Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
21. sep 2012

kočky skoro mi zabehlo, práve tu bola jedna slečna, že tortu na nedeľu, tak vravím idem ráno preč, nestihnem to a ona, že ani takú maličkú by ste nezbuchli ?? 😀 😀 😀 😀 tak som ju poslala kade ľahšie 😝

csikike
21. sep 2012

@jakelina
@aduskatt
baby, moc dakujem, aj ked vidim vase krasne diela, tak sa normalne hanbim, co to bude za vytvor, ale ste ma potesili, ze to budem moct zvalit na tu hmotu 😀

aduskatt
21. sep 2012

@eliska22 mala si jej zbuchnut hned na mieste jednu.taku dobre vzduchom chladenu, xixi

eliska22
21. sep 2012

@aduskatt 😀 😀 😀

halienka
21. sep 2012

@dm1 ďakujem, som robila puding zo 750ml mlieka, a masla som dala 500g, takže budem musieť doplniť maslo 🙂 ďakujem, nerada by som to pototo 😀 😀

marci2305
21. sep 2012

Moje dnešné dokončené a odovzdané 😉 Dvojposchodová je 5 kg. Vrch punč, spodok parížky krém, orechy. Tie druhé sú maličké 1,80 kg: red velvet, mascarpone a maliny.

lifinka
21. sep 2012

tak Matyáškův dort připraven na víkendovou oslavu🙂 je to vše narychlo, roustou mu zoubky, tak se jen choval, takže to mám odbyté škoda..

lifinka
21. sep 2012

jo a ta zkouška s čokotransférem, pro mě naprostá katastrofa 🤐 ještěže je pro nás ☹

aduskatt
21. sep 2012

Micky, staci mi piect v tych husenicovych miskach korpus tak pol hodky?

aduskatt
21. sep 2012

@lifinka sak je paradna

eliska22
21. sep 2012

@lifinka krásne tortičky a malému prajem všetko naj a nech už nebolia zúbky 😉

rapunzel1
21. sep 2012

dokončené a odovzdané :D konečne mám tú svadobnú za sebou, páčila sa, že po svadbe sa hneď ozvú a chcú posvadobnú pre priateľov :D

mia114
21. sep 2012

ahojte, tak torticky odovzdane, boli uplne nadseni z nic, tak som rada 🙂 ja mam konecne torsku upratane, osprchovana, pobalena a konecne som si sadla k tv, doma som sama 😅 n ormalne je to divne, niesom zvyknuta byt sama doma 😅
Dufam, ze vsetky budete teplakove, bo ja som si nabalila teplaky a strarsie tricko 😅

lifinka
21. sep 2012

@eliska22 děkujeme za přáníčko, teprve máme 4 zoubky, toto ještě potrvááá 😖 než se vyklubou🙂

aduskatt
21. sep 2012

jaj, druha odovzdana, v ociach nadsenie🙂) a 8 Eur navyse🙂

eliska22
21. sep 2012

@aduskatt tebe že sa ako darí 😀 a odo mňa chcú zadarmo a najlepšie ihneď zbúchať 😀 😀 😀

pristela
21. sep 2012

Bože baby neprovokujte tymi peknymi coko tortami !!!!! 😠 to ako naschvál 😝

@mia114 no ja budem za slušnú 😀 😀 ale to z dovodu, ze sa mi nebude chcieť trepat tam este aj nejake oblecenie a aj ja mam vsetko domace oblecko od textilnych farieb 😀 😀 😀 kvalitne, nevypratelne 😀 😀 a to tam vytiahnut nemozem 😝 takze mi je jedno čo zaprasím či slušné, vsak po ceste domov uz nestojim nikde dufam 😀 😀 😀

pristela
21. sep 2012

@eliska22 😀 odo mna tiez , pochvaly tiez len velmi zriedka 😖 a tringelty to ako vianoce 😠

sisix
21. sep 2012

@rapunzel1 krasne dortiky, prosim te delala jsi pres kovovou nebo plastovou sablonu? A ta zelena to je obarvene co? glazura? Diky

makinka2
21. sep 2012

Tak můj první s čokoládovýma ozdobama kolem, mi nevyšla čokoláda, tak jsem tam pichla růžu 😀 Bylo to jen pro kámošky u nás na dětským mejdanu 🙂

vlada111
21. sep 2012

@pristela ja teda kittynu nemusím, ale ty si ju vylepšila 😉 A prečo punčová? Nerada ju robíš? Ja u nás v rodine len punčovú, dokonca aj ten 3D chameleón bol punčový, to bolo radosť robiť ☹

makinka2
21. sep 2012
vlada111
21. sep 2012

@dm1 tak to ti závidím, u nás sú to nervy. Ja by som torty na zárobok asi nemohla robiť, zbesnila by som sa. Ešteže ich robím len pár a tak sa to po nociach dá zvládnuť 😒

makinka2
21. sep 2012

Dortík pro muže k výročí, měla jsem ho hotovej za hodku co malá spala, tak se mooc nekoukejte 😀 😀

aduskatt
21. sep 2012

@eliska22 no ved pozeram, ze aky plodny den mam dnes🙂 len este do rana tu husenicu skopat............nemam este ani ň

vlada111
21. sep 2012

@dadka212 no krásne, ako vždy. Tá ružová s kvetmi je úžasná 😉

rapunzel1
21. sep 2012

@sisix to je plastová šablóna taká tenká lepivá z tohoto eschopu http://www.animas.eu/objects/product/order_ok.p... a farbila som vodkou zmiešanou so zelenou farbou a bielou trblietavou prachovkou, aby to vznikla taká hustejšia kašička a štetcom natrela

sisix
21. sep 2012

@rapunzel1 dekuji

eliska22
21. sep 2012

@pristela a ozaj idem podpísať swap a teda ako? civilne či ako 😀 😀 😀

vlada111
21. sep 2012

@aduskatt v aute si pospíš, ja malého zabavím 😀 Inak mi nesvieti jedno svetlo, ráno ma už čaká nás technik na výmenu 😒