• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

juj, ja idem modelovať postavičky z termixu Mňam-mňam Bobík :grinning:
23. sep 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie naša Vaneska oslávi rôčik 8.10. :wink: tiež jej budem robiť tortičku ,ešte neviem akú :confused: ale to už bude moja 112 tortička :grinning:
23. sep 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@mia1111 veľmi pekne ďakujem za inšpirácie,všetky som si uložila a niečo už použila :slight_smile:
moje tohtotýždňové,skúšala som aj tú marlenku bez vaľkania,akurát ju ideme načať :slight_smile:
23. sep 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lawli no však já teprve začínám objevovat pečení dortů :grinning: No já asi udělám harlekýna, ale potahovaného a druhé malé patro - 10 cm - bledý piškot s pribinákem a banány, aby ho Martin mohl ochutnat. Jen si říkám, aby ta pařížská šlehačka neudělala brikule :sweat_smile:
23. sep 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, prosím vás, nemáte nějaké inspirace na dort pro chlapa ke 40, který rád dělá se dřevem :sweat_smile: ? Vůbec mě nenapadá, co bych mohla vytvořit a je to objednávka celkem na rychlo - na příští sobotu, k tomu už mám další dva dorty, tak jsem zvědavá, jestli to vůbec budu stíhat :confused: . Předem moooooc děkuju :dizzy_face: !
23. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky Kitty delate ji nos cerny nebo zluty??? Nebo je to jedno?
23. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 no ja ti nevie povedať kolko by stála väčšinou berú od kila, ale každý inak...
23. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tu je tá podložka, ale teda neviem toto je tá najväčšia, boli tuším aj menšie...prípadne si to rozstrihnete s @pipka :grinning:
23. sep 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisix ja som robila zlty..
23. sep 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 všetko naj, naj Ti želám k tvojim meninkám ... z dobrého to najlepšie z pekného to najkrajšie ...
23. sep 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 krásnučká Kitty ... šikulka
23. sep 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 no tu je moj uzasny swapik:slight_smile:
23. sep 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
tak co na ni rikate? Muze byt? A nesetrete me !!!! :grinning:
23. sep 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@aduskatt - jéééééééééééééééééj, to je kráááááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ešte fúziky :wink:
23. sep 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jeste pokus o praci s folii + par kyticek pro nasi babi
23. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@mia1111 ze? uplne uzasny........mam ho vylozeny v obyvke na policke:slight_smile:)
23. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 ju no jo , to tu nedavno uz bylo hi hi
23. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 - krááááásne tortičky, to autíčko sa Ti moc podarilo, také milučké je :dizzy_face: . A marlenku idem piecť tento týždeň aj ja - 2x :grinning:
23. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, mixer novy kupeny:slight_smile:)
23. sep 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
oprava
23. sep 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Tak holky uz aj ja domaaa, porozvazala som vsetko co som mala v aute :grinning: len maly mi zas zostal :sweat_smile:
Bolo fantastikus, uzasne ste babule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne vsetky !! jaj som sa zasmiala :grinning: pochutila si :grinning: dostala som mnamkove marmelady vo swapiku :dizzy_face: +kolaciky :dizzy_face: , strasne moc dakujem jakelinke za peceny caaaaaaj, moc sa nan tesim , urobim hned ako oddýchnem , bo ted som mrtva by om si nevyvhutnala :frowning2: a ja som este navyse dostala mojho srdca šampiona !!!!! od @lamps maleho marťanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je naaadherny, uz sedi v pracovni :dizzy_face: a aj kapustnicku som dostau :grinning: kujeem este raz!!!!
a baby dik za super vikendos :dizzy_face:
23. sep 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@pristela sa ma maly dnes pytal, ze kedy mienime zorganizovat dalsie stretko, lebo je rad, ze ma noveho kamosa:slight_smile:
23. sep 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: @pristelka veď ja som sa ťa ani nespýtala, či tá kapustnica stačí a či netreba ešte prispieť na benzín. Keď prídeš doplatím ti ... a kapustnica chutila?
A aj ja som veľmi rada, že som vás aj osobne spoznala, bola som s vami síce len chvíľu, ale som rada, bolo mi s vami fajn. A ozaj neviem o koho som dostala swapík tú krásnu Minnie :sweat_smile:, tak sa mi priznajte niektorá :sweat_smile:
23. sep 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kockyyy!!!!! Vy uz mate aj po chate?? Bozinku, skoda, ze ja som tak daleko:frowning2: :frowning2:....Postnite dake foto:slight_smile:

Ja pridavam len taku rychlovku pre jednu restiku, kde chceli, aby kazdy host dostal rovnaky kusok a aby ta torta nebola moc draha:slight_smile: , teda aby bola veeeeelmi jednoducha....Mam im take podobne robit pravidelne...
Nie je to nic svetoborne, ale aspon sa precvicim v modelovani....
23. sep 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
zavislacky, tak uz ste tu? :grinning: :grinning: :grinning:

@dadka212 a kde je ta podlozka, co som slepa? :confused: :sweat_smile:
23. sep 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
23. sep 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 no chaaapem :grinning: :grinning: :grinning: a dakujeeeeem :wink:
23. sep 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak konecne fotose mojich dalsich vikendovych, des a hruza objednavka, ale tak to uz asi aj klasika u mna :grinning:
Vílovska je pribinak , maliny, hore coko vaha 3,5, a ta cokoladova je dole orech korpus, coko plnka, stred mramor korpus tvarohovo gastanove pyre , vrch coko orech korpus , pribinák, jahody , vaha 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vsade samáááá čokoláááda :confused:
23. sep 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lamps jemine a ja citam ze co si este chleba chcela k nej zabalit ???? :grinning: :grinning: :grinning: andelicka jasne ze staci , to mas za to babatko :sweat_smile: a je super ja len kostovala , ale moj uz jasne jedol :grinning:
a zabudla som ti to krájadlo dať :rolling_eyes: inak ten marťanko, aaach laska na cely zivot, kuka tu na mna stále :grinning: :grinning: :grinning:

@pipka pipuša, nedrááááždi !!!! som tu len kvoli foto tortám, vlozim a du spaaaať :grinning:
23. sep 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok