Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

teodorie
23. sep 2012

@lawli Martin se nám narodil 5.10., takže se brzy chystám na dortík pro něj. Můj čtvrtý potahovaný a tentokrát asi i patrový 😅 Tak jsem na to zvědavá. To malé patro chci, aby ho mohl jíst i on a to větší si sníme my ostatní, jsme větší rodina 😉

dada2007
23. sep 2012

@mamina1978 nie je zač moja......a tu je link na tú abecedu.......neviem či ju majú aj niekde inde, bola to moja prvá abeceda 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822&tab=8

jenie123
23. sep 2012

@mamina1978 vsetko najlepsie, to je skoda, ze sa tam meniny neoslavuju.. :(

Baby mam na vas dalsiu prosbu.. : ) co robite drevenu dekoraciu, pouzivate na tu drevenu imitaciu nejaku sablonu alebo nejaku pomocku..? buduci tyzden ma caka torta a chcem na nu spravit plot..

sisix
23. sep 2012

@mamina1978 ne ne ja myslela tu kitty. Ja uzvazju, ze si neham udelat bleska mc qeuuena, buraka a kittynu. TAk sem chtela vedet kolik ma ta tvoje gramu

sisix
23. sep 2012

Holky prosim o vas nazor. Mam delat dvojposchodovou dortu pro sourozence. Holka Kittyn a kluk bleska mc queena. Spodni korkus 26cm horni 15cm A ten horni chci dat uplne ke kraji aby na spodnim bylo misto. A ted mam nahoru dat bleska a dolu Kittynu bo naopak???? Ke kytine jeste sem chtela delat stromecky, kytky, mozna i domecek me napadl a toky toho boleho zajiba nebo co to je. U auta jen cestu, kaktus a nejaky kamen. Kitty dolu a bleska nahoru? Co myslite?

levandulka3
23. sep 2012

@mia1111 jéééj moja audina TT je u teba v databáze 😀 😀 to sa teším

mia1111
23. sep 2012

@levandulka3 - jééééj, tak to je Tvoja? Mám uložené asi 3 pohľady 😀 . Perfektná je, môj šéf mal pred pár rokmi presne toto červené Audi TT 😵

lokalistin
23. sep 2012

@mamina1978 vsetko naj k meninam a aj vsetkym ostatnym Zdenkam

vlada111
23. sep 2012

@ajka82 nádherná 🙂

lokalistin
23. sep 2012

baby ja som na vas zavisla kukam na hodiny a stale sem nakukam,ze ked baby mali o 12:00 opustit chatu tak @dm1 to ma najblizsie domov tak kazdu chvilu by sem mohla vlozit nejake fotocky 😉 😀 ja uz sa tesim co budu baby rozpravat ja tak strasne chcem ist na nejake stretko,ale vzdy je nieco ked som mimo SR ☹

mia1111
23. sep 2012

@vlada111 - ahoooooj, ako bolo včera na stretku ???? 🙂 🙂 🙂

nika222
23. sep 2012

Baby, ako dlho mi vydrzi urobena potahovacia hmota z Marshamalow? A treba to mať v chladničke? A este jedna vec, ako ofarbujete takúto hmotu trebárs na červeno? Máte aj rukavice pri tom? 🙂 dakujem za rady 🙂

sisix
23. sep 2012

@nika222 ja barvim jedine s rukavicema

aduskatt
23. sep 2012

@nika222 ja farbim vsetko bez rukavic🙂) MMF na sytu cervenu ofarbis este kym su cukriky riztopene, inak asi na sytu extragelovkou

aduskatt
23. sep 2012

@mia1111 neeviem ako Vladka, ale ja som bola veeeeelmi spokojna, bolo suprovo🙂

vlada111
23. sep 2012

@mamina1978 jééj aj ja sa pridávam ku gratulácii 😵

aduskatt
23. sep 2012

@jenie123 ja mam otlacaciu podlozku na to drevo🙂

nika222
23. sep 2012

@aduskatt a ako dlho to vydrzi?

aduskatt
23. sep 2012

@nika222 poriadne zabalene v sacku do datumu spotreby cukrikov🙂

vlada111
23. sep 2012

@aduskatt
@mia1111 akože nevieš, veď sme sa viezli odtiaľ v aute veľmi spokojné 😀 Bolo veľmi fajn, baby sú veľmi zlaté a ochotné presne ako tu na MK. @pristela nám každému priniesla krásne textilné srdiečko, veľmi nás potešila. Ukázala krabicu, vyskúšali sme si na jej šablónach stencils, @anibas robila ružu a orchideu, @dm1 orchideu a robila tradične s čokoládou. No sú to šikovné žienky všetky. Napiekli super koláčiky, plný kartón šišiek, len som si do kelu nezapamätala meno. ALe všetci sme po nich skočili. Boli mini hamburgeríky, slaný koláč, broskynky, hrozienko, mini vanilkové rožky od @jakelina - také mini pracné ako keby ani deti nemala 😀. Ak som na niečo zabudla tak len preto, že tam bolo toho neúrekom. A ešte kokosový koláčik, čoko kekse, slané praclíky, rožky a pod. Len faaaaakt neviem od koho. Veľa sme sa zasmiali a porelaxovali bez našich deťúreniec. No teda pristela a aduskatt mali aj svojich chalanov, tí sa pekne spolu zabavili - strielali 😀

aduskatt
23. sep 2012

@vlada111 ale jasne, ze viem, ale ved nech to pocuju z Tvojich ust.teda citaju z tvojich pismenok 😀 😀
@mia1111
a ja som si vytiahla kraaaaaaaaaasny swapiiiik🙂 mam ho doma na policke

vlada111
23. sep 2012

@jenie123 keď nechceš kupovať nič drahé, dostať také štrukturálne fólie za necelé dve eurá tuším, len musíš pohľadať kde ich majú.

mia1111
23. sep 2012

@vlada111 - jééééééj, normálne som mala na chvíľu pocit, že som bola s Vami 😅 😵 . Muselo byť fakt suprovo, teším sa na fotečky 😵

mia1111
23. sep 2012

@aduskatt - akýýýýý? Chcem fotečku 😉

aduskatt
23. sep 2012

@mia1111 no uplne uzasny.............ked budem pri druhom pocitaci, tak to sem hodim, ak ma baby nepredbehnu🙂))

mia1111
23. sep 2012

@aduskatt - už sa teším 😉

aduskatt
23. sep 2012

@mia1111 prenadherne figurocky na detsku torticku🙂 aj mojmu chlapovi sa pacia🙂 a k tomu aj situ kuchynsku chn apku, ale nie rukavicu, ale stvorec...........no proste nadherne, uzasne🙂

aduskatt
23. sep 2012

no, zeny moje, ja vas na par hodin opustam, idem trpiet na nakupy☹ toto ja taaaak nemusim..ale idem pominat peniazky, kym mam, xixi........................a mozno si ja mixer kupim, ked mi moj zhorel

sisix
23. sep 2012

Postup na tank by byl??? Diky moc

mimoza13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz