• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby mali ste uz niektora pastu dama top kok? aka je?
20. sep 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micmo no tedaaaaa to bude cukraaaaaaaaaar to je jasne :wink: :wink:
20. sep 2012 o 22:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aha tak sa budem tešiť na tú tvoju a budem čakať ako to vypáli s tými farbami.
20. sep 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no veľmi si ma neutešila, ale možno niečo upečiem :wink:
20. sep 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ankalv1 ked ti mozem poradit z vlastnej skusenosti, vyskusala som viacere nemecke susene mlieka a vsetky su otrasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si ich davam kupovat z ciech alebo polska. Z tych nemecky som si po 4 pokuse povedala , ze nikdy viac. Je jedno, ci dodas cukor alebo mlieko alebo med alebo vodu ,a stale sa mi to rozpadavalo.Moje islo 4x do kosa. :rolling_eyes:
20. sep 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1
@dada2007 dievčence už ste tuším dostali odpovede :wink: ja teraz prišla z poobednej
20. sep 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no idem ja studovat jak obalit tortu cokoladou...pani nepride rano pre nu ale az podvecer a som celkom rada, lebo starsia vyzera jak chodiaca mrtvolka, sice sople presli aj kasel ale ma cele oci zalepene a take kruhy pod ocami, ze sa ma mm pytal, ci neposluchala a cisom jej urobila monokel :confused: :sweat_smile: akoze ja by som nikdy neurobila ale niekedy ma vie statocne vytocit, tak si idem vzdy kopnut von do smetiaka aby ma nevydela taku zurivu :grinning: a mladsej dnes nezapasovalo mlieko, skusam ju pomaly prestelovat z mojho na ine, no a cele poobedie len na rukach, vecer sa mi nezdala, lebo ked som ju prezliekala do pyzama tak ricala "boli boli" a stae len na ruky ani odomna mlieko nechcela a celodenna strava po chvilke skoncila po celej obyvacke :-s :pensive: co som na 3x umyvala... a uz chuddatko konecne zaspala vycerpana hladna, ale s usmevom, ze zase chce odomna mlieko, tak uz hadam bude dobre...zas sa nevyspim dnes v noci, bo ich budem pozerat ci su ok
zajtra rychlo naplnit, ist k dr so starsou nech jej preistotu urobi CRP a potom mozem zdobit aby mala teta nachystane a piect na dalsie 2 torty
20. sep 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to máš šťastie. Našej vydrží kúsok hmoty tak dve sekundy :angry:
20. sep 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No tak tu je moja prvotina, kedze cukrarka ma zrusila :grinning: heh som stastna ze sa tym nezivim, torta bola lavou zadnou, ale to zdobenie... nuz zalubu v tom nenajdem, ale celkom to ujde napodiv.
20. sep 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@pralinka25 dekuji, jsem na nej pysna :slight_smile:
20. sep 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 jo, jo po mamince :grinning:
20. sep 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj a este ma napadlo, kamoska, ze co by som jej korpus neurobila aj s celozrnnou mukou...mate niektora skusenost ked mixnete muku s celozrnnou? vyjde korpus v pohode ci mozem cakat ze tolko nenarastie? :confused:
20. sep 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 muzete si ho udelat z vosiho hnizda, jestli nemate na tvorbu vanocniho cukrovi, ja to taky tak udelala a zpevnila paratkem
20. sep 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka male ozdobky nalepis vodou
20. sep 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jeeej, prosim ta ty chodis s malou tancovat utortok a stvrtok do dansovii????
20. sep 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, tak postelne pradlo si netreba nosit.
20. sep 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj ja doteraz zehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam pokoooj, dufam, ze aspon 2 tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@vlada111 vladi, sak musis jej viac dat :grinning: ja som mojim dnes nacapala taku plnu misku odrezkov a zvyskov po vykrajovani, tak sa s tym bavkali :wink:
ale teraz tak rozmyslam, ze v detskej na koberci... :confused: :sweat_smile: ani som nekukla, kolko je tam toho zaslapaneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: musim hned rano nabehnut to skontrolovat aby ma potom neskor slak netrafil :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 Ďakujeem :slight_smile:
21. sep 2012 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata , tak som vas po tych troch tyzdnoch dovolenky chcela docitat, ale to je nemozne. Som len sem tam nieco zahliadla a precitala no a samozrejme olajkovala vase krasne torticky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebudem menovat , aby som na niekoho nezabudla, ale teda mnohe ste sa zo zaciatocnicok rozpiekli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pokrocile proficky mi zase dali zabrat s ukladanim novych inspiracii :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak .......hotovo :sunglasses: a uz sup do postele....... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Dobruuuuuuu :wink:
21. sep 2012 o 02:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamina1978 no on mi to doniesol zadarmo,takže som to chcela vyskúšať ale tiež to zle skončilo.. :unamused:
21. sep 2012 o 04:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje hotove a este jedna bude
21. sep 2012 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@yamahafazer jeeej, kraaasna torta, ta cipka hore na torte vyzera super, dobry napad. :dizzy_face:
21. sep 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer hhi, teray kukam, ze este jedna torticka tam je a ta je tiez super :dizzy_face: este dobre nevidim, som este na nocnej, ale koneche zachvilku idem domov a mozem makat :sweat_smile:
21. sep 2012 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka kraaasna torta, perfis sa ti podarl obrazok :dizzy_face:
21. sep 2012 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna autíčková, nevyšla mi potahovka, tak jsem musela ještě obložit :slight_smile:, mašle se mi zdála nepatřičná, takže obyč provázek.....ale jinak, dělala sem si zase z nouze MMF a tentokrát docela dobré, i modelovat se z toho jakž takž dalo, takže v krajní nouzi to naše sámoška jistí :grinning:, jinak ale zůstávám u smartflexu
21. sep 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mizulienka já jsem měla plný kýblík PDT a míchala jsem s MMF a v pohodě.
21. sep 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micmo Šikovný chlapček..:slight_smile: Krásna tortička!!! Aj ja by som si dala ku kávičke :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer prosim, prosim ze ta cipka nie je z hmoty, lebo sa pojdem vyrevat do kuta :grinning:
21. sep 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eeffka to sa volá sugarveil...snád som to dobre napísala...je to taká hmota ktorá sa vymnieša z prášku a musíš mať k tomu fomičku na tú čipku :grinning:
21. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer kuááááááááásne
21. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok