• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h - no, mám značné nedostatky, darmo :sweat_smile:
25. sep 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ...................................... inspiracie z internetu................................ :wink: :slight_smile:
Ak ma rada deticky alebo ma dokonca uz svoje vlastne, tak by som jej urobila babätko z formicky a nejak pekne ho obliekla a polozila na zeleny listok alebo kvetinku. Je to rychle a myslim si, ze aj mile a potesi to :wink: :slight_smile:
25. sep 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@mia1111 :grinning: no moja :grinning: máš máš to ešte moja staršia pozerala :slight_smile: pozerám že Ty máš iba o trocha staršieho Miška ako mám ja :slight_smile:
25. sep 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jeeej no to su ake nadherne babatenka...ako od Annie Geddes :dizzy_face: :dizzy_face: si ulozim, to sa zide urcite :wink:
25. sep 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tie babatka su neskutocne krasne :wink: ale mysli, ze ona je taky tip, ze skor penazenku a dovnutra nejake bankovky :wink: :wink: alebo ta mini kabelka by nebola zla..
mna napadlo, ze bud prasiatko so stvorlistkom alebo samotny stvorlistok a lienku na to, alebo nieco podobne.
25. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - jéééééj, to sa teším, lebo ja furt vidím rozdiely a chybičky krásy :sweat_smile: .

Baby, marlenky upečené. Jedna kámoške, nechce poťahovanú, len klasiku, jedna pre nás. Skúšala som karamelový krém - ten EXTRA, je úúúúúžasný, marlenka je echt karamelová. Ale aj ten smotanovo-vanilkový je super, ani neviem, ktorá verzia mi chutí viac :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h - no my moc telku nekukáme, tak asi preto :grinning: . Veď aj toho Bobíka mi kámoška musela poslať link, bo som nevedela, o čom je reč :grinning: . Hoď mi obrázok toho Dagieho, nech viem, o kom je reč :grinning: . A naozaj, naši drobci sú takmer rovnako "starí" :grinning:
25. sep 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka A to je prosim ta kdo????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to som nevedela, lebo moje kamosky vseeeetky bez vynimky maju velmi radi deticky a ochkaju, ked vidia formickove babätko. :unamused: :unamused: Tak jej urob kreditnu kartu a poloz ju na stvorlistok :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 napisem mi prosim recept na tie kremy, aj karamelovy aj smotanovy, znie to super, dakueeeem :wink:
25. sep 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - robila som teraz skoro presne podľa receptu na TOM, keďže som nemala doma čisté salko... čiže 250g masla (na TOM je teda 300g, ale tých 250g stačí), 1skaramelizované salko a puding z 500ml mlieka a 2pudingové prášky (rovnaké). Ten Extra karamelový je bez cukru asi, ani som cukor nedávala, takže k tomu presladenému salku sa úžasne hodí, fakt, tak super sa to vyrovná, plnka vôbec nie je presladená potom. Ja som ubrala cukor aj z receptu na cesto, takže musím povedať, že takto mi tá Marlenka chutí ešte viac :wink: . A posypala som každú vrstvu krému zomletými orechmi. A druhú marlenku som robila zasa s klasickým puding.práškom Dr.Oetker - smotanovo-vanilkovým. Tiež som nedávala žiadny cukor do pudingu, rovnako ako pri karamelovom. Chutí úžasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a do cesta nedávam heru, ale maslo. Prvýkrát sa mi to osvedčilo, tak ostávam pri verzii s maslom. V Tescu ešte majú v akcii červené za 0,99€, tak som kúpila do zásoby ;).
25. sep 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ona nie je upne, ze moja kamaratka...je to vlastne suseda...moje take tie ozajstne kamosky by sa urcite potesili takemuto babatku :wink: no nevadi, ved kazdy sme nejaky :wink:
hehe ta kreditka nie je zly napad :grinning:
25. sep 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 - krááááásne morča, úplne ako živé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyy, ked sme pri tych babätkach.... :wink: bola som na jar u maminy a sestry v Bratislave, narodilo sa mojej sestre babo a robila som tam tortu .Jednu taku istu babätko formicku som kupila aj mojej mamine a vravim jej , ze tam ostalo este MMF nech porobi babätka , ked bude mat chut len tak pre radost .....nech sa ten zbytok hmoty nevyhodi. A ja som myslela , ze z tej ruzovuckej urobi babätka a k tomu napr. modre jednoduche kvietky , alebo decku pod babätko. A co spravila moja mamina !!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ona porobila aj z modrej hmoty babätkaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak vam sem toho ,,SMOULA `` hodim na foto, co mi potom poslala :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@mamina1978 super šmoula :grinning: .inak tie fotočky čo si tu pohádzala s babatkami sú nadherné,som si ich poukladala,už mi praskne komp zachvílu,každý deň donho tlačím a tlačím nové inšpirácie :grinning: ..........
25. sep 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 Nechci vidiet radsej ako puka moj notebook zo vsetkych stran .........aky je uz plnyyyy :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ty máš tiež krásne fotočky,tak sa nečudujem.............. :slight_smile:
25. sep 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jeeej uz som nasla, ona robi tie krasme fotky deticiek v kostymoch, mam aj puzzle takeeee :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka akurat som ti odpisovala :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nie , ja som nevedela ako sa vola, takze mi to meno nic nehovorilo. Ale diky. Ved vravim, aj mojmu mm , ze sa tu neucim len o tortach ,ale sa aj dialkovo vzdelavam :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja ja ja aj jaaaa mam milion puzzle od nej...milujem jej fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že bábätko šmoula :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka bože ja som rozmýšľala,že kde som videla napísané to anna gedes...kurnik,my to máme na puzloch :slight_smile:
25. sep 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 no ja sa tu tiez vzdelavam...dnes som sa naucila, ze napr. babatka mozu byt aj modre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nie je to len tym, ze by im bola zima :sweat_smile: :grinning:
25. sep 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mia1111 ja robim tiez tento karamelovy so salkom , maslom a pudingom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten je vynikajuci a ja som do neho este naposledy skusila dat schokoraspel a bolo to fantastickeeee :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja som uz davnejsie chcela sem hodit to foto , ale nebola prilezitost..... :wink: :slight_smile:
25. sep 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 - :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ja som kúpila ten Extrakaramelový puding a neľutujem, lebo aj farbu má úžasne tmavú, aj chuťovo je fantastický, obyčajný sa s ním nedá ani porovnať :wink: .
25. sep 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 a čo je to schokoraspel??? :sweat_smile: pochopila som, že niečo čokoládové :sweat_smile: , ale čo???
25. sep 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 predpokladasm, ze cokoladove hoblinky:slight_smile:, nieco ako kusky coko, co sa dava do stracciatelly
25. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok