• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@jakelina a co napriklad s takou lienkou, motylikom z cukru? aj tie budu drzat vodou? ci nejake maslo?
24. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela baby prezradte, odkial mate tie kraaaasne cupcakes srdiecka? Su velmi pekne, videla som ich aj na fotkach z chaty. :slight_smile:
24. sep 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@jakelina dievčence ja som ani netušila koľké starosti vám s tými mojimi výtvormi spôsobím :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte dievcata,potrebovala by som torticku pre syna,najde sa tu nejaka sikovnica kosicanka? poprosim IP dakujem
24. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia bude držet neboj.
24. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to je super, že som sa strafila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. Kamoške som robila minulý rok tortu ako darček a bola zelenkavá, keď ju kamoška uvidela zahlásila mi, že sa jej hodí presne ku prehozu na posteli :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@emelia drzim palce a hlavne nehadz hned "tortovu formu do zita" :sweat_smile:
vyskusaj a isto budes prekvapena ako sa ti super vydari. tesim sa na fotku. :slight_smile:
24. sep 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina dakujem, tak som teda zvedava na svoju druhu tortu...
24. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, prosim Vas ako sa robia taketo krasne rovne hadíky :slight_smile: Dakujem pekne
24. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
babeny, jedna torta spolocna pre chlapca aj dievca. maju 2roky a su len kamarati, no budu oslavovat spolu....
nejaky motiv? napad?
24. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella ja by som ich iba sulala na rovnaku hrubku... :wink:
24. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja si tu sedím a "kecám" s vami a kto mi upečie korpus? Mám tento týždeň dve torty - jednu knihu a druhú pivový krígeľ. Knihu berú v stredu doobeda a krígeľ vo štvrtok, nemám nič nachystané. Len korpus na knihu mám upečený :sweat_smile:
24. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul juuuj no neviem ci by moje boli taketo rovnake krasne, ved to je ako cez kopirák :slight_smile:
24. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella da sa to aj cez rozne kuchynske alebo aj lekarske striekacky :wink:
24. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chanella také hadíky sa robia buď extrúderom alebo obyčajnou striekačkou, dáš si do nej kúsok hmoty, trošičku ohreješ v mikrovlnke a vytláčaš hadíka :sweat_smile:
24. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps ja mam na piatok dve...a nie som schopna ani sa postavit...nieto este ist do kuchyne a zacat piect...stale si hovorim, ze sak zajtra :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som rada, že v tom nie som sama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, ale my to zvládneme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. sep 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ty si fakt neskutocna :wink: :slight_smile:
24. sep 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak toto sem ešte musím dať, tento swapík som dostala od @lamps ďakujem, už mi zdobí obývačku :slight_smile:
24. sep 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pipka a jak to doma muž zvládnul, myslím s dětmi? Doufám, že teď už si bude víc vážit tvé práce!
24. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za všetky pači sa mi to :slight_smile:
24. sep 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@pipka dakujem dievcata :slight_smile: ale este ma napadlo, striekacky maju ten otvor roznej velkosti? lebo toto vyzera byt vacsie
24. sep 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina no...straty na zivotoch neboli ziadne...deti najedene a v zasade zive :grinning: :grinning: :grinning: takze v poriadku.

aj ked teda v byte dost neporiadok..ale tak to som prehliadla...dnes som si vyupratovala a ficime dalej :wink:
skonstatoval, ze dnes sa tesi do roboty :grinning: :grinning: :grinning: takze asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. sep 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@chanella ja som si kupovala v zdravotnickych potrebach taku tu "konsku" velku a ta ma vacsi otvor...a este ked si ho zrezes, tak je to este hrubsie. :wink: kup si rozne velkosti, to stoji par centov a prisposobis si :wink:
24. sep 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 prekraaaaasne:slight_smile:

inak, s tym poharom bol super napad, moj swapik je na policke a tiez som premyslala, co s tym, aby nezapadol prachom...............dala som ho k mojej zbierke porcelanovych slonikov:slight_smile: tiez sa mi tam skvele hodi:slight_smile:
24. sep 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem pekne :slight_smile:
24. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 veru srdiecka boli nadherne prekvapenie od pristelky moooc ma to potesilo :dizzy_face:
24. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chanella ja som robila rpesne takú tortičku,robila som to striekačkou,ale pásiky boli trošku tenšie..........toto vyzerajú byť hrubšie.......ešte deti mavajú v hračkách ,v plstelíne všeičo,či tam nie je taký stroj na pásiky :wink:
24. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ani na sekundu som o tom nezapochybovala. Ma zlate rucicky :slight_smile: :dizzy_face:
No ale musim vam vsetkym zlozit poklonu kocky, ste velke sikulky. :slight_smile: Rada pozeram co nove robite, len nestiham vsetko citat. Ste na mna mooooc rychle :grinning:
Je super, ze je tu taka vyborna tema!
24. sep 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok