• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

:wink: Holky jen dotaz :slight_smile: můžu rozředit gelovou barvu alkoholem, nějak mi vysychá :unamused: děkuji
21. sep 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt krásnunká je :wink:
21. sep 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt neblázni, tak to si takých zákazníkov drž :wink: A nemohli sa len pomýliť? :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No torta konecne hotova (fotil manzel, takze pozadie je uzasne), idem naplnit tu na stretko a dorobit swap. Zbalena tiez nie som - asi ani spat nepojdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
holky prosim na kyticky jaka tloustka dratu???? Diky
21. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja puncove nelubim ani nik u nas doma tak preto sa mi s tym ťažsie robi :sweat_smile: ale presne som na teba a chameleona myslela :dizzy_face: :dizzy_face:

@rapunzel1 presne tuto sablonu mam tiez :dizzy_face: len ja na ne robim ako stencil s cerou

@eliska22 daj aj aj a je to :grinning: mna aj doma niekedy volaju pristela , tak ja snad moje "sukromne" meno nemusim :grinning: :grinning: normal sa otočím aj na pristela :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja ich miľujeeeeeem, mňam od decka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tak to, ale ja som Magdaléna, tak ma poznáte aj z FB, ale tak ma nikto nevolá skoro, tak som len pokrstená a všetky papiere mám na toto meno inak ma volajú Lenka :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, a terba ten swapik nejako zabalit?
@vlada111 potvora svetlo:slight_smile:
21. sep 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 no podla toho co beries...ja len do celofanu to davam...s maslickou :wink: ci musi to byt akoze prekvapko? ako pod stromcekom? :confused: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no ne, sak sme sa este natahovali v kuchyni, ze to je vela.a ze ne, ze si zasluzim:slight_smile: sa tesim, o dva tyzdne im robim poschodovu:slight_smile:
21. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 pani ma 0,9 1,1 1,2 a 1,4 tak tu 1,4 nebo nebrat vubec? Dekuji
21. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby upecie sa mi husenica za pol hodky?
21. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no mne to nejde ani do celofanu zabalit :sweat_smile: stale mi potom ztoho odpadne nieco :grinning: tak som to dala len do darcekovej tasticky, snad to prezije cestu, teda aspon pod tu stanicu, v aute to uz bude v pohode. mam nejak vela veci :confused:
21. sep 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka, tak teda rano o 8mej na tej zastavke dnes dalsia od stanice, hej?
21. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 zabalit aby nebolo vidno co tam je , mal by sa potom dat na jednu kopu/ na stol/ a pak urcit jednu ktora bude nahodne vyberat swapiky a rozdavat zienkam , aby sa nestalo ze si niektora zamerne vyberie tu jakelinkinu marmeladu ked ju bude vidiet v com ju ma zabalenu :grinning: :grinning: :grinning:

Upozornujem nic som nemodelovala :grinning: takze moj swapik je uplne bežný ..šedý :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela od teba a šedý swapík? neverím, určite je to niečo krásne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. sep 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela fuha, tak to neviem ako to zabalim :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to tu tasku hore zalepim paskou a nebude vidiet co tam je, len ja mam dve veci tak budu kazda zvlast a je :sweat_smile:
21. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne hotovo, nohy vyložiť :slight_smile: hlavná svadobná ( ale vyšli mi zlé fotky v skutočnosti bola snehobiela jemne oflitrovaná, ružičky jemne ružové a niektoré mali cyklámenové stredy) zostáva mi len dúfať, že mi nevesta pošle foto od profesionálneho fotografa,
torta so srdiečkom je na 30. výročie svadby - perlovú svadbu a posledná rýchlovka je na 50 tku kedže som nemala nič vymodelované musela som silno improvizovať :grinning:
21. sep 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pipka aj aj som to tak zabalila celofan a stuha :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja by som navrhovala aby sa napisalo na papieriky cisla ,tak aby kazda si neake cislo vyzrebovala a to by urcil poradie v akom by kazda sla ku stolu a sama si vzdy jeden zobrala , tak sme to robili na vianocnom vecierku s detmi :grinning:
21. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 nádherné torty waw :dizzy_face:
21. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ok tak to dám do darkovej kabielky :grinning:
21. sep 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko lenze tak si moze kazda vybrat toho swapik koho videla ze ho tam polozil :sweat_smile: ale vsak to je jedno , len ja sa nemozem pozerat kto tam co da :rolling_eyes: bo chcem total prekvapko :grinning:
@mia114 jo jo aj ja mam len v darcekovej tašticke :wink:
@lamps :grinning: :grinning: fakt som nic nemodelovala , dokonca don ani nesila takze je tam to tretie , ale nemozem to vysloviiiiiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak snad to niekomu pomoze v dalsej praci :grinning:

@levandulka3 WOW uuuuuuuuzasneeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadherna aj svadobna, aach taka jemna , krasna :dizzy_face: :dizzy_face: a strasne sa mi paci aj ta so srdieckom , to je taaak romantickeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ani ja som nemodelovala, ved co aj, ze?:slight_smile:
21. sep 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky dnes ,keď som robila tortičky a videla ten binec v kuchyni ,tak ma hneď napadli tie fotečky čo sme tu posledné dni dávali :grinning: pekne upratané kuchyne :grinning: :grinning: ...tak mi to nedalo a spravila tieto fotečky :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@pristela tak ma este napada dat ku kazdemu swpiku cislo a zrebovat cislo -cize dostane swapik s vyzrebovanym cislom, ale ved sa dohodneme
21. sep 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli ty si dobrá, u mňa v kuchyni to pri tortách vyzerá horšie :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok