• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@pristela - jááááááááááááááááj, náááááááádhernééééééé zasa obidve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela torty sú krásne a čokoládová je famózna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak moc ďakujem za odvoz a ku kapustnici želám dobrú chuť :grinning: :grinning: :grinning: a mne srdiečko už visí v kuchyni
23. sep 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix - trošku mali byť tie fúziky inak, kuk na ten Kitty tanierik, kde Ti Kitty sedí :wink: , ja robím fúziky z hmoty, nech sú výrazné, čierne, ale aj fixkou môžu byť ;)
23. sep 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ze bolo fajn, nemusim pisat, to je jasne :sunglasses: Ale taka som presladena, ze som si dala slaninu na chleba a to tu teraz tlacim :grinning: A baby, nemozem napisat referenciu na chatu, lebo som si tam zabudla salku a chcem ju naspat :grinning:
A tu je moj swapik od @miciatko - este raz velmi pekne dakujem, manzel mi ho chce zozrat :grinning:
23. sep 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@pristela sak ja som dosla kuk tu tvoju cokonadheru a idem sa kochat tvojim swapikom :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaaj mne sa usiel swapik od pristelkyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som ja ina bosorka, ako som si ho vymodlila :sweat_smile:
23. sep 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Jo a zostal mi v kufri pecen chleba v lidlackej igelitke. Kto si zabudol? @miciatko @anibas @mariann2
23. sep 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Odfot a daj aj sem.
23. sep 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja moooc dakujem za uzasny vikend straveny s vami...dufam, ze nebol posledny :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
tortu ma v chladnicke a tiez som najprv natlacila zemlu so sunkou :grinning: :grinning: :grinning:

nasi su na hodoch...som dosla .a nikto doma.....jaaaj tak si vychutnavam posledne chvilky kludu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
23. sep 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@simasa idem idem....som si ho aj tak fotila..len idem postahovat fotky a dam :wink:

ale asi najprv vybalim...sak ja mam este veci v predsieni na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veeelmi dakujem @jakelina za chlebiiiiiiiiik :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joj baby, ale ako vam bolo fajne na stretku, ticho zavidim :wink:

baby potrebujem pomoct, hladam inspiracie pre damu na 30, nieco pekne, farebne, decentne :wink:
23. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta cokoladova je perfektna :dizzy_face: ako to robis,ze ju mas tak krasne dookola a nedolame sa a je taka tenka
23. sep 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no moj swapík...zabaleny aj rozbaleny :wink:
23. sep 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@mia1111 Děkuji..:slight_smile: U nás sem měla 23.6. :slight_smile:
23. sep 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,vsetkym babulkam dakujem za krasne stretko, vsetky ste uuuplne uzastne.Vsetky dobroty boli moooc moc dobre, este doma si vychutnavam cokoladovu torticku , slane pecivko :dizzy_face: :dizzy_face:
dakujem, za kraaasny swapik od Elisky Lenky, uz je na policke, a takztiez Pristelke za kraasne srdiecko, uz je pekne zavesene v kuchyni :dizzy_face:
za odvoz moc dakujem Pipke :dizzy_face:
23. sep 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@simasa chlebik bol moj, ak nezjete kludne nakrmte s nim neake sliepocky, holubky .. . . :grinning:
23. sep 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky já se taky přidávám a poděkováním za úžasné setkání plné smíchu a pohody. Děkuji za vše co jsem se naučila a moc milé dárečky.

@lamps za úžasnou kytičku,
Pristele za srdíčko
Florentině za swapík
Dm1 za růžičku
Večernici za přivezení pomůcek
Snad jsem na nikoho nezapomněla, pokud ano tak se omlouvám.

:wink:
23. sep 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@simasa chcem ti este raz podakovat za zariadenie celeho stretka, si sikovna baba

a neuverite ,ale ja mam zasa swapik od simasa , ona moj a ja jej a to sme si zrebovali , no niekdo hore to tak zariadil, a dostala som od nej vymodelovanu krasnu ruzu , je pri mne v pohari,stale mam pocit ze jej musim dat vodu,lebo je ako prave utrhnuta zo zahradky
23. sep 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka co chlebík, už jsi dělala topinky??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka já mám spíš dětské, ale co třeba kytičky? Ty nikdy neurazí ne :grinning:
23. sep 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@artepf niake inspiracie neviem co presne potrebujes stym drevom
23. sep 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@simasa a tobě speciálně za celou organizaci a zařízení všeho co bylo potřeba. :wink: Moooooooooooooooooc veliké díky

A ještě velké díky za Zlatý klas.
23. sep 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka hmmmmmmm, od koho asi tak môže ten tvoj swapík byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty čarodejka :grinning: :grinning: :grinning:

taktiež kočky ďakujem všetkým účastníkom zájazdu, bolo super, hlavne ďakujem @simasa za organizáciu
@pipka za odvoz priamo pred dvere domu @lamps za úžasný swapík @dadka212 vlnkýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa ja som si uchmatla kúsoček tej tvojej torty domov a už to chutnali a potrebujem receptík :wink: všetkým chutila a už majú požiadavku takú dobrú upiecť :grinning: takže ak budeš mať čas poprosím recept na korpus, plnku :slight_smile:
23. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 dík za link na tú podložku :wink:
a ešte díky @pristela za srdiečko už visí na čestnom mieste v kuchyni :wink:
23. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka niakych par pre teba na inspiraciu

joj baby ako citam mali ste super stretko
23. sep 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pár foteček, malá ochutnávka. Chata a několik momentek ze zdobení a dorty co jsme tam dodělávaly.
23. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
baby, hlásim zdarný príchod domov, už som aj nakúpila a deti nakŕmila @lamps minnie je od @anibas :wink: ďakujem vám kočky, za super víkendík
23. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
jééééééééééééééééj, baby, ja som taká nešťastná, že som tam nemohla byť s Vami :pensive: :frowning2: .
@simasa - aj ja si prosím receptík na tú vychválenú tortičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky mela bych velkou prosbu, mohly by jste mi dat par tipu na smouli dorty,ale s gargamelem... Nejlepsi by byl i navod na gargamela,ale to je asi nerealne.. Jinak budu rada i za vase vytvory,jelikoz jste moc nadane tak by jste mi mohly byt inspiraci :slight_smile:

@vecernicci mohla bych te poprosit o koupi abecedy?? Byla jsem totiz v sape, zazitek sam o sobe, nakoupila jsem tam hodne veci,ale abecedu nemeli :frowning2: A muzu se jeste zeptat co vse tam u vas prodavaji?? Doufam, ze te tim neotravuji..
23. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok