• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@alenv úžasnáááááááááááááááááááá, wow!
22. sep 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka dakujem :slight_smile: vyválim ti povlečení z pasty damy ?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: xixi
22. sep 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná... :slight_smile:
22. sep 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Ahojte šikulky
Tak aj ja po dlhom čase pridavam svoje pokusy :D a idem sa kochať tymi vašimi :slight_smile:
22. sep 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@mimcak ja sa tým neporiadkom netrápim....šak to potom upracem a zase sa vytešujem z upratanej kuchyne :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 krásne sú všetky tortičky,aj ja som si ich s dovolením poukladala :wink:
22. sep 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje vikendove, este 2 ma cakaju :wink: idem popozerat vase vytvory :wink:
22. sep 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
dnešní na rozlučku z kolegyní. Jsem laborantka na mikrobiologii, tak vše potřebné, klička,mikroby zkumavky :grinning:
22. sep 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lawli jsem si všimla, že máme stejně staré děti, jen já mám starší dceru a mladšího kluka :slight_smile: Musím tě obdivovat, co s nima za zády zvládneš :grinning: Vím to z vlastní zkušenosti, jaký je to mazec :sweat_smile:
22. sep 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evvina jejj,to je krvný agar? :grinning: :grinning: :grinning: ..ale super si to vymyslela......... :wink:
22. sep 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásne tortičky,aj tú mažoretková-futbalová :slight_smile:
22. sep 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem za tipy na recepty, torta sa vydarila a tu je vysledok. Čokokorpus je vyborny a šťavnaty :slight_smile:
Aj pribinacikova plnka chutila, hlavne mojej polovicke,aj ked mne osobne viac predsalen chutia maslove plnky, alebo nad parou slahane plnky..ale inak fakt dobra... vazila 4,6 kg.. KOlko by asi taka tažka torta stala , keby som ju robila pre niekoho? Uz sa ma totiž nejaky ludia pytali na tortu, zatial som nikomu nepiekla, bojim sa nezdaru...ale neviem ani, kolko by som si pytala..... na vrchu je Velvet smartflex :slight_smile: aj ružičky :slight_smile:
22. sep 2012 o 18:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@salonka1981 salonka, milion chyb??? vsetky su uzasne !!!!!!!!!
22. sep 2012 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neterke k 8. narodkám
22. sep 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
Moja dnešná...:Opäť 5 kíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vrch je tiramisu!
22. sep 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@marci2305 ta je boží, jak dělás tiramisu?
22. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 jojo má to být krevní agar, ale je to jahodové žele. Musím se modlit aby mi to nerozpustilo ten marcipán.
22. sep 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@salonka1981 ved su krasne
22. sep 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina tak me zele behem 1,5 dne kytky rozpustil
22. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina skvelá je.mne je to blízke,som tiež od fachu :grinning:
22. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix Ďakujem.. :wink: Upečiem si svetlý korpus, ktorý rozrežem na polovicu. Na spodok dám jednu časť, ktorú pokropím uvarenou kávou zmiešanú s amaretom /ja som dala bayles a trošku rumu/. A potom navrstvím plnku: žĺtka zmiešam s práškovým cukrom do penista a nakoniec ručne vmiešam mascarpone. Striedavo dávam plnku, ukladám dlhé piškóty pokropené kávou s amaretom, dokým sa mi neminie plnka. Nakoniec uložím druhý plát a celé zachladím. Potom iba natriem krémom pod poťah a je hotovo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marci2305 super,diky
22. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 krasna je, ale fakt len 5kil na dve poschodia ? ako potom ta moja moze mat 4,6 a ma jedno poschodie len...zeby to tiramisu to urobilo? ze je to lahsie? zaujimave
22. sep 2012 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie jeej ozaj sú rovnako staré ,teda aspoň koník to tak píše...kedy presne sa narodil malý ? Inak vďaka za pochvalu snažím sa a teda niekedy je to ťažké ,ale čo už keď som sa na to dala :dizzy_face:
22. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky prosím vás,nemáte niektorá uložené nejjaké pekné obrázky torty autíčko??pre dvojročného chlapčeka,ale nie mcquenna,lebo len skoro také mi furt nájde.......
ďakujem....

@dajna11 aj ty robíš v labáku? :grinning:
22. sep 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ty sa nebojíš tie žltka do kremu dať?ja to tiež tak robievam,ale bez tých vajec..........
22. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem za radu, ten kukuricny skrob mi zachranil tortu, normalne sa dal ten marcipan vyvalkat na tenko a preniest na tortu, krpata uz stihla pootrahvat lupene z kvetov, takze je uz nefotogenicka :grinning:, ale aspon som sa poucila
inac klobuk dole pred vasimi dielami :wink:
22. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja ked taku plnku robim, tak zltka s cukrom tam slaham nad parou :slight_smile: tym padom su tepelne sprcovane, aj tuhsie vyslahane a je to vyborneeeee :slight_smile: odporucam :slight_smile:
22. sep 2012 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky,ak by som mohla otázku. Idem prvýkrát v živote piecť tortu a chcela by som robiť poťahovanú, pre drobca k prvým narodeninám. Zatiaľ viem jedine to, ako si spravím doma fondán z penových cukríkov. čo by ste mi poradili, keď už ho budem poťahovať na tortu čo a ako mám spraviť, príp. čoho sa vyvarovať, prípradne, čo všetko doma potrebujem mať aby som to mohla spraviť poriadne? Najlepšie by bolo video s postupom ako pre debilov:D Vopred Ďakujem za odpoveď:slight_smile:
22. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskam1 ahoj, tak skus trebars stryko google, tam mas videopostupov tisice:slight_smile: lepsie vidiet ako stokrat opisat:slight_smile:
22. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok