• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. decembra 2017 
@lucula73 dakujem za tip, urcite skocim do hrackarne :slight_smile:
24. sep 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj tak pěkná postavička je třeba tady http://dorty.artmama.cz/beruska-10 a pak mám pár inspirací samozřejmě odtud ... :grinning:
24. sep 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
PROSIM ZIENKY RADUUUUU KE DROBITE LOD AKO ROBITE PLACHETNICE?ma to byt styl piartska lod pre chlapika no neviem ci mam pouzit nejaky vykres alebo vytvrdit smartflex???dakujem a este otazka opakujem po com robit ena sutzkovu mini torticky a ake velke???
24. sep 2012 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fodorka baby davaju ako plachtu bud na tenucko vyvalkanu a vytvrdnutu hmotu alebo jedly papier. Niekto dava aj skutocny papier len to je potom uz nejedla varianta
24. sep 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fodorka Ak by si chcela....... postup na plachetnicu je aj na dvojke :wink: :slight_smile:
24. sep 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fodorka tu je to, priblizne v strede stranky........... kuk .......................... :wink: :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?page=9&post=last
24. sep 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulabj ...........................Inspiracie z internetu .................................... :wink: :slight_smile:
Ja by som pre pani ucitelky lienkovej triedy v skolke urobila taketo nieco :wink: :slight_smile:
24. sep 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@chanella to ti neviem povedať, ale podľa fotky ťažko určiť veľkosť torty, ono sa to môže len zdať, že sú hrubšie, ak je torta malá :sweat_smile:
24. sep 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 áno, na vanilkové, ale je to také drobunké, ja mám tú na ktorej je ich menej a sú akurát ale môj manžel to zhodnotil, že on by aj tie menšie chrumal :grinning:
24. sep 2012 o 17:35  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v sobotu sme mali konecne narodeninovu oslavu Damiana s priatelmi a rovno sme to spojili s Klianovim narodenim. takuto tortu som spravila, prvy krat som vyskusala formicku babatka.
24. sep 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
24. sep 2012 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, mam nabidku na van cukrovi. Kolik si mam rict za kilo? Jsou u Prahy. Poradte? diky
24. sep 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja mam tiez plech na vanilkace a urychlilo mi to robotu asi o dve tretiny:slight_smile:
24. sep 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 presne túto mám, keď som to robila prvýkrát, tak som pritom hromžila ale mala som dobré cesto, je priložené k forme (toto som robila asi 2 mesiace pred vianocami) a potom už na vianoce mi to išlo rýchlejšie ale použila som iné cesto a bolo strašne mäkké, tak som furt podsypávala.
24. sep 2012 o 17:53  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea moc gratulujeme k chlapečkovi. Dortík je parádní
24. sep 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea Jeej drobcek uz je na svete, to tebe bolo tak zle na zaciatku tehotenstva,ze ......
ale tak stalo to za to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prajem malickemu vsetko len to naj..... :wink: :slight_smile:
24. sep 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cestovatelkaandrea gratulka k bábu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 18:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence, ked kliknem na niektoru tortu, ze sa mi paci, uklada to niekam? Ze by som si to mohla pozriet? Myslela som, ze ano, ze budem mat tak vsetky torticky po kope a budem sa insiporovat pri pohlade na ne a neviem to nikde najst? :confounded:
24. sep 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia si musíš uložiť sama fotky
24. sep 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia veru tak, ako pise @anibas .vo vlastnom kompe si zriadit adresar torty- inspiracie a potom na tortu kliknut myskou pravym tlacidlom, dat ze ulozit a potom si oznacis ten adresar a mooozes sa cele dni kochat tortami:slight_smile:)))
24. sep 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá pridávam môj vylosovaný swapík - kráááásne ďakujem jednej neznámej babuľke - doma mi to deti hneď všetko skonfiškovali :grinning: :grinning: :grinning:
Jooj a ako by som si dala ešte marlenku a čokoládkovú tortičku, a šišky z džemom, a slané koláčiky, a praclíky, a semifreda ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
zase ruky rýchlejšie ako mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@anibas zlatinko, este tu fotecku:slight_smile:)
inak tie sisky boli bombove, aj tie hamburgeriky a vanilkace a vlastne vsetkoooooo:slight_smile:
24. sep 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas supeeer, aspon sa aj ja pokocham swapikmi, ked som uz nevidela ostatne, len ten moj..........a teraz aj Tvoj:slight_smile: a od Lamps:slight_smile:
24. sep 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea gratulka k babatku :wink: ale teda riadny cloviecik...nech je stastny a zdravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea gratulujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a želám veľa krásnych spoločne strávených chvíľ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a veľa zdravia :sweat_smile: :sweat_smile:

Zajtra aj ja pridám foto môjho krásneho swapíku, dnes to nejde mám vybité baterky vo foťáku :frowning2:
24. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ja som zvedava, nech sa znova pokocham:slight_smile:

zeny moje, uz daaavno som nemala taky fajnovy vik mimo domu:slight_smile:
24. sep 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no já tu přikusuji čokoládovou tortičku....mňam, se @simasa opravdu povedla!...tak ale už tu mám jen takový malý kousíček...ách
24. sep 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@florentina áááááááách - neprovokuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok