Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
23. sep 2012

@teodorie
@yamahafazer ste zlate kocky, dkaujem krasne.

yamahafazer
23. sep 2012

@micmo ja som robila gargamela,ale len podla obrazka z rozpravky lebo navod na neho som nevidela mozno uz niekde je a dam ti niake inspiracie aj znetu co mam torty

njonja
23. sep 2012

@pristela moja, obe su prekraaasne! Kazda inym sposobom ! A to si , prosim ta, robila po ceste autom zo stretka, ci kedy? 😀 😀

Jaaj, skoda, ze som tam nebola☹

eliska22
23. sep 2012

pár foto zo stretka 😉 mali sme sa ako prasce v žite 😀 😀 😀

lamps
23. sep 2012

@jakelina srnček jelenček chudák už doplakal 😀 okoštovali sme a je super @večernici ďakujem 😅 😅 😅

sisix
23. sep 2012

@jakelina Paradne jste si uzivali. Krasny fotecky. 😉

eliska22
23. sep 2012

baby dúfam, že nevadí, že sem pridávam tieto fotky, pridávam len tie kde nie je vidno face 😉

lamps
23. sep 2012

@mariann2 no môj tajný typ bol, že je od @anibas - ona má vždy na tortách tu Minnie takú krásnu
@anibas ďakujem za swapík, mám ho na očiach a vytešujem sa z nej ako malá Andrejka 😀

lamps
23. sep 2012

@eliska22 tá ruža je prenádherná 😅 😅 😅

jakelina
23. sep 2012

@lamps já mám taky krabičku danou v obýváku a musím někam schovat, aby mi to nerozlámali děti nebo já. Však já jsem taková šikovná 😝 😝 😝 😀 😀 😀

eliska22
23. sep 2012

tu pristelka tak rýchlo modelovala, že som nestíhala fotiť postup, len sme zírali s otvorenou pusou 😀 trvalo jej to tak cca 20 minút ak nie menej, je to šikovnica tá babizňa no čo Vám poviem 😉

lamps
23. sep 2012

@jakelina to je taký krásny pocit urobiť niekomu radosť 😅 😅 😅 a šikovná to si, o tom nepochybujem, ale myslím to tak, že si skutočne šikovná 😅 😅 😅 😉

eliska22
23. sep 2012

@lamps tú bielu ružičku robila @simasa 😉 fakt nádherná 😵

lokalistin
23. sep 2012

baby ja vam tak zavidim, ale v dobrom to je uplne nieco ine, ked sa teraz vsetky poznate a ja by som tak rada videla vsetko co ste predvadzali a ked vidim tie dobrotky co ste tam mali sa mi slinky v ustach zbiehaju.

Ten stencil na tej krabici ste robili s cerou alebo len farbami

yamahafazer
23. sep 2012

baby mam otazku aku bielu cokoladu pouzivate do parizskej slahacky?lebo mam robit bielu parizsku nie hnedu a teraz neviem ktora biela coko je dobra.Dakujem

lamps
23. sep 2012

@eliska22 ja viem, že ju robila @simasa, len neviem, kedy budem aj ja robiť také krásne ruže ☹

micmo
23. sep 2012

@yamahafazer Ty jo dekuji, z toho si neco urcite vyberu, kdyz koukam na toho gargamele tak snad to nebude tak tezke jak jsem si myslela 🙂 Dekuji

lokalistin
23. sep 2012

ta ruza je uzasna

lamps
23. sep 2012

@yamahafazer ja používam Orion alebo bielu z Lídla

jakelina
23. sep 2012

@lamps no to strašně šikovná, takový dobrý med jsem nechala spadnout na zem a rozbil se. Chudáci včelky než to udělaly a já nešika hrozná, bylo mi do pláče. 😝 😝 😝

lamps
23. sep 2012

@jakelina ☹ ☹ ☹ ja viem, ale žiaľ aj také sa stáva, neboj včielky by to určite pochopili a nemali by ti to za zlé 😉

jakelina
23. sep 2012

@lamps no příště musím dostat nějaký nerozbitný dárek, ani jsem nečekala, že to bude něco těžkého a už se stalo 😒 😢 😢 😢

miciatko
23. sep 2012

@jakelina mne to bolo tiez velmi luto ale dufam ze ruzicka od dm1 to trosku zjemnila 😉

vecernicci
23. sep 2012

@micmo hele, snad poneděli budou mít nový zboží, minulý týden jsem je vykoupila 😉 mají tady ty silikonový formičky už jsem tu dávala link a všechno možný, uvidím, jestli nebudou mít něco nového, ale tenhle týden nebudu mít moc času, tak uvidím, jak se tam dostanu 😉

pipka
23. sep 2012

@jakelina zatial chlebik vo vajicku 😎 🙂 🙂 ale je bozskyyyyy 😵

a aj ja samozrejme dakujem @simasa za zariadenie celeho stretka, organizacia aj vsetko na velku 1 😵 😵 😵 este raz velkaaa vdaka 🙂

jakelina
23. sep 2012

@pipka jsem ráda, že chutnal 😀 😀 😀

jakelina
23. sep 2012

@vecernicci a jaká cesta?? Všechno dobré???

vecernicci
23. sep 2012

@simasa to je ten český chleba od @jakelina 😉

mima1311
23. sep 2012

@vecernicci pre mna uz silikonka neostala , ze ?

yamahafazer
23. sep 2012

@lamps dakujem 🙂

joj ked vidim tie foto zo stretka tak ste sa mali paradne 🙂 no ja som musela aj v sobotu makat v praci lebo nemam dovolenky uz tak musim nadrabat lebo mame mat inventuru tak budem mat volno