• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
ahojte,neviem najsť tortičku taku okruhlu a na boku je akoby len nalepeny traktor,hore su mračky....nemáte niektorá foto? alebo nerobila ste ju niektora? hladam ja na TOM,nonedari sa mi... :frowning2:
8. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milocka ďakujem, mám tortu na sobotu, a chcú ovocnú tak skombinujem mandarinkový trasený a tento zo zmraz. ovocia/jahôd, ale budem ním plniť, takže asi dám aj stužovač. Dúfam, že to bude dobrá kombinácia na horúcu sobotu. Čo poviete kočky??? :unamused: :unamused: :unamused:
8. júl 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a jak se ti povedlo Ferari??? a ta masle? hod foto :wink: chtela bych ji udelat kolegyni na dortik tak at mam inspiraci... teda holky vy toho nakecate za tu chvilku :grinning:

ale vsechny mate dortiky moooooooc krasne :dizzy_face:
8. júl 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOje dva (ne)výtvory...:slight_smile:

8. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka no kraaasa, me se hlavne libi ten ruzovy :wink: fakt peknoucky...
8. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka a co máš uvnitř za krém?
8. júl 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka prekráááááááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a si mi výborne pomohla, mám vykrajovátka 5 Petal a vnútro som nevedela poriešiť - tak dám maličký kvietoček :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: vďaka
8. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka dakujem,také niečo,len aj ten vlačik bol tak ako tie kvety nalepený...
a nadherne tortičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni, no úplne na 1***.
8. júl 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj myslis tuto?
krasne torty baby, najma sa mi paci ta ruzova od zdeni, taka je chutna :slight_smile:
8. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze nevadi, ked som tu dala link na jej torticky :confused:
8. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby,a ta od dm1 nemá chybu...užasna...asi sa budem inšpirovať :grinning: :grinning: :grinning: chcela som taku jednoduchu,na meniny mojmu Oliverovi,ale ma teraz tu šiestu chorobu,tak dufam že stihnem aspon na vikend upiecť.vďaka ešte raz
8. júl 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj v tom albume ma viacej pohladov na tu torticku :slight_smile:
8. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...zase vas musim pochvalit za nadherne vytvory, nestiham sledovat vsetky, ale urcite su krasne vsetky do jedneho. :slight_smile:
pridavam aj ja svoje, neviem ktore som tu davala naposledy....fakt ja nic nestiham, v poslednej dobe sa mi toho nakopilo povyse hlavy, hodim fotky na TOMa a makam dalej :grinning:
tak tu su:

8. júl 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka25 to modré srdce je nádherné....pošleš recept?
8. júl 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirael4 dakujem to modre srdiecko som zbuchala raz dva bolo objednane na poslednu chvilu :slight_smile: a co sa tyka receptu aky mas na mysli?na korpus, krem ci marcipan?potahovka je Dama Top, korpusy kakaovy a svetly a krem jahodovy a cokoladovy
8. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky- velmi pekné torty :wink:
8. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka25 nadherne torticky a tiez sa mi najviac paci to srdce :dizzy_face: mas na to tu 3D formu, ci obriezas?
a jahodovy krem sa ako robi?
8. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b dakujem tiez :slight_smile: na to srdiecko mam formu srdce, kupila som ju na pecenihrou.Jahodovy krem robim z jahod. pudingu, dam 2 pudingy, 500-600 ml mlieka, 1 maslo a pras. cukru davam od oka asi tak 150 g tipujem, ja to nikdy nevazim, uz ked sa mi mixuje maslo s cukrom tak ochutnam, ked sa mi zda malo sladke, pridam este a potom dam vychladnuty uvareny puding :wink:
8. júl 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka25 takze klasicky pudingovy, len s jahodovou prichutou :slight_smile: ja tiez robim kremy - od oka :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte decka.help help help.Mate niekto zaruceny recept na cokohmotu:?
8. júl 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca a ten, co je na FB, sa ti nedari?
8. júl 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ja som este neskusala.Tamten som len opisala.Niet nad vyskusane
8. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tu akurat trapim s RDI :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to velmi makke a natahuje sa ako zuvacka. podsypavam a nic :rolling_eyes:
8. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca skus pozriet na TOM, tam boli viacere diskusie na temu cokohmota. chces nou potahovat, ci len ozdoby robit?
8. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes robila tortu pre neterku tu u sestry na morave a prvykrat som robila z tych americkych cukrikov bielych z lidla ale nerobilo sa mi s tym bohvieako teda...... strasne malo cukru tam islo oproti tym co sa umyvaju a potom mi to pripominalo jeden velky cukrik... zajtra hodim foto nakoniec to aj tak celkom dobre dopadlo nato ako na figu to vyzeralo

@zdenallicka nadherne!!!! aj ta ruzova aj s lietadielkom obe su super!

@sisa.b v pohode si mohla dat link ved sama som ho tu raz davala a album na FB mam verejny :wink:
8. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b no ja som prave toho uz tolko precitala ze mi je zle z toho a neviem sa rozhodnut.Chcem ju na vyplet kosika
8. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja som robila z hmoty len ruze a male ozdoby tak neporadim podla mna by som s tou mojou nic nepotiahla
8. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok