• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps tak tojsem ráda, že ho to moc nebolelo :grinning: :grinning: :grinning:
@miciatko růžička od @dm1 nepřežila cestu, cestou se nějak roztekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
@jakelina v Moravské Třebové jsme museli stavět na kávu a odpočnout si, @ florentina byla unavená z toho, jak nám celou dobu svítilo slunce přímo do očí, ale pak už to bylo v pohodě, jen doufám, že už taky v pořádku dorazila, snad se ozve :wink:
23. sep 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ty si mi tusim radila tu slahacku v tescu tu bielu 500 g som nasla aj unas :slight_smile: a nikedy som si ju tam nevsimla dakujem za radu budem ju akurat skusat tento tyzden do viacerych toriet tak dufam,ze nebude hned pokazena
23. sep 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 bohužel, pak už číňan neměl žádné :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ano ano:slight_smile: ja som to bola, tak som rada, ze si ju nasla:slight_smile: ja som si kupila do zasoby :grinning:
23. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jeho to nebolelo, ale ja som s takým ťažkým srdcom doňho zarezala :frowning2: chudáčik on mal taký krásny milý výraz v tváričke a ja som naňho nôž vytiahla :frowning2: :frowning2: čo som to ja za osobu :grinning:
23. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci @jakelina juuj to mi je luto ze nevydrzala :cry: . No bolo vlhko aj tam a v aute ak sa trosku zakuri je zle este bola slabo vytvrdnuta :cry:
23. sep 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj swapik už stojí na čestnom mieste :wink: a neviem ani od koho je :frowning2: A dakujem vam všetkým za príjemne strávený víkend :wink:
23. sep 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lamps Aďka nemáš začo - som rada, že sa páči.
23. sep 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ono bylo v autě strašně teplo, sluníčko svítilo jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a veľmi sa páči, moje babuľe doma ju obdivovali, že aká je krásna. Ja som 2D obrázok skúšala len raz a nešlo mi to, ani som ho nepoužila na tortu
23. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby tak som šťastne docestovala domov cca 18:30 - už som aj v horúcej vani bola - a teším sa na vlastnú postieľku :grinning: :grinning:
Veľmi krásne ďakujem za úžasný víkend: Silvike, Darinke, Mariannke, Majke.cz, Katke.cz, Markétke.cz, Žanetke, Danke, Helenke, Ľudke, Majke, Lenke, Dadke, Janke, Andrejke, Vladke, Aďke !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PS: Musela som si doma hneď dať mäso !!!
23. sep 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@larah to je od dadky :dizzy_face:
23. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky aj ja moc dakujem za prijemne straveny cas a rada to zopakujem aj nabuduce :dizzy_face: . Kde dame tie spolocne foto? niekde na FB?
23. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@larah tú sovičku robila @dadka212 :slight_smile:
23. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prišla domov, dala sprchu a fičala ešte s mm a krpatou a so segrou na after party, dojesť čo zostalo z oslavy :slight_smile:
23. sep 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv Tak ten je úžasný!!!!! Jsi fakt dobrá :slight_smile:
23. sep 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 No Janka si užíva deti a manžela, tak foto asi neskôr :grinning: :grinning: že @pipka
23. sep 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci tak nevadi ....
23. sep 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no zienky, konecne sa ku mne dostala aj moja rychlohusenicka:slight_smile: ale asi im blbo fotil fotak, lebo farby su divne.........
ta predposledna bola krasna fialova, tu vyzera byt seda:frowning2:
23. sep 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Inak babuľky mne ani to stretko nepomohlo k tomu, aby som vedela, ktorá ste ktorá (aby som vedela priradiť nick ku civilnému menu) pamätám si len niektoré. Bolo vás tam na mňa tak naraz veľa :grinning:: Mne by asi lepšie ako menovka poslúžila fotka torty, ktorú ste robili a potom by som si asi vedela urobiť v hlave poriadok v menách
23. sep 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dm1
@eliska22 nejako som si to splietla :unamused:
23. sep 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem :wink:
23. sep 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas :grinning: asi asi
23. sep 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jde vidět, že jste si srazík mooooc užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super fotečky postupů, nádherna čokoládová růže a prosím Vás jak by se ta čokoláda po stranách dávala na kulatý dortík?? děkuji :wink: :wink:
23. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 na bok torty musi ist este kym nie je uplne stuhnuta a da sa ohybat:slight_smile:
23. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 na gulaty by si musela pockat chvilocku kym coko jemne zatuhne /aby sa neliala /a potom prilozit kolom dokola okolo torty a dat do chladu. Potom stiahnut bud formu alebo papeir na pecenie ci neico ine na com mas coko
23. sep 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 čím je robený ten stencil?
23. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a na tu housenku jsou nějaké speciální misky?? mooooc se mi libí, taky bych ji chtěla zkusit :wink:
23. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj ci vam muselo byt hej , ste si to paradne uzili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....mozno sa aj ja pridam nabuduce na take aspon tyzdnove stretko , lebo kym sa na mna nieco nalepi to trva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...momentalne si ma liiiizla dajaka pliaga , tak uz sa len tak plazim zo zotrvacnosti a pridavam moju prvu prsatu :grinning: snad prizmurite obe oci :slight_smile:
ulozila som si ju odtialto , tak snad prvotny napad niektora z vas spozna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moc sa na mna hnevat nebude :dizzy_face:
23. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@aduskatt
@dm1 holky děkuji :slight_smile: já jsem ted dělala kulatý, a musela jsem to nařezat na plátky :grinning: tak ted aspon vím jak na to, super :wink:
23. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok