Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
20. sep 2012

Holky ze Slovenska, za kolik je u vás benzín? cca ...pokud někdo tuší....

vlada111
20. sep 2012

@pipka ten je geniálny, ako si ho krááásne vystihla, juj 😉

aduskatt
20. sep 2012

@florentina 1,614 na Shellke, 1,615 na SlovnaFTKE

vlada111
20. sep 2012

@lamps no nemám predstavu, aké kvety tam mám dať. Musím to začať riešiť a pomaly modelovať, lebo o chvíľu budem musieť baliť tašku do pôrodnice. Ale našťastie sme sa dohodli s nevestou tak, že kamoška upečie a potiahne celú tortu a keďže chcú zdobenie od mňa, mne ju prinesú a budem zdobiť. Budem sa hrať na pani cukrárku 😀

vlada111
20. sep 2012

@lamps no krásnu, s tvojimi krásnymi kvetmi 😉

vlada111
20. sep 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kočky mne to nejak uniklo. Do poslednej chvíle som si nechávala rezervu, či vôbec prídeme a nepôjdem rodiť a teraz nemám nič na ten swap 😠 A ešte k tomu sme druhý deň bez plynu - teplá voda a varenie sú v nedohľadne. Odpojili nás, zabudli sme zaplatiť zálohu 😒

jakelina
20. sep 2012

@vlada111 vždyť se nic neděje. No tak něco koupíš nebo něco vymyslíš z toho co máš doma. 😉

florentina
20. sep 2012

@aduskatt děkuji

jinak se holky před sobotním setkáním loučím. Přeji všem, co jedete na setkání, šťastnou cestu a moc se těším na viděnou....já teď musím vyřídit ještě nějaké pracovní věci, tak sem možná ještě juknu, ale zítra už určitě nebudu na PC.
Tak kdyby bylo ještě něco důležitého ke srazu, prosím @vecernicci @jakelina o info na mobil...jinak holky platí vše, jak jsme se dohodly. Moc se na vás všechny těším a doufám, že se ve zdraví všechny sejdeme....pa K.

dm1
20. sep 2012

@vlada111 ja presne teraz tak robim cyklamenove ruze a drobne kvietky kriklavo zelene 😝 . Zial zelanie nevesty ake kvety prene.... jedine co som jej vyhovorila aby boli ruze zelene aj cyklamen...

sisix
20. sep 2012

@vecernicci tak uz aby to bylo, vypada to dobre

lamps
20. sep 2012

@vlada111 ty si to teda vieš zariadiť 😅 😅 😅 už sa teším na tortičku, ja robím svadobnú na 12.10.

mamina1978
20. sep 2012

@pipka Ta je naaaadhernaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 .......... nemas nahodou aj foto z vrchu alebo obrazok, podla ktoreho si ho vykrajovala 😕 😉

dadka212
20. sep 2012

@eliska22 mne sa všetko chladilo 😀 teraz robíííím sa mi nechce 😝

janula.h
20. sep 2012

dnes je deň upišťaných detíííííííííííííííí pomooooooooc ☹

jakelina
20. sep 2012

@janula.h náš malý usnul teprve před chvilkou, já už se tak těším na víííííííííííkend. 😀 😀

janula.h
20. sep 2012

@jakelina môj Mišo ešte nespí 😠 😠 😠 😠 pomooooooc na čo sa mám tešiť ja?? neviem neviem beriem spacák a idem??

mia114
20. sep 2012

ahojte
tak ja yase na nocnej.
zajtra ma cakaju dve torticky a tie minihamburgery. tak mam co robit.

eliska22
20. sep 2012

@pipka peknééééé 😵 ja zajtra dve torty a až potom sa môžem tešiť 😝

micmo
20. sep 2012

Dneska za mnou přišel Matýsek, žeby si dal ke káviččce dort, tak jsem mu řekla, že dobře,ale bude si ho muset udělat sám 🙂 Tak se do toho pustil a takhle to vypadalo 🙂

mamina1978
20. sep 2012

@janula.h inspiracia z internetu................... 😉 🙂
A co povies na takuto nezvycajnu.....mne sa velmi paci 😵 😵 😵 😵 no nie je prilezitost ju komu spravit 😉 🙂

pipka
20. sep 2012

@mamina1978 nech sa paci 😉

ajka82
20. sep 2012

@florentina poviem ti iba tolko, ze moj brat chodi do brna do skoly aj pracuje popri v CR ale tankuje u vas...na slovensku uz dlho nekupoval benzin, takze si pekne napln nadrz 😉 a aduska uz ti napisala co stoji

pipka
20. sep 2012

a mooc dakujem za pochvaly...sice v totalne bojovych podmienkach..normalne vlastnym telom som ju musela chranit, sak ti dvaja jak naspeedovane vevericky mi tu chceli okusovat hmotu 😅 😅 😝 tak som im musela normalne nakrajat kusky a potom si to vzali do detskej kuchynky a tam sa tym hostili 😀 😀 😀 na detskych riadikoch ju "varili" 😀
ale aspon 15 minut, som mala pokoj 😅

mamina1978
20. sep 2012

@pipka dakujeeeeeeem ukladaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 lebo moji tu rozpravku pozeraju na DVD 😉

pralinka25
20. sep 2012

@micmo ten je sikovny. super to spravil 🙂

mimcak
20. sep 2012

Baby dík za typi dám ten krém zatial do chladničky a uvidím čo s tým zajtra urobím. 😝

aduskatt
20. sep 2012

@ajka82 no ja som pozerala akurat v nedelu na pumpe, takze presne viem ceny.otras

pipka
20. sep 2012

@mamina1978 hviezdicky som musela dat ako maskovaci manever 😅 lebo na dvoch miestach mi krpci spravili taky mini vryp 😅 a mne aj minimilimeter nedokonalosti vadi...tak som hviezdickovala 😝 bo keby som tam capla len dve hviezdicky, bolo by to dooost podozrive 😀 😀 😀 😝

pipka
20. sep 2012

esteze ja mam diesel...ten je aspon o mak lacnejsi 😎 😀

vi3ka
20. sep 2012

žienky prosím rýchlu radu: s čím sa vlastne prilepujú ozdobky z marcipánu na marcipán? to je otázka teda, ale verím, že ma chápete.