• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mia1111 aj ja som vzdy davala maslo ale teraz som nelala a tie torticky boli male rafaelo kremu mi zostalo vela tak som to tak spravila a drzalo to v pohode nic sa netopilo :wink: ja robim vzdy len mmf nemam ziadne potahove hmoty :wink:
21. sep 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jitta dakujem za typ skusim to tak urobit uvidime ci sa podari ako ano odfotim a potom sa pochvalim :wink:
21. sep 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, hlásim, že dnes sa mi prvýkrát podarilo upiecť korpus vysoký 8cm :dizzy_face: , Konečne bude trošku vyššia tortička :wink:
21. sep 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blcha a dávala si k tomu rafaelo krému nejaké ovocie? A džem?
21. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky taká otázka k stretku? prinesiem burčák? lúbite? nech ho zbytočne netrepem ak nie :grinning:
21. sep 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mishulle ked dobre zatocis ten sacok, aby tam bolo co najmenej vzduchu, tak ti to v spajzke kludne vydrzi aj dlhsie :wink:
21. sep 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 davala som baany na zelanie segry a aj dzem :wink:
deti sa mi uz zobudili idem aj ja piect len neviem ci budem mat vsetko lebo je to tak narychlo :wink:
21. sep 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 vy mate teraz Vinobranie, ze? dostanem sa zajtra do PK v pohode? nie su tam nejake uzavierky? :confused:
21. sep 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka na hlavnej je to ok
21. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dalši mc queen :slight_smile: čokokorpus,čokokrem a maliny :slight_smile:
21. sep 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@mishulle poradne to zabal a vydrzi
21. sep 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesna prva.tak este dve (alebo sedem?)
21. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ahoj holky :slight_smile: mam dilema :grinning: takove hloupe :grinning: nevim jak mam napsat jmeno NIKI nebo NIKY .... chcou pomne zakaznici tuto variantu a ja nevim co se tam hodi :grinning: :sweat_smile: (nikola) dekuji a jeste adam ma byt ÁDA nebo ÁĎA asi spise to prvni ze? dekuji moc za radu ...
21. sep 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tisko vas uz hodnu chvilku sledujem, hlavne fotecky co pridavate, ste velmi sikovne, ja sa chystam zajtra na prvu tortu, ale mam len potahovu hmotu z kauflandu, a nie som moc na taketo, tak mi prosim drzte palce nech sa da jest, lebo moja princeznicka si velmi priala, aby som jej upiekla tortu ja a chce ju nutelovo-visnovu :frowning2:, viete mi poradit ako uplnej zaciatocnicke ako narabat s tou potahovou hmotou aby sa mi nedotrhala kym sa dostane na tortu? uz som skusala modelovat z nej, ale vzdy ked som spravila tensiu hrubku tak som to nezvihla od podlozky aby sa mi nepotrhala :frowning2:
21. sep 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita tak to by som rozhodne riesila s tym, kto objednal torticku:slight_smile:
21. sep 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csikike Asi ta nepotesim, ale ta kauflandova je vraj naprd:frowning2:
21. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike kup si na dort alespoň tři balíčky, vyválej na Solamylu a opatrně přenes na dort. Ta hmota není nic moc, trhá se a drobí. :unamused:
21. sep 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boze baby moje, tortu som dokoncila 15 minut pred tym, ako si pre dosli, stres a trema taka, ze zastruhany vlas by sa mi do zadku nezmestil, lebo ta torta sa mi nerobila dobre a to nebyva dobre znamenie:slight_smile:..aaaale oslavenec videl, pochvalil tak sa trosku tesim:slight_smile:.....aj vsimne 1 euro som dostala:slight_smile:
21. sep 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
babenky som nestihala citat ani nestiham idem s krpcom do mesta , prave si odniesli torticku svadobnu , bola krasna,skoda ze sa to neda odfotit realne :unamused: a inak mala 16 kg, a esta aj synovu som stihala, malinky bol uzasny dnes ,inak by som asi nestihala
21. sep 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
tak kriklava svadobna doovzdana pacila sa tak snad bude dobre aj ked ja nemam z nej dobry pocit. Este 2 urobit. inak swap vobec nemam hotovy pobalene nic no esteze sa tam ide zajtra az na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 daj foto sooom straaasne zvedavaaa
21. sep 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt viem si to zivo predstavit, ja som tiez tak odovzdavala
21. sep 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby - tak s Mariankou máme lístky na vlak kúpené !!!!!!!!!!!!!! Zajtra sa uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@anibas vieš ako sa už teším, len to nechcem moc vykrikovať, aby sa niečo neposr.....
už mám dnes všetkého plné zuby, som unavená z tôrt, z deťí....a ešte musím upratať a pobaliť sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak zistila som, že nemám doma kúska bielej hmoty, tak si na stretko prinesiem nejaký zbytok modrej :grinning: nechce sa mi už v tej upratanej kuchyni zarábať MMF :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja dnesna stou tatrovkou to bol boj dufam,ze sa trocha podoba lebo taketo technicke veci moc nemusim a este ju chceli presne podla modelu
21. sep 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
a keďže mám konečne ako tak popratanú kuchyňu, tak tu je foto, moja ešte chýba v zbierke :grinning: :grinning: :grinning: no k malým kuchyniam sa rozhodne neradím :wink: je taká akurát :slight_smile: tam pod tým oknom sa rodia tie torty :wink: :grinning:
21. sep 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@eliska22 máš krásnu kuchynku :sweat_smile:
21. sep 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jedna uz odovzdana, úžasna na moje nervy :sweat_smile: , Kittynka :dizzy_face: laska moja :dizzy_face: a este k tomu punčová :sweat_smile: no"radosť" pre mna robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@aduskatt neznasam veru ani ja dokoncovacky na poslednu chvilu raz som tak robila ze som musela tu babu poslat este prec nech pride za polhodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no u nás by nestačilo ani vedro hmoty. Jáááj tá robí cirkus, ked mi to zbadá, robím všetko len v noci :angry:
21. sep 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok