• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@teodorie
@yamahafazer ste zlate kocky, dkaujem krasne.
23. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@micmo ja som robila gargamela,ale len podla obrazka z rozpravky lebo navod na neho som nevidela mozno uz niekde je a dam ti niake inspiracie aj znetu co mam torty
23. sep 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela moja, obe su prekraaasne! Kazda inym sposobom ! A to si , prosim ta, robila po ceste autom zo stretka, ci kedy? :grinning: :grinning:

Jaaj, skoda, ze som tam nebola:frowning2:
23. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pár foto zo stretka :wink: mali sme sa ako prasce v žite :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@jakelina srnček jelenček chudák už doplakal :grinning: okoštovali sme a je super @večernici ďakujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. sep 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina Paradne jste si uzivali. Krasny fotecky. :wink:
23. sep 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby dúfam, že nevadí, že sem pridávam tieto fotky, pridávam len tie kde nie je vidno face :wink:
23. sep 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@mariann2 no môj tajný typ bol, že je od @anibas - ona má vždy na tortách tu Minnie takú krásnu
@anibas ďakujem za swapík, mám ho na očiach a vytešujem sa z nej ako malá Andrejka :grinning:
23. sep 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 tá ruža je prenádherná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. sep 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps já mám taky krabičku danou v obýváku a musím někam schovat, aby mi to nerozlámali děti nebo já. Však já jsem taková šikovná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tu pristelka tak rýchlo modelovala, že som nestíhala fotiť postup, len sme zírali s otvorenou pusou :grinning: trvalo jej to tak cca 20 minút ak nie menej, je to šikovnica tá babizňa no čo Vám poviem :wink:
23. sep 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@jakelina to je taký krásny pocit urobiť niekomu radosť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a šikovná to si, o tom nepochybujem, ale myslím to tak, že si skutočne šikovná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
23. sep 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tú bielu ružičku robila @simasa :wink: fakt nádherná :dizzy_face:
23. sep 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam tak zavidim, ale v dobrom to je uplne nieco ine, ked sa teraz vsetky poznate a ja by som tak rada videla vsetko co ste predvadzali a ked vidim tie dobrotky co ste tam mali sa mi slinky v ustach zbiehaju.

Ten stencil na tej krabici ste robili s cerou alebo len farbami
23. sep 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mam otazku aku bielu cokoladu pouzivate do parizskej slahacky?lebo mam robit bielu parizsku nie hnedu a teraz neviem ktora biela coko je dobra.Dakujem
23. sep 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja viem, že ju robila @simasa, len neviem, kedy budem aj ja robiť také krásne ruže :frowning2:
23. sep 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer Ty jo dekuji, z toho si neco urcite vyberu, kdyz koukam na toho gargamele tak snad to nebude tak tezke jak jsem si myslela :slight_smile: Dekuji
23. sep 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ruza je uzasna
@yamahafazer ja používam Orion alebo bielu z Lídla
@lamps no to strašně šikovná, takový dobrý med jsem nechala spadnout na zem a rozbil se. Chudáci včelky než to udělaly a já nešika hrozná, bylo mi do pláče. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja viem, ale žiaľ aj také sa stáva, neboj včielky by to určite pochopili a nemali by ti to za zlé :wink:
23. sep 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no příště musím dostat nějaký nerozbitný dárek, ani jsem nečekala, že to bude něco těžkého a už se stalo :unamused: :cry: :cry: :cry:
23. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina mne to bolo tiez velmi luto ale dufam ze ruzicka od dm1 to trosku zjemnila :wink:
23. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@micmo hele, snad poneděli budou mít nový zboží, minulý týden jsem je vykoupila :wink: mají tady ty silikonový formičky už jsem tu dávala link a všechno možný, uvidím, jestli nebudou mít něco nového, ale tenhle týden nebudu mít moc času, tak uvidím, jak se tam dostanu :wink:
23. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina zatial chlebik vo vajicku :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: ale je bozskyyyyy :dizzy_face:

a aj ja samozrejme dakujem @simasa za zariadenie celeho stretka, organizacia aj vsetko na velku 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este raz velkaaa vdaka :slight_smile:
23. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jsem ráda, že chutnal :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci a jaká cesta?? Všechno dobré???
23. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa to je ten český chleba od @jakelina :wink:
23. sep 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci pre mna uz silikonka neostala , ze ?
23. sep 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem :slight_smile:

joj ked vidim tie foto zo stretka tak ste sa mali paradne :slight_smile: no ja som musela aj v sobotu makat v praci lebo nemam dovolenky uz tak musim nadrabat lebo mame mat inventuru tak budem mat volno
23. sep 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok