• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. augusta 2017 
@terezka87 z bezne dostupnych surovin to mozes lepit medom
24. sep 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sislik2011 všetky torty som robila ja :grinning: tak to sa teším, že sa ti tak páčia, hádam niekoho nájdeš :wink:
24. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dadka212 ano,ano,dovolila som si ukradnut napady,verim,ze to nevadi :slight_smile:len sa este nikto taky nenasiel,kto by mi urobil :frowning2:
24. sep 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sislik2011 nevadí :wink: keby mi to vadilo, tak by som fotky nedávala na net
24. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sislik2011 no a zabudla som napisat,ze su jednoducho kraaaaaasne :wink:
24. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sislik2011 no já si nejsem totiž jistá, že sem chodí někdo přímo od Zlína. To tak nejblíž, ale i tak daleko je asi @jakelina,ne?
24. sep 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina no tak to vubec netuším :frowning2:
24. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali ste uz niektora aj smartflex jahodovy? aky je?
24. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som ho mala je dobrý :grinning:
24. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ponukali mi ho naposledy ked som bola kupovat SF, ale nezobrala som, lebo mne doteraz vsetky jahodove prichute chutili tak umelo...tak neviem...aale tiez sa rada dozviem aky je :slight_smile:

inak baby, prosim robili ste niektora knihu cca 8 kg? ake by mala mat rozmery nech sa mi aj do chladnicky zmestila :confused:
24. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako som pozerala stretko vam vyslo super a zasa ste kraaasne toricky porobili tak ja pridam dalsi moj pokus myslim ze tato sa mi podarila zatial najlepsie insirovala ma jedna z vasich torticiek no a skusila som aj farebny korpus :wink:
24. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@mizulienka ja ho mám práve :wink: ........nemali pomarančový, tak som zobrala tento........vonia krásne jahodovo :wink: večer vložená torta do chladničky a ráno som šla do nej a normál jahodyyyyyyyy.....chuť-kedže porovnávame doma s pomarančom, tak je sladká....oproti nemu. NIekomu môže chutiť, niekomu nie.............ale myslím si, že tá pomarančová sa viac hodí k rôznym plnkám ako táto jahodová-------to je môj názor......
24. sep 2012 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mne teda vobec nechutil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a pomarancovy ti chutil?
24. sep 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja mám pomarančový teraz a on jje taký trošku kysellkavejší,tiež pekne vonia,jahodový bude isto sladší...... :slight_smile:
24. sep 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no ten bol lepsi isto. Ale zase ja som na toto divna akasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Inak niekto na stretku zase hovoril ze neznasa pomarancovi len uz si nespomeniem kto to bol :stuck_out_tongue_closed_eyes: . sto ludi sto chuti
24. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nerobili ste niektorá náhodou svadobnú tortu vo fabách biela,čierna????kamoška chce takú,idú na svadbu,ja neviem,že či tá čierna je vhodný farba :confused: :confused:
24. sep 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 skus si vybrat tu:slight_smile:
24. sep 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt no tá predposledná sa mi celkom páči.........ja som našla cez google obrázky,len ona mi splietala čierne kvety čosi,biely podklad,ale teda neviem,mne to pripadá smutné :confused: :confused: .....možno menej čiernej by šlo.......však má prísť ,som zvedavá,či z toho dačo bude. :wink:
ďakujem za tipy :wink:
24. sep 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 pridavam aj ja nejake bielo cierne
24. sep 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 tu predposlednu som hladala, niekde mi zmizla:slight_smile:)) a ona sa objavi v Tvojom kompe, mrcha jedna, xixi
24. sep 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucula73 ........ Inspiracie z internetu ............................. :wink: :slight_smile:
24. sep 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@aduskatt vidis, vidis :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ta bola odo mna o niekolko stranok dozadu :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ale @dm1 ti ju sem hodila znova, tak si ju uloz tento krat poriadne :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tu poslednu ukladam je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
24. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja som ju mala ulozenu uz dost dlho:slight_smile:) a mozno mam a prehliadla som:slight_smile:)si tu ten komp so mnou dnes robi, co sa mu zachce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aj tak pozeram, ze uz aj ty mas krasnu zbierku inspiracii ulozenu :wink: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no, snazim sa:slight_smile:) kazdy den nieco pozriem a ked sa mi paci ulozim...aj ked uz neukladam tak vela ako na zaciatku:slight_smile:
24. sep 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aha kuk take neokukane stencils len skoda ze to je ako sada lebo to jedno kde je motyl by mi bolo nanic :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.umeleckepotreby.sk/snazaroo-sablony-na-malovanie-tvare-dievcata.html
24. sep 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 no ak su vsetky tri za tych 6 eur, tak to je super.........
24. sep 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ved ano super cena len jedna aj tak zbytocna radsej by som vzala 2 za 4 :grinning: . Len tam chyba rozmer tych vzorov

uz som nasla inde rozmer - jedna sablona ma 10x 14 cm to vypada celkom dobre. este to najst v eshope kde je viac toho co sa mi paci a bude to uplne super :grinning:
24. sep 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok