• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
babyyyyy, tak aj ja nejake fotecky... :wink:
23. sep 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Babenky potrebujem vediet ci cup cakes su normalne muffiny ci nie???
23. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer, nepatřím k vám, to ani náhodou, možná tak na stranu strávníků :grinning:. Vím že tu nemám co dělat, ale oči mi zabloudily na vaše veledíla, smekám před všema klobouk a zííííírám, fakt, kolik práce jsou šikovné ruce a fantazie schopné. Je mezi vími i nějaký muž, co peče ? :fearful:
23. sep 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a dalsie... :wink:
23. sep 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@alemari jasne, ze su aj muzi, ktori pecu torty:slight_smile:
23. sep 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule paradne fotecky, skoda ze sa mi nepodarilo, len ja mam este aj strasiu bambulu choru a nervnu na okolie :frowning2: sa mi dnes rano stikutalo, tak sufam, ze si marne namyslam a neohovarali ste ma :grinning: ak bude dalsie, tak to musim uz ist aj cez mrtvoly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mam este jednu tortu v zalohe, len ju nemozem pridat do odvolania nikam ...az ked bude povolenie :wink:
23. sep 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Super šablony :slight_smile: a já si myslela, že se to maluje :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jaaaj manzela som vyhodila na nocnu a deti uz spia...chvalabohu :grinning:
takze uz som len vasa :grinning:
23. sep 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
a tie spolocne samospustovky dam asi radsej na FB ako sem...ci? :wink:
teda ja s tym nemam problem...len neviem ako ostatne :wink:
23. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jj na FB aspon sa mozeme aj pooznacovat :slight_smile:
23. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak ty máš teda asi nějaký jiný chleba než ten český, když byl ještě u simasy v autě, no však to je jedno :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mně to taky nevadí, kdyby jsi byla ochotná, ráda bych i na mail dostala ty společné. :wink:
23. sep 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby neblaznite a uz mi tolko nedakujte, ved to nebol ziadny hrdinsky vykon zajednat chatu :grinning: A o to ostatne sme sa uz postaratli vsetky, preto to bolo take fajn :slight_smile:
A recept na tu cokoladovu tortu:
Korpus je cokoladovy z nasej temy recepty od @dadka212:
6 vajec
240g práškový cukor
250g hladká múka
prášok do pečiva
100g čokoláda na varenie (rozpustiť)
100ml olej
100ml voda
z bielok vyšlahať sneh, žltka vyšlahať s cukrom do biela, pridať rozpustenú čokoládu, olej, vodu a nakoniec múku s pr.do peč., ručne metličkou vmiešať sneh, piecť pri 150stupňoch.
Pokropila som ho trocha zriedenym matovym sirupom a na to jahodovy dzem a pravy parizak z 1 litra smotany a tusim 600 g cokolady + aroma tato http://www.pravacokolada.sk/sk/lorann-aromy/835-lorann-matova-cokolada-37ml-mint-chocolate-chip.html a na krem som este poukladala maliny.
23. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pipka v pohodě, já s tím taky nemám problém :wink: já vypadám blbě na každý fotce :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este nejake cokoprace :wink:
23. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@jakelina mne zostal chleba od miciatko - od nich z pekarne
23. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no podla mna sme vsetky skveleee, kraasne, a bozsky sikovneee :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@levandulka3 cera, farba a asi cukor práškový? neviem presne,ale tuším takto, nedávala som pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zarábala to @pristela
23. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa prosim ta este pridaj link na tu pepermintovu aromu ta tomu dodala tu ceresnicku na tortu :dizzy_face:
23. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina chleba jak chleba...na topinky vsetko jedno :grinning:
23. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no ja som sa na ten cokotransfer tak namotala...taaak sa mi to zapacilo, ze si okamzite idem kupit a najblizsia mozna torta bude cokoladova :grinning: :sunglasses:
23. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 je tam ten link, ty ho nevidíš???
23. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 růžička se začala topit, ale to vůbec navadí, doma jsem všem ukázala fotky a obdivujeme ji ještě teď. Bylo fakt moc teplo a na auto svítilo. Ale i tak moc a moc děkuju, jsi moc hodná. :wink:
23. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ďakujem za recept, tú aromu si kde kupovala a aký má názov ?
23. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @simasa boze som slepa asi jasne je tam :zipper_mouth:
23. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci Jasne, v pohode, to jen kdyby jsi mela cestu kolem nebo spise cas :slight_smile: Jinak mohla by jsi mi taky poslat ten link do IP??? Dekuji moc a omlouvam se, ze takhle otravuji v nedeli vecer...
23. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja kujeeeem,
šalieš? nee , to som robila v noci pred stretkom :grinning: cize som spala len 3hodky :frowning2: ale nevadí , prezila som to snad bez ujmy :grinning:
@eliska22 @levandulka3 ano , ano je to cera, cukor, farba - len pomer netusim , ja to tak od oka robila, vsak ako doma, ako doma :grinning:
23. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa prepáč, čítam ako tatar a potom sa pýtam na niečo čo si tu už dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina juj mi je to luto jedno sa ti rozbilo a druhe roztieklo :pensive:
23. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok