musím to začať riešiť a pomaly modelovať, lebo o chvíľu budem musieť baliť tašku do pôrodnice. Ale našťastie sme sa dohodli s nevestou tak, že kamoška upečie a potiahne celú tortu a keďže chcú zdobenie od mňa, mne ju prinesú a budem zdobiť. Budem sa hrať na pani cukrárku :grinning:
20. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps no krásnu, s tvojimi krásnymi kvetmi :wink:
20. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kočky mne to nejak uniklo. Do poslednej chvíle som si nechávala rezervu, či vôbec prídeme a nepôjdem rodiť a teraz nemám nič na ten swap :angry: A ešte k tomu sme druhý deň bez plynu - teplá voda a varenie sú v nedohľadne. Odpojili nás, zabudli sme zaplatiť zálohu :unamused:
20. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vždyť se nic neděje. No tak něco koupíš nebo něco vymyslíš z toho co máš doma. :wink:
20. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt děkuji

jinak se holky před sobotním setkáním loučím. Přeji všem, co jedete na setkání, šťastnou cestu a moc se těším na viděnou....já teď musím vyřídit ještě nějaké pracovní věci, tak sem možná ještě juknu, ale zítra už určitě nebudu na PC.
Tak kdyby bylo ještě něco důležitého ke srazu, prosím @vecernicci @jakelina o info na mobil...jinak holky platí vše, jak jsme se dohodly. Moc se na vás všechny těším a doufám, že se ve zdraví všechny sejdeme....pa K.
20. sep 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vlada111 ja presne teraz tak robim cyklamenove ruze a drobne kvietky kriklavo zelene :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zial zelanie nevesty ake kvety prene.... jedine co som jej vyhovorila aby boli ruze zelene aj cyklamen...
20. sep 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tak uz aby to bylo, vypada to dobre
20. sep 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ty si to teda vieš zariadiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už sa teším na tortičku, ja robím svadobnú na 12.10.
20. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Ta je naaaadhernaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......... nemas nahodou aj foto z vrchu alebo obrazok, podla ktoreho si ho vykrajovala :confused: :wink:
20. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mne sa všetko chladilo :grinning: teraz robíííím sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je deň upišťaných detíííííííííííííííí pomooooooooc :frowning2:
20. sep 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h náš malý usnul teprve před chvilkou, já už se tak těším na víííííííííííkend. :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina môj Mišo ešte nespí :angry: :angry: :angry: :angry: pomooooooc na čo sa mám tešiť ja?? neviem neviem beriem spacák a idem??
20. sep 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
tak ja yase na nocnej.
zajtra ma cakaju dve torticky a tie minihamburgery. tak mam co robit.
20. sep 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka peknééééé :dizzy_face: ja zajtra dve torty a až potom sa môžem tešiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska za mnou přišel Matýsek, žeby si dal ke káviččce dort, tak jsem mu řekla, že dobře,ale bude si ho muset udělat sám :slight_smile: Tak se do toho pustil a takhle to vypadalo :slight_smile:
20. sep 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@janula.h inspiracia z internetu................... :wink: :slight_smile:
A co povies na takuto nezvycajnu.....mne sa velmi paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nie je prilezitost ju komu spravit :wink: :slight_smile:
20. sep 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamina1978 nech sa paci :wink:
20. sep 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@florentina poviem ti iba tolko, ze moj brat chodi do brna do skoly aj pracuje popri v CR ale tankuje u vas...na slovensku uz dlho nekupoval benzin, takze si pekne napln nadrz :wink: a aduska uz ti napisala co stoji
20. sep 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mooc dakujem za pochvaly...sice v totalne bojovych podmienkach..normalne vlastnym telom som ju musela chranit, sak ti dvaja jak naspeedovane vevericky mi tu chceli okusovat hmotu :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som im musela normalne nakrajat kusky a potom si to vzali do detskej kuchynky a tam sa tym hostili :grinning: :grinning: :grinning: na detskych riadikoch ju "varili" :grinning:
ale aspon 15 minut, som mala pokoj :sweat_smile:
20. sep 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka dakujeeeeeeem ukladaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lebo moji tu rozpravku pozeraju na DVD :wink:
20. sep 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@micmo ten je sikovny. super to spravil :slight_smile:
20. sep 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dík za typi dám ten krém zatial do chladničky a uvidím čo s tým zajtra urobím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no ja som pozerala akurat v nedelu na pumpe, takze presne viem ceny.otras
20. sep 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 hviezdicky som musela dat ako maskovaci manever :sweat_smile: lebo na dvoch miestach mi krpci spravili taky mini vryp :sweat_smile: a mne aj minimilimeter nedokonalosti vadi...tak som hviezdickovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo keby som tam capla len dve hviezdicky, bolo by to dooost podozrive :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
esteze ja mam diesel...ten je aspon o mak lacnejsi :sunglasses: :grinning:
20. sep 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky prosím rýchlu radu: s čím sa vlastne prilepujú ozdobky z marcipánu na marcipán? to je otázka teda, ale verím, že ma chápete.
20. sep 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok